КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 626
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 179
Честит рожден ден Диди! Много здраве и щастие ти желая! Пиши по-често. Нищо, че не си още баба.

# 526
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте, Прекрасници! Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ШПУНЦ И ДИДИ! bouquet bouquet bouquet
ОТ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕТЕ.

ЧЕСТИТИ ДА СА ДНЕШНИТЕ ИМЕНИЦИ,ТУТИ И ВСИЧКИ ЕЛИТА И КОЦЕТА! bouquet bouquet bouquet
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА НА ЕЛИ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес го дадох Айляк. Имах си план, но една съученичка от Варна се обади, че пристига и набързо се събрахме малка група, та следобеда мина в среща.Не усетихме времето как изтече, а имахме още спомени за разказване.Колко е хубав ученическият живот....
Вивиа, дано бързо се отърсиш от шока.И аз имам среща с животно, но овца.Блъсна се в колата и е сигурно,че получи сътресение на мозъка.Поражения по колата нямаше, защото карах бавно, но така треперех и дълго време удара ми беше в главата.Дълго време не ми се качваше да карам, все си мислех,че може и с дете да се случи същото.
Диди, радвам се да те чета.
Яжка, Здравчето може да е била кротко дете, но сега е една палава баба З. Joy
Чакам да ми дойде часа, за да гласувам.Утре и от работа ще опитам, дано да стане.

# 527
  • София
  • Мнения: 8 429
Привет и от мен.

Да се присъединя към пожеланията за нашите рожденички.

МИЛА ШПУНЦИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ ДА ИМАШ ЗДРАВЕ И СИЛИ, ДА ПОСРЕЩНЕШ ОЩЕ МНОГО ТАКИВА ПРАЗНИЦИ! И НИЕ ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, И С АКЪЛ, ТА ДА ТЕ ПОЗДРАВЯВАМЕ Simple Smile НАЗДРАВЕ!


МИЛО НЕПОЗНАТО ДРУГАРЧЕ ДИДИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ОТ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО, ДА ИМАШ ПО ДОСТАТЪЧНО! ХУБАВОТО ПРЕДСТОИ. НАЗДРАВЕ!


ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ХУБАВИТЕ ЕЛЕНИ НА СВЕТЪЛЧО И ФУРИЙКА, ДА СА КЪСМЕТЛИИ И УСПЕШНИ МОМЧЕТАТА НА ЯЖКА И РИМАРЧЕТО.

Благодаря за пожеланията към нашето чаве Елиа. Хубави пожелания назад не връщаме, приемаме ги с удоволствие и благодарност. Тя празнува с нас на Цветница, защото елиа е вид маслиново дръвче. Simple Smile

ВИВИА, Hug дано по-бързо се отърсиш от неприятната случка. Главата да е цяла, ламарините се оправят, или се заменят с нови.

За всички по една прегръдка Hug Отивам да чета приказки за Хитър Петър.  Simple Smile

# 528
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз, както обикновено ще кажа едно общо -ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички, които празнуват.
Желая им преди всичко здраве, оттам насетне всичко друго ще трябва да постигнат сами.
Вивиа, на мен ми се случи преди много години. Сърната беше дете на 3 години оставено без надзор, играещо с група дечица на улицата. Асфалта мокър, улицата наклонена. Спускам се отгоре и ги видях, превключих на втора и крака на спирачката, изнесох се плътно вляво и в един момент детето хукна пред колата...
Как съм спряла не зная, бях дръпнала и ръчната спирачка.  Беше на 10 см от гумата. Оттогава започнах да карам все по-рядко.

# 529
  • Мнения: 1 050
Шпунци, честит рожден ден!



Диди, честит рожден ден!



Честит имен ден на Тути, Елитата на Фло, Светълчо и Фурийка, Коце на Яжка и Косьо на Римар!




Моля някой да ми прати на лични новата парола за албума Praynig

Лека нощ!

# 530
  • Мнения: 814
]ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА ШПУНЦ! ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ, РАДОСТ И ПЪЛНО ЩАСТИЕ С ЛЮБИМИТЕ ТИ ВНУЧЕТА, ВИНАГИ ЗАОБИКОЛЕНА ОТ ХОРАТА, КОИТО ТЕ ОБИЧАТ И ТИ ДАВАТ СИЛА! СИЛНА ПРЕГРЪДКА ОТ МЕН!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДИДИ! ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И МНОГО ОБИЧ!
ТУТИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, БЪДИ ЗДРАВА, БЛАГОСЛОВЕНА СИ С ПРЕКРАСНО ИМЕ, ДА ГО ПРОДЪЛЖАТ  ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ!
ЧЕСТИТИ ИМЕНИЦИ - EЛИТА НА ФУРИЙКА, ФЛО  СВЕТАЛЧО!И СИНОВЕТЕ НА  ЯЖКА И РИМАР !ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, КЪСМЕТЛИИ И УСПЕШНИ ВЪВ ВСИЧКО, С КОЕТО СЕ ЗАХВАНАТ!

С пожелания за лека и спокойна нощ! Аз съм щастлива с внучките, но време за писане не ми остава. Чета по диагонал, когато мога. Като тръгнат на училище и на градина, ще се включа.

