У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 923
  • 801
  •   1
Отговори
# 645
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 729
Аз напоследък съм на корейско кино. Гледах Вирусът харесани. Сега видях, че са направили и сериал. Мисля и него да погледна. В момента гледам Наблюдателят и е доста интересен.

# 646
  • Мнения: 4 746
Еден, мисля че се сещам за кой филм говориш, но името ми убягва.
Събираха 12 участници , а може и повече да са били за уж някакво риалити шоу , което се снима на остров, а всъщност всички участници бяха улов за ловци милионери. Филмът е от 2008-9 някъде, но наистина не мога да се сетя за име.

# 647
  • Мнения: 4 710
Еден, мисля че се сещам за кой филм говориш, но името ми убягва.
Събираха 12 участници , а може и повече да са били за уж някакво риалити шоу , което се снима на остров, а всъщност всички участници бяха улов за ловци милионери. Филмът е от 2008-9 някъде, но наистина не мога да се сетя за име.
Мисля, че е по-стар, преди 2000г.

Като каза остров, май е време да потърся Fantasy Island. Може да го има по торентите, а му бях хвърлила око преди да излезе по кината.

# 648
  • Мнения: 2 817
Благодаря, че споделихте The Invisible Man (2020)  https://www.imdb.com/title/tt1051906/.
На мен ми хареса.

# 649
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Точно го изгледах. И на мен ми хареса много, макар че не бих казала  че попада в жанр ужаси, но  по -скоро много добре сътворена мистерия и трилър. развръзката е наистина добра и държи в напрежение до последно!

# 650
  • Мнения: 4 746
Еден, значи е Surviving the game, а той е от 90-те, същото е готин. Аз искам да се сетя как се казваше този , за който говоря аз. Някой ако се сещаш да пише.

# 651
  • Мнения: 1 614
И аз гледах The Invisible Man (2020) снощи...не ми хареса особено.Може би единствено финала.И да, актрисата не е от най- приятните...Можеха да направят по- добър избор !!

# 652
  • Мнения: 4 710
Еден, значи е Surviving the game, а той е от 90-те, същото е готин. Аз искам да се сетя как се казваше този , за който говоря аз. Някой ако се сещаш да пише.
Не е този, макар че май съм го гледала. Като се порових за подобни филми, се оказа, че има много. Братята американци пак нищо ново не са измислили, но в условията на карантина сигурно ще го гледам The Hunt Bowtie.

Още го няма Fantasy Island в замунда Cry

Момичета, радвам се, че поне на вас ви е харесал The Invisible Man и съм ви информирала, че го има по торентите. Чак бях учудена с какво добро качество са го качили, идеален беше.

Дописвам:
The Hunt - нищо особено, нещо между пародия и комедия на моменти.

Обаче си свалих един друг - Hidden (2015) https://www.imdb.com/title/tt2131532/, той повече ми хареса. И не очаквах такъв край.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 16:25 от Edеn

# 653
  • Мнения: 4
Чудя се между Raw и Martyrs Bowtie Кой е по брутален?

# 654
  • Мнения: 4 710
Чудя се между Raw и Martyrs Bowtie Кой е по брутален?
Martyrs ми беше по-гаден. Raw ми беше по-скоро интересен, не ми се стори особено брутален

# 655
  • Мнения: 4 746
Raw не е брутален, а смущаващ. Другият не съм го гледала. Ще му хвърля едно око.

# 656
  • Мнения: 1 538
Martyrs е много суров филм, много тежък и поражда силни чувства на агресия и безсилие. Но щом сме в тази тема няма какво да ни уплаши. Имаше една подобна поредицa - богати извратеняци си плащат за да измъчват и убиват хора, не се сещам за заглавие обаче.

# 657
  • Мнения: 4 710
Martyrs е много суров филм, много тежък и поражда силни чувства на агресия и безсилие. Но щом сме в тази тема няма какво да ни уплаши. Имаше една подобна поредицa - богати извратеняци си плащат за да измъчват и убиват хора, не се сещам за заглавие обаче.
Hostel?

# 658
  • Мнения: 4 746
Казват, че в Даркуеб се намират наистина такива клипове. Богати хора си плащат, за да гледат убийства и мъчения на бедни и бездомни хора и деца..Колко трябва да си извратен..за да ти доставя удоволствие нещо подобно.
Преди време обсъждахме гор жанра и също се чудех какви хора гледат такива филми за удоволствие. Те не са страшни, буквално са смущаващи и разтърсващи..

# 659
  • Мнения: 4 710
Какъв е този жанр - гор?

Знам за снъф филмите, още преди години след излизането на 8мм много се говореше за това.

Общи условия

Активация на акаунт