2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 745
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 872
 Някой да е чел интересен шпионски трилър напоследък? И да ми го  препоръча? Simple Smile

# 136
  • Мнения: 854
В момента чета Изкупление, но препоръчайте ми книга с интересна история и повече диалог да има в нея.

Пробвай "Север и Юг" на Елизабет Гаскел. Може да ти хареса, тя има хубав край Simple Smile

# 137
  • Мнения: 854
Някой да е чел интересен шпионски трилър напоследък? И да ми го  препоръча? Simple Smile



Последно минах „Снежния човек“ от Ю Несбьо. Не е лоша.

# 138
  • София
  • Мнения: 44 098
Какво му е шпионското на Снежният човек Simple Smile

# 139
  • Мнения: 854
Шпионско няма, но ми харесва като трилър... Като се замисля май по-може да се хареса "Частен клуб" на Нелсън Демил или Тери Хейс "Аз съм пилигрим" (на база на анотацията, тъй като тази ми е подарък от миналия месец и все още не съм я започвала, мисля след като свърша настоящата да я прочета)

# 140
  • Мнения: 4 941
В момента чета Изкупление, но препоръчайте ми книга с интересна история и повече диалог да има в нея.

Пробвай "Север и Юг" на Елизабет Гаскел. Може да ти хареса, тя има хубав край Simple Smile
Благодаря! Ще я прочета по-нататък щом я препоръчваш, но сега имам няколко други да прочета. А ако я имаш пиши на лично да ти дам поща да ми я изпратиш, за да я имам от сега. 😊

# 141
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте! Simple Smile Вчера завърших “Ден нула” на  Дейвид Балдачи. Там печен военен си партнираше в разследване с готина полицайка. Нещо подобно ми се чете. Да има разследване, може и малко любов. Мъж и жена да си партнират,но да не се просто учени , а поне единият да е агент или военен Simple Smile  Цял ден търся подобна книга и не намирам. Помогнете, моля! Simple Smile)

# 142
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте! Simple Smile Вчера завърших “Ден нула” на  Дейвид Балдачи. Там печен военен си партнираше в разследване с готина полицайка. Нещо подобно ми се чете. Да има разследване, може и малко любов. Мъж и жена да си партнират,но да не се просто учени , а поне единият да е агент или военен Simple Smile  Цял ден търся подобна книга и не намирам. Помогнете, моля! Simple Smile)
Погледни поредицата на Лий Чайлд за Джак Ричър - бивш военен полицай, все нещо разследва и обикновено се намира по някоя мацка, която да му партнира Simple Smile.

# 143
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте! Simple Smile Вчера завърших “Ден нула” на  Дейвид Балдачи. Там печен военен си партнираше в разследване с готина полицайка. Нещо подобно ми се чете. Да има разследване, може и малко любов. Мъж и жена да си партнират,но да не се просто учени , а поне единият да е агент или военен Simple Smile  Цял ден търся подобна книга и не намирам. Помогнете, моля! Simple Smile)
Погледни поредицата на Лий Чайлд за Джак Ричър - бивш военен полицай, все нещо разследва и обикновено се намира по някоя мацка, която да му партнира Simple Smile.

Чела съм две от книгите за Джак Ричър, но и аз не мога да кажа защо не искам да мина пак на тази поредица. Хубави са, просто явно търся друг герой и друга тръпка. Благодаря все пак Simple Smile))

# 144
  • София
  • Мнения: 6 210
Чела ли си Джефри Дивър? Той има както самостоятелни трилъри, така и прословутата поредица за Линкълн Райм и Амалия Сакс (или беше Амелия, не помня).

# 145
  • София
  • Мнения: 153
Чела ли си Джефри Дивър? Той има както самостоятелни трилъри, така и прословутата поредица за Линкълн Райм и Амалия Сакс (или беше Амелия, не помня).


Не съм Simple Smile Благодарско! Веднага ще прегледам!

# 146
  • Мнения: 7 106
Предложение 1 : На Майкъл Конъли, поредицата за Хари Бош. В някои от книгите главният герой има паралелни връзки с агентка на ФБР, мисля че още в първата книга от серията се запознават, после късат и има друга връзка. Но елемента с връзките не е акцент. Въпреки това, ако не си чела поредицата си заслужава всяка буква.
Предложение 2 : Нелсън Демил, поредицата за Джон Кори. Уникален стил, преплетен хумор с напрежение, приковава интереса от първата до последната буква.

# 147
  • София
  • Мнения: 153
Много благодаря! Ще си сложа в списъка всичко предложено! Simple Smile) Вчера открих,че има още 3 книги за онзи агент, за който четох и реших да прехвърля първо тях, защото образът му е страхотен Simple Smile За да не е празен пост-та ми, ще ви ги препоръчам. Пулър е машина, а книгите са много увлекателно написани.

Автор Дейвид Балдачи
Серия „Джон Пулър“
Ден нула, Zero Day (2011)
Забравените, The Forgotten (2012)
Бягството, The Escape (2014)
Ничия земя, No Man's Land (2016)

# 148
  • Мнения: 7 106
Щом си започнала Дейвид Балдачи, продължи и изчети всичко от него. Самостоятелните му романи, особено Лотарията, са къртещи. Много силен автор е.
Но Хари Бош и Джон Кори също не са за изпускане, така че за следващите 1-2 години имаш четиво  WinkSmile

# 149
  • Мнения: 185
Здравейте,
Търся книга за моя мъж Grinning . Трябва да е нещо леко като четиво за преди сън. Да не е любовен роман,но и криминален да не е. Nerd трудна задача знам. Ако съществува такава да ми препоръчате ще съм много благодарна!
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт