У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 819
  • 801
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 744
Много е трудно да се екранизира Кинг. Аз намирам за добри филми само Изкуплението Шоушенк и Зелената миля, а и може би Куджо.

# 481
  • Мнения: 9 474
Много е трудно да се екранизира Кинг. Аз намирам за добри филми само Изкуплението Шоушенк и Зелената миля, а и може би Куджо.

Кери също не лоша ама говоря за най-старат, че има още 2 дето не са за гледане. Мъртвата зона също ми е ок.

# 482
  • Мнения: 10 685
Да добавя и "Сиянието" на Стенли Кубрик с Джак Никълсън.
Не е до Кинг или до това, че "трудно" се екранизират романите му, а си е до можене на режисьора и на актьорите Simple Smile

# 483
  • Мнения: 4 744
И, да Кери и Кристин също са добри попадения. Сиянието ми е so..so..

# 484
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
"Мизъри" ми беше харесал.

# 485
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Здравейте. Някакви отзиви за "Гората" (The hallow), или да не си правя труда?
Случайно ми попадна трейлър.
А Човешка стоножка е може би единственият филм, който буквално ме втрещи, ужаси и отврати. Брутален. Извратеният доктор е доста зловещ, определено има нещо психарско в тоя човек.Направо превъплъщение на Менгеле.
От вас разбирам, че има още две части. Ще прегледам трейлърите с едно око.

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 18:35 от VickyTaylor

# 486
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
"Стоножката" е чисто извратен, изроден, пълна патология, но пусто любопитство...

П.С. А, аз май само 2 части съм гледала. Еййй, ужас, ся пак ще трябва да гледам с мъка и отвращение.

# 487
  • Мнения: 4 744
Аз изобщо не схващам идеята на Гор жанра. Изобщо, ако някой му се наслаждава бих го посъветвала да иде на психиатър.
В общи линии такива неща си представям , че има в тъмната мрежа.

# 488
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Аз мислех, че вече са го забранили, пък те и други части пуснали. Не знам що за болен мозък би измислил нещо такова.

# 489
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Изобщо даже и трейлъра не бих гледала на тази гадина. Също и Сръбски филм не бих гледала. Бях прочела преди само едно изречение какво има там и просто не искам да си го спомням. Тези гадории не са за мен. Гаден ми беше един филм, май се казваше Hunger. Иначе не съм гледала подобни и не смятам да си го причинявам. AHS ми е гаден на моменти.

# 490
  • Мнения: 10 685
"Мизъри" ми беше харесал.

О, да! С Ани Бейтс и съответният Оскар Wink
Пак казвам не е труден за екранизация Кинг. Всичко е до човешкия фактор Simple Smile

# 491
  • Мнения: 4 744
Сега се сетих и за минисериала "Торба с кости", не е никак лош, но разбира се , далеч не е като книгата.

# 492
  • Мнения: 4 711
А Dolores Claiborne? На мен ми хареса, но признавам си, не съм чела книгата.

Сръбски филм дори не го бях чувала, но давате идеи за почивните дни  Mr. Green

# 493
  • Мнения: 4 744
Книгата за Долорес ми е една от любимите. Филмът не съм гледала.

А за Сръбски филм и аз не бях чувала.

# 494
  • Viena
  • Мнения: 3 579
На мен лично Сръбски филм ми е най-гнусното нещо на света, което е измислено от болен мозък на 100%!!!!!! Стоножката е нищо в сравнение!

Общи условия

Активация на акаунт