У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 78 147
  • 801
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 453
За феновете на American Horror Story - седмият сезон стартира, качен е 1ви епизод с превод.
Скрит текст:
Да, трябва вече да се казва не Амириканска история на ужасите, а Американска история на извратеността. Разочарована съм от първи епизод, дано нататък е по-интересно.  Confused

# 121
  • Мнения: 318
Наистина епизодът беше "слаба ракия", политическата тема е изключително лоша идея, но и аз се надявам по нататък да стане интересно.
Сигурно ще наблягат на извратеността в психическата и физическата й форма, тъй като в този сезон няма да има нищо свръхестествено. 

# 122
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
За феновете на American Horror Story - седмият сезон стартира, качен е 1ви епизод с превод.
Ма то има ли такива?

# 123
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Предния сезон не можах да започна да гледам на AHS и го изтървах. Даже не знам историята, този май пак няма да го бъде. A първи и 2ри сезон бяха ехеее, чудни. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 318
Не си изтървала нищо с шестия сезон. Тип риалити шоу на къща с много декри земя, които са обитавани от зли духове.
Съгласна съм за 1ви и 2ри сезон и на мен ми харесаха, но за този сериал трябва да има човек "небце" към малко ненормални психарско "gore" изпълнения. Странен си е...но пък на нищо което съм гледала не прилича особено и в това му е чара(визирам от 1ви до 5ти сезон).

# 125
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Определено е различен, поне от сериалите, които гледам по принцип. Най-интересно ми е какви са връзките м/у сезоните/историите.

# 126
  • Мнения: 453
Определено е различен, поне от сериалите, които гледам по принцип. Най-интересно ми е какви са връзките м/у сезоните/историите.
Няма връзка между сезоните, започва нова история със част от стария актьорски състав. Честно казано ми харесаха 1 и 3 сезон имаше повече мистерия

# 127
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Напротив, Мърфи много пъти е намеквал, че свързва сезоните с разни дребни детайли, но така и никой не разбра как точно.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2017, 19:11 от Sarcasm™

# 128
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Точно. Simple Smile Сещам се напр., че разбрахме, че докторът-нацист от 2ри сезон е бил този, който е ампутирал краката на .... (забравих името) от по-предния сезон, с цирка.

# 129
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да, и блеехме в чашите за кафе в същия сезон, помня...

# 130
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
http://www.imdb.com/title/tt4255304/ - странна тъпня...

# 131
  • Мнения: 3 978
Никой ли не е гледал още То на големия екран?

# 132
  • Мнения: 124
Никой ли не е гледал още То на големия екран?
Аз го гледах. Не е направен по книгата - има места, на които се разминава (и то доста). Иначе според мен е добър. Пак бих го гледала.

# 133
  • Мнения: 318
Само добри отзиви за "То"- има качен рилийз в замунда , но не си правете труда да теглите много е лошо качеството, особено звукът.
Annabelle също може да се дръпне hdrip е, но е без субс.

Btw когато пуснах линковете  даде някакъв бъг (DMCA removal from Google.. Нещо си). Някой знае ли защо?

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 02:02 от Valkirja

# 134
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мамата не позволява качване на линкове от торент сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт