У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 978
  • 801
  •   1
Отговори
# 450
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
За мен най-гнусните са Човешката стоножка, Погрешен завой, Тексаско клане.
Гняв ще излезе чак 2020година.

# 451
  • Мнения: 4 711
Човешка стоножка дори не го бях чувала, чудя се да му хварля ли око  Mr. Green

Иначе на мен така неприятен ми беше Wolf Creek, базиран е на реални събития. Измислици не ме впечатляват толкова, но като знам, че нещо се е случило и има такива болни хора по улиците, това повече ми въздейства.

# 452
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Кои са най гнусните филми които сте гледали?

На първо четене се сещам за Сръбски филм.

 Гнусните хоръри са ми безкрайно безинтересни като цяло, е има някои и друг с интересен замисъл, но до там

Ще гледам пак Цитадела днес, от няколко дни все ми е в ума, уж не ми хареса много...а сега ужасно много ми се гледа

# 453
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 731
Сещам се за Немски страх и той е отвратителен и гнусен...

# 454
  • Мнения: 9 475
Преди два дни даваха Монахинята по HBO. Хареса ми, има съспенс дет' се вика.

След Стоножката прекратих гнусните филми, наистина ми се преобърна стомаха. Сега наблягам на класическия хорър. Между другото, някой спомена Заклинанието и мисля да си направя един маратон с него.

# 455
  • Мнения: 5 719
Мъртво момиче ми беше гнусен на мен.

# 456
  • Мнения: 4 749
Raw и не се сещам за заглавието на филма, но проследяваше историята на канибала от Германия, който изял човек, който сам пожелал да бъде изяден.


Идвам да ви препоръчам едно филмче, което снощи гледах, много приятно се оказа. Като цяло напоследък харесвам руски хоръри, имат интересни истории и на моменти настръхваш, не са от най-странните, но пък гледам с интерес.
Русалка: Езерото на мъртвите.
Напомня ми леко на Невеста, като жанр.

# 457
  • Мнения: 1 129
А, да. "Невеста"! Страхотен! Не съм очаквала от руски филм да е толкова хубав - баща ми гледаше стари съветски, които не ми допадаха. Обаче и той, и "Озеро мертвих" са много добри. "Дама пика" е на същия режисьор, но тя е по-слаб филм.

# 458
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Обратно броене го гледах точно на 31ви. ами голяма грешка.
Не толкова заради филма а заради хората.  Беше пълен салона, а половината хора нямат никаква култура на гледане на филм, непрекъснато се бутаха, говореха, обясняваха, смееха се и каквото се сетиш. Някой дори запали Iqos и замириса ужасно на изгоряла пластмаса / пушач ви го казва, който е свикнал да се пуши наоколо и е свикнал с дима, сериозно ми призля от миризмата - да не се отклоняваме от темата, но това нещо е ужасно и е  по -лошо от нормалните цигари!  /.  та така... два часа трябваше да търпя върха на простотията в човешкото общество... Нямам коментар.
Филма не е лош , но не е и нещо което ще запомня. Сюжета преповтаря много други филми от жанра и макар демонологията да ми е интересна, тук беше представена по доста детински и плосък начин. Но простотията на хората до такава степен ми развали преживяването и уби всичко , че дори и филма да беше хубав пак нямаше да ме впечатли.
Сега имам нужда известно време изобщо да не стъпвам в  кино. По -добре да си гледам филми вкъщи.

# 459
  • Мнения: X
Благодаря за препоръките за руски трилъри, ще гледам.
От гнусните ужаси нищо не гледам, отказват ме на ниво трейлър още. “Погрешен завой” и “Хълмовете имат очи” съм ги срещала по каналите и веднага превключвам. Човешката стоножка беше описван като най-извратения и гнусен филм на всички времена. Само резюме на сюжета ми стига  - гадост.
Не гледам такива хоръри, тип Gore. Предпочитам психологически трилъри, както и тип градски легенди и митологии - вещици, зомбита и прочее същества.
Ако на някой му се гледа комбинация от човешка мъка и гадост ето: Martyrs - https://m.imdb.com/title/tt1029234/
Аз не можах да го изгледам, но не отричам, че като идея, игра и реализация е добър.

# 460
  • Мнения: 454
Препоръчвам "Братството на вълците"

# 461
  • Мнения: 4 711
Martyrs като идея е добре, като изпълнение ми е малко тип Hostel.

# 462
  • Мнения: 4 749
Врабчо, щом обичаш тип градски легенди ще ти допаднат руските.
Ще добавя към изброените Конверт , Маршрут построен и С.С.Д. (последният е слашър, но пак от рода градски легенди).

Дайте инфо за Човешката стоножка или както там се казва?

# 463
# 464
  • София
  • Мнения: 6 062
Fractured (2019)
(По нашите тракери се подвизава като "Изгубени").
Добър психо-трилър, който държи в напрежение и догадки до самия край. Допадна ми.

Общи условия

Активация на акаунт