Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 апр. 2017, 20:30 ч.

У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

• 61 406
  • 592
  •   1
Отговори
# 585
  • Berlin
BadBlueEyes, точно същото и аз мисля, ама искам да ме изненадат. Simple Smile Има нещо и около
Скрит текст:
японката, която се престори за бавачка, нали я дадоха да наблизо с детско столче след срещата на Лиан с момчето, а тя преди това каза на Лиан, че Джулиан й е платил. Освен ако Лиан не я е принудила да й съдейства след това.

# 586
Има и нещо около набожния чичо на бавачката
Скрит текст:
Според мен той ше се окаже кучето, което откриха в детската стая. Дали не е нещо като върколак. Пазеше бебето и се нахвърли на Натали.Това би обяснило защо се крият и ползват фалшиви имена. За да не бъдат разкрити, че цялото семейство са шейпшифтъри.

# 587
На мен ми хрумна, че нищо няма да разберем от финала на 1 сезон и ще се чака неопределено време подобно на The killing , дано не позная. Чакам с нетърпение последния епизод.

# 588
  • Berlin
Аз мисля, че няма свръхестествени неща/същества тук.

# 589
  • Terra incognita
Тъкмо са качили 10- а серия 🍿

# 590
  • Viena
Ау, интересна ли е?

# 591
  • Terra incognita
Аз мисля, че няма свръхестествени неща/същества тук.
И аз така смятах, докато не изгледах последната серия.
Поставя много въпросителни, серия с отворен край.

# 592
  • Варна
Дааа.
Поздравления за режисьорите. Една лична драма представена с такова напрежение, моменти развихрящи въображението. А всичко е далеч по-простичко. 🤔

Общи условия

Активация на акаунт