У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 953
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 68
Здравейте ,голям любител съм на филмите на ужасите ,особено тези ,които са с неочакван край,имат някакъв plot twist.Ако и вие сте фенове на жанра ,споделете вашите любими или добри попадения,които сте гледали напоследък :3

# 751
  • Мнения: 1 615
Има ли нови хубави филми мистерия,ужаси ?!! Всичко старо съм изгледала...

# 752
  • Мнения: 1 788
Нищо от новите не харесвам.
Последно гледах следните:
Midsommar  Пълна глупост! Хубав шведски обичай и въобще традиция буквално са се подиграли с него.
Hereditary Хареса ми само началото с главната героиния - момиченцето, до момента, в който умря нелепо. След това отново пълна глупост.
The Lodge Изключително скучен.
Sea Fever Този е по-скоро фантастика и няма нищо общо с ужаси. Хареса ми като цяло, но не е нещо, което бих определила като страхотно - сюжетът нито е нов, нито краят е изненадващ.

И аз бих се радвала някой да сподели нещо ново, което си заслужава гледането.

# 753
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Аз скоро не съм гледала ужаси, нещо не ме впечатляват. Гледам предимно Корейски сериали...

# 754
  • Мнения: 1 788
Гледах Bird Box - интересен, но по-скоро фантастика и с край,  който всеки може да си разкраси и доизмисли според въображението.

# 755
  • Мнения: 4 711
Гледах Bird Box - интересен, но по-скоро фантастика и с край,  който всеки може да си разкраси и доизмисли според въображението.
Четох книгата и още му се чудя на филма

# 756
  • Мнения: 8 883
Аз пък защото чехот книгата, нямам никакво намерение да гледам филма. Още повече с жената-мъж Сандра Бълок

# 757
  • Мнения: 1 788
На мен Бълок ми е особено дразнеща в ролята си в Bird Box.
Толкова грубовато излъчване и реплики има, че ако бяха сложили мъж на мястото ѝ, щеше да е доста по-адекватна връзката между външен вид с цици и поведение.
Иначе не помня да не съм я харесвала в други филми, но в този специално ми остави някак си малко гаден вкус.

# 758
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Не знам как е в книгата, но персонажът й във филма е супер груб и не знам защо и как изобщо е забременяла и решила да задържи бебето, през цялото време ми беше жал за дечицата.😢

# 759
  • Мнения: 1 788
В един момент ме втресе малко на сцената, когато Бълок уж избра момиченцето да гледа, вместо собственото ѝ дете. Но после се замислих, че реално в живота, ако се случи нещо такова, приличащо на край на света, ще е точно така.
И в крайна сметка харесах сцената.
Просто Бълок не беше много подходяща за тази роля или може би прекалено подходяща, че чак не те изненадва. Беше прекалено предвидима в ролята просто - мъжко момиче, кара се, вика, държи се нахакано и смело.

# 760
  • Мнения: 4 711
В книгата си беше нормална жена, принудена да живее така. Мислеше за оцеляване, липсваха й хората около нея. Не знам, май ме отказахте от филма.

# 761
  • Мнения: 1 788
Чак лош не е филмът, но не е шедьовър или нещо нечувано-невиждано.
На мен Бълок ми дойде малко трудна за преглъщане на фона на историята.

# 762
  • Мнения: 1 716
На мен ми хареса много филма. Сандра героинята й е такава - във филма поне. Не я чувствам като жена-мъж. Обичам социалния момент във филмите и много ми хареса частта, когато всички бяха в къщата и балансът на сили как се разигра. Препоръчвам го.

# 763
  • Мнения: X
Книгата изобщо не ме грабна, приличаше на произведение, писано заради продажбите. Тук клише, там туист, малко измишльотини и никакво логично обяснение.
Та и филма ще пропусна.
Аз гледам Tales from the crypt, много любим сериал - https://apps.apple.com/gb/app/imdb-movies-tv-shows/id342792525
Нещо съм на вълна класики в хоръра.

# 764
  • Мнения: 1 788
Tales from the crypt е супер! Simple Smile
Назад (може би предната тема вече) бях посочила списък с подобни, които вече съм изгледала с удоволствие.
Търся си нещо подобно на тях, но няма.

Общи условия

Активация на акаунт