3нае ли някой лек 3а ТИНИТУС (Шум в ушите) 2

  • 91 590
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22
И аз пия Кавинтон. Не мога да кажа дали има ефект или не. Първоначалния шум почти не го чувам вече. Но новото пищене си е там. Отделно, преди ми шушкаха ушите, а сега това се случва все по-рядко, но за сметка на това се появи едно тихо тик-такане в двете уши. То едно да беше, да му свикне човек ...

# 91
# 92
  • Мнения: 547
Тая при кой е ходила.

# 93
  • Мнения: 12 473
Защо е заметено тук?

# 94
  • Мнения: 49
Тая при кой е ходила.

Има доста клип чета на този човек в ютуб. Отдолу в подписа под клипа пише Николай... Някой си... Доколкото успях да разбера човека е от Плевен, но може и да не е. Трябва да се проучи. На доста хора е помогнал дори и на такива с грешни операции...!

# 95
  • Мнения: 547
Да,видях,военен станал билкар,продава куп билки без да е ясно и какви са за сума ти пари,а и снимал цигани и всякакви в utabe,нема нужда от още експерименти ма кой как иска амо е навит да пробва.

# 96
  • Мнения: 237
Да,видях,военен станал билкар,продава куп билки без да е ясно и какви са за сума ти пари,а и снимал цигани и всякакви в utabe,нема нужда от още експерименти ма кой как иска амо е навит да пробва.

На кой ще да е помогнал...То има всякакви баячи, знахари...дърпат уши и тн
Не мога да пия нищо от самозвани лечители...
Не и за шума.

# 97
  • Мнения: 896
В един момент се бях решила да пробвам кинезитерапия, ама още се двоумя. Но знахари и билкари  Naughty
ПС: Лятото внимавайте с басейните и морето. На мен ми се отрази малко неблагоприятно гръцкото море. Като че ли ми се засили шума.

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 16:30 от vanqivanova

# 98
  • Мнения: 125
Според мен не може толкова много хора да е подкупил да дадат погрешна информация. Най вероятно е помогнал на хората. Някой разбра ли какви точно билки помагат за шума? Има цял сайт http://pleven-bilki.com/ този човек, доколкото го виждам Коста Алексиев се казва.
Инъче в интернет има много статии за билколечение на шум, аз самата не съм пробвала.

# 99
  • Мнения: 237
С билките нещата са много опасни ... Трябва да се ходи при компетентни билкари защото дозировката е много важна. Освен това си противоречат с някои лекарства и това трябва да се предвиди.
Вие не забелязахте ли че той не е лекувал шума а щитовидната жлеза.
Това е голяма разлика.
Пих бял имел и аз, понеже прочетох че се препоръчва като съдоразширяващо, но никакъв ефект. Това остави но после прочетох че е несъвместим с някои лекарства които пиех тогава, ама карай, щом съм жива... Grinning

Ваня Иванова, кинезитерапията е единственото което може да помогне при проблеми с врата и шипове. /А моят шум е оттам/ Така че аз имам намерение да отида при един такъв. Дано е специалист, защото такива рядко се намират.

# 100
  • Мнения: 49
Идеята, да публикувам това клипче тук, беше за да се замисли всеки за себе си дали този шум не е предизвикан от това, че вероятно някой орган всъщност боледува. Мисълта ми е, че шума в ушите сам по себе си не е заболяване, а вероятен симптом от друг проблем, свързан с нещо, което на пръв поглед и на мен ми се струва нелогично (например шума в ушите се е появил, заради камък в бъбрека и т.н), но всъщност това може би е възможно.

# 101
  • Мнения: 547
Аха всеки китаец ще ти каже,че е от бъбреците,виж билкар може още 10 неща да измисли.На теб какво ти помогна мисленето.

# 102
  • Мнения: 49
Аха всеки китаец ще ти каже,че е от бъбреците,виж билкар може още 10 неща да измисли.На теб какво ти помогна мисленето.

Ще ти отговоря по следният начин: Само в тези органи не съм се 'ровил'... Wink
Виж, във всяка билкова аптека, както и в разни дрогерии има селекция от билки за каквото се сетиш... Селектирани и дозирани безопасно. Месец пиене на чай няма нищо да ми стане, най-много да ми помогне... затова аз ще опитам...

# 103
  • Мнения: 547
Не,аз вече съм минала през това.

# 104
  • Мнения: 6
Здравейте! Изчетох и двете теми време е и аз да се включа. На 22 години съм, живея в Лондон. Тинитусът ми започна преди 4 месеца. Дълга история е но ще я съкратя. Март месец имах лека болка в едното ухо, нищо особено, но аз дъм си притеснителна и веднага отидох при личната да проверя. Тя каза че имам повечко ушна кал, няма инфекция  и да си направя почистване с вода (syringing) при сестрата. Това и направих, много неприятна процедура. 4 дена по късно се прибрах от работа със невероятна болка и в двете уши - ушна инфекция благодарение на тази процедура.  Отне много време 3-4 седмици лекуване със капки за уши и орален антибиотик. Единия от лекарите обаче реши накрая да сложи някаъв крем антибиотичен в ухото за 10 дена което напълно го запуши и не чувах с едното ухо - което една вечер доведе до тинитуса. След 2 дена ги накарах да го премахнат обаче тинитуса остана. Казаха да чакам и ще мине. Ама не мина. Пробвах хомеопатични, акупунктура и други процедури всяка седмица без много резултат. След като мина бактериалната инфекция едното ухо започна да пука всеки път като си мръдна челюста или врата. Отидох пак до болницата казаха, че е евстахиевата тръба - 1 месец лекувах това със балон който надуваш през носа - продължаваше фа пука. Отчаях се и реших да ида на частен лекар, което повярвайте ми тък не е евтино, заедно и със акупунктурата и хомеопат седмично. Оказа се че въобще не е евстахиевата тръба, ами заради антибиотичните капки, които съм ползвала толкова време се е получила гъбична инфекция която лекувах 1 месец, вече мина. Шума обаче си е тук. Надявах се частната лекарка да ми каже нещо което мога да направя за шума освен да чакам да мине, но не. "Дай му още 4-6 седмици." Ходих на специализирана тинитус клиника тук, "пускай си чрез апп на телефона звуци вечер и ако искаш ела на психотерапевт." ......... Та въпросът ми е... Знам какво предизвика тинитуса - ушната инфекция. Тук не предлагат никакво лечение и бях много изненадана да прочета вашите коментари за лечение в България. Имам 7 дена отпуск през Август и мисля да се прибера да опитам поне някое от леченията който вие сте пробвали. Има ли смисъл според вас дс пробвам тези лекарства и при кой лекар. Ще имам много лимитирано време, затова ми е нужен лекар който найстина му пука и иска да помогне.
Извинете за дългия пост и се надявам да чуя скоро от вас!

Общи условия

Активация на акаунт