Хотелите във Велинград - 9

  • 143 644
  • 799
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 280
И аз така Grinning

# 541
  • Мнения: 2 133
Акватоника все пак е балнео хотел и да- не е удобен за деца!
Супер доволни сме ние от престоя си там.Забележки нямам към нищо- процедурите на ниво, храната вкусна и обилна, стаите големи и удобни.Хванахме яко снега, но бързо разчистиха!Догодина пак сме там!Предполагам обаче ще вдигнат цените вече, че си остана един от евтините хотели във Велинград за цена и качество на предлаганите услуги!
П.П. значи по едно и също време сме били в хотела с някои Wink

# 542
  • Мнения: 2 280
За 5 дни престой към края го преоткрих Акватоника Grinning все още съм на мнение , че не е удобен за деца, като изключим супер хлорираната вода в детския басей (тази част при солната стая), другия басейн с прозорците е супер. Храната също много ни хареса , има разнообразие и е вкусна.
Като минус освен хлора , отбелязвам неудобния и тъмен детски кът , който е на 2 етажа разтояние от ресторанта.

# 543
  • Мнения: 2 133
Така е да, и аз мисля че не е за деца!Голям е детския кът, но не е на  удобно място за вас родителите и си е тъмен...
Но пък имат прекрасно спа (за мен е най- доброто), басейни и горещи топила!

# 544
  • Мнения: 311
Кой от двата хотела става повече за деца на 7 и 4 години Аура и Елбрус ? Интересувам се от басейните, като дъблочина и топлина. Също така местоположението на хотела спрямо центъра на града, защото сме без кола

Последна редакция: пт, 02 мар 2018, 13:39 от mina.k.p

# 545
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Здравейте, да попитам за отзиви за Св.Спас? Пуснали са ваучери и изглежда много добре, чудя се за подарък, но не съм ходила, за да съм 100% сигурна, че е хубав подарък.

# 546
  • Мнения: 810
Здравейте, да попитам за отзиви за Св.Спас? Пуснали са ваучери и изглежда много добре, чудя се за подарък, но не съм ходила, за да съм 100% сигурна, че е хубав подарък.

Ако се търси непретенциозен хотел, с не лош детски басейн и премлиха храна е ок.
Ако се очаква 5* СПА хотел - не е добра идея.

Има доста коментири за хоте последните 3-4 страници. Ние бяхме Октомври - единствената парна баня не работеше ( беше писано, че Февруари отново не е работела), една сауна, едно малко претъпкано джакузи ( което е свързано с детския басейн) голям басейн за пловане ( вода около 28-29 градиса) и до там със СПА-то, което и без това е малко за капацитетта на хотела.

# 547
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Ами тогава как се води 5 звезди? Не търся нещо кой знае колко луксозно, но поне на добър 4звезден хотел да отговаря. Ще се върна да чета отзиви. Салекс, благодаря ви за отзивчивостта!

# 548
  • Мнения: 4 264
Код:
За Рич какво може да кажете? Заслужава ли си парите? Мнения събирам и за Двореца Innocent					

Последна редакция: сб, 03 мар 2018, 12:25 от krystal93

# 549
  • Мнения: 1 015
Някой с пресни отзиви за Елбрус? Каква е температурата на басейните и въобще топло ли е в хотела? Интересува ме  и хигиената в СПА зоната и апартаментите. Благодаря на всеки който отговори! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 04 мар 2018, 19:44 от Marsela 17

# 550
  • Мнения: 114
В Свети Спас има ли електрическа кана в стаята?

# 551
  • Мнения: 1 512
Да в Св. Спас в стаята имаше електрическа кана, разтворимо кафе и чай.
На мен като цяло ми хареса Св. Спас. Идеята за ваучер подарък е добра.

# 552
  • Мнения: 102
Здравейте, може ли да препоръчате между хотел Арте и хотел Инфините? С две малки деца сме на 2 и 5 години и  се чудя къде ще е по удобно за децата- басейни детски кът?

# 553
  • Мнения: 1 521
Здравейте,да споделя моето мнение за Аура.Бяхме със закуска и вечеря, като само вечерята беше горе долу добре. Имаше жива музика в ресторанта, което също не ми хареса.Закуската не струваше- малко продукти,основно с ниско качество. Няма детски кът.Вътре няма детски басейн.Не е моят хотел.

# 554
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Здравейте, с много търсене резервирах апартамент в хотел Камена за началото на април.Оказа се, че заради пролетната ваканция почти всичко отдавна е резервирано. Моля за мнения за хотела.Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт