Хотелите във Велинград - 9

  • 143 606
  • 799
  •   1
Отговори
# 285
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Имаше отзиви за хотел Инфинити по-назад в темата.

# 286
  • Мнения: 4 292
Днес бяхме на басейн там. Хубав хотел с чудесно спа, има два басейна, единия много голям, но много студен. Като цяло ми хареса и ще гледам варианти за друг път там.

# 287
  • Мнения: 4 246
Хорца, Св. Спас или Инфинити? Само че в инфинити от фб ми  казват 557лв. със закуска за 3 нощувки и 580лв. със закуска и вечеря за стандартна стая, а в сайта им стандартна стая е 165лв. със закуска и вечеря.. Не знам защо такава разлика в сумите има.

# 288
  • Велико Търново
  • Мнения: 139
Здравейте! Някой да е посещавал хотел Релакс? Предложиха добра коледна оферта и резервирах, но още не сме превели капаро. В Грабо има хубави мнения, но тук в темата не намерих нищо. Интересува ме по-конкретно дали е топъл басейна, че основно заради водата отиваме да се покиснем малко и да използваме почивните дни.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 585
И аз попитах за хотел Релакс преди няколко дни,но никой не ми писа. Явно никой не е ходил. В тази тема се коментират само хотели от 4 звезди нагоре,незнам защо така Sad

# 290
  • Мнения: 904
И аз попитах за хотел Релакс преди няколко дни,но никой не ми писа. Явно никой не е ходил. В тази тема се коментират само хотели от 4 звезди нагоре,незнам защо така Sad


Ами коментират се най-масово посещаваните хотели, това е!

# 291
  • Мнения: 2 571
Здравейте!  Мнения за Хевън и Велина 🙄

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте! Препоръчайте ми хотел с басейн,който е подходящ за семейства с деца. Имам предвид ,децата като са в басейна  другите гости няма да ги гледат накриво,че им нарушават спокойствието.

# 293
  • Мнения: 19 487
То затова си има детски басейни в хотелите, където на никого не се нарушава спокойствието, защото са предимно за деца предназначени. Вела хилс и Роял спа например.

# 294
  • Мнения: 2 571
В Спас  също ✌ Доста хубав детски басейн.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Звъннах на почти всички хотели във Велинград и за другият петък никъде няма места Sad Май ще трябва да сменяме дестинацията

# 296
  • Мнения: 19 487
Заради 01.11. и ваканцията на децата е така. Впрочем места за миналия уикенд също нямаше. Едва намерих една отказана стая във Вела хилс.

# 297
  • Мнения: 9 124
В Спас  също ✌ Доста хубав детски басейн.
За Свети Спас има ваучери в момента за басейна и СПА-то на доста прилични цени.
Не мога да разбера тези хотели, които пускат външни посетители (а май повечето имат такава опция)
Не ми харесва да си плащам една добра за мен сума за приятно прекарване и да не ми осигурят такова, защото във Велинград , което ни привлича са басейните и минералната вода, а не хотела, стаята, храната.

# 298
  • Мнения: 2 571
Да , така е! Напълно си права. И на мен не ми е приятно . И не спазват правилата за басейн. Пуснати коси във водата като видя и откачам 😃

Реално ако я няма тази вода , няма какво да търсим във Велинград. Града НЯМА с какво да привлече туристи. Трябва да ги ценят! 

# 299
  • София
  • Мнения: 3 457
Утре отиваме за няколко дни  във Велинград с детето.Иска ми се да се поразходим с прословутата теснолинейка на кратко разстояние.Планирам от Велинград до Аврамово- (около час   било ) и после наобратно.Искам да попитам , защото не мога да с еориентирам в разписанието на линията, ако някой  е правил подобна мини екскурзия по линията какви съвети бихте дали  като време на тръгване, пристигане и връщане...

Общи условия

Активация на акаунт