# 531
  • Мнения: 2 015
Миличка Шпунци-Честит рожден ден!
Здраве,обич и късмет!

Диди-Честит рожден ден!
Здраве и много любов!

Честити да са днешните именици!
Здраве и кэсмет!

# 532
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!



https://www.youtube.com/watch?v=BVjPCK26BtY

Прекрасен и усмихнат ден, и успешна седмица Ви желая!

# 533
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316

 Добро утро и от мен!
Днес съм ранобудна Laughing За това поднасям кафето:

             

 Късмет през празничната седмица!

# 534
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 914
Първо да честитя на патерица отминалите празници на Шпунци, Диди и всички именици. да сте живи и здрави и много обичани  bouquet
Най-после остана време да се вясна тук  Mr. Green Десетина дни бях на гости на внучето, после те ми погостуваха една седмица. В събота ги изпратих, в неделя изпроводих и мама и от днес съм на работа. Бях най-щастливата баба на света. По обясними причини хвърлях рядко по едно око в темата, колкото да не изоставам съвсем с матрИала Simple Smile
Сега ще се върна да изчета подробно всичко. Гласувах и за детенце, но като поразгледах снимките, видях, че имаме много малък шанс за успех - има дете с повече от 49000 гласа. Въпреки това трябва да гласуваме, има време, нещата могат да се обърнат  Praynig
Хубав ден от мен  Hug Hug Hug

# 535
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 491
      Привет момичета мили,

Каквото и да напиша, няма да е достатъчно, за да опиша
благодарността ми за поздравите ви към мен, за вниманието,
уважението и прекрасното чувство да споделите празника ми!
                       Обичам ви!!!


с леко закъснение да ви почерпя с кекс / по рецепта на Роси/
и едни бутерки със сирене и локум

                       

                       

                       

       специално за Борянка

       
Скрит текст:
вариации на тема "Овчарски пай" с подобрения..... tooth tooth tooth

                   

              На рожденичките Шпунц и Диди и всички имали повод да празнуват
                                  желая много усмихнати и красиви мигове!

                   

Да ни е честит идващия светъл празник на братята просветители!

    Желая ви спорна, усмихната и слънчева седмица.

        love001     smile3525     newsm51     newsm47

Скрит текст:
рано ви честитя празника, но си отивам в Ст.З .....по лош повод  Flowers Rose Flowers Rose 





# 536
  • Мнения: 18 697
Тути ,благодаря ,изпълни ми се желанието.Замириса ми,честно.
Съжалявам за повода,който и да е,поклон!
Вчера  наша местна група    бе залята от съболезнования, разбрах,че набор на сина ми катастрофирал в чужбина,има  две дечица.Няма измъкване от там,но да е по-късно.

# 537
  • София
  • Мнения: 1 529
Страхотни сте! Много благодаря и на Фурийката, Фло, Хули, Тану, Арита, Гъбка, Мамси и Тутулина.
Днес делнични задължения. И трите деца са си вкъщи и деня си минал,а имам иг радински задачи.
 Малко ми е сдухано,че една дружка по съдба се е отървала от болките... Sad

# 538
  • Мнения: 641
 ......................със закъснение..................
ЧРД на Шпунци  и Диди, на всички именици!  Желая ви много щастие, здраве и любов!
С Борянка се разбрахме, че съм без претенции.
Браво на внучетата за НВО.
Янчето май позна, че" манипулаторът"... smile3502 ММ, като ходи на село да реже и пръска овошките, решил зад къщата да обърне с лопата място, та ако реша да сея зеленчук да ми е подготвено.... smile3521 Като ходих със свекървата да берем череши, му " хвърлих едно око", почвата е много лека, не става на буци, имаме и поливна вода. Та реших тази година да сея малко и който иска да яде, ще идва да си го бере.  В събота дедо мина мястото и с фрезата и сях  зеленчук, разсадът ми дойде малко, та утре ще ходя да го досея.
Сърдечни прегръдки от мен, скъпи готини баби! Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
Flowers Rose Flowers Rose ПОКОЙ НА ДУШИТЕ на близките ви!

# 539
  • Мнения: 814
Набързо влизам и след малко отлитам да взема дребосъчето от градина. Каката е вкъщи, нали се провежат матури в училищата.
Тя не ми е проблем, но си намирам такива. И нали мама може всичко да прави по-добре от детето, нали детето е далече за няколко дни със зетко, та съм се развихрила в КПП-то. Ст. замина за Плевен да върне свата, че беше тук във Военна болница да поправят "блестящо" направените му  две операции от провинциалните светила и тази вечер  го очакваме да се върне.
 Тути, Борянче,  Шпунци, светлина за душите на Вашите близки! Да почиват в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose!
На вас, милимоички, спокойна и уютна вечер!
Янче, шоколадите са от Lidl. У дома се харесват и хапват с охота.
Борянче, ще се чуем на 26-ти. Дано и да се видим, ако се  се върна в същия ден.


Сърдечни прегръдки за всички  Hug Hug Hug Hug Hug!

Общи условия

Активация на акаунт