2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 517
  • 754
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 567
Аз пак съм в търсене на някоя забавна, лека книга Simple Smile Прочетох предишните препоръчани, минах пак през една дълга серия трилъри и сега имам нужда от нещо разтоварващо.

# 631
  • Мнения: 8 997
Аз пак съм в търсене на някоя забавна, лека книга Simple Smile Прочетох предишните препоръчани, минах пак през една дълга серия трилъри и сега имам нужда от нещо разтоварващо.
Къщата в Амалфи на Елизабет Адлър.

# 632
  • Мнения: 103
Здравейте, можете ли да ми препоръчате книги, които са като произведенията на Колийн Хувър? Благодаря! Flowers Cherry Blossom

# 633
  • Мнения: 1 104
Здравейте,

Моля, препоръчайте ми книги подобни на тези на Дан Браун!
Неговите съм изчела до една, а жанрът много ми допада. Simple Smile

# 634
  • Варна
  • Мнения: 623
Здравейте,

Моля, препоръчайте ми книги подобни на тези на Дан Браун!
Неговите съм изчела до една, а жанрът много ми допада. Simple Smile

"Ритуалът" и "Грехът на Лилит" - Радко Пенев

# 635
  • Мнения: 2 667
Препоръчайте нещо приключенско, пътеводител на планинарска тематика. Сега чета  "моето приключение в дивото" и търся нещо сходно.

# 636
  • Мнения: 15 960
Препоръчайте нещо приключенско, пътеводител на планинарска тематика. Сега чета  "моето приключение в дивото" и търся нещо сходно.
"Разходката на баба Гейтуд", но не съм я чела, за да дам мнение.

# 637
  • София
  • Мнения: 87
Препоръчайте нещо приключенско, пътеводител на планинарска тематика. Сега чета  "моето приключение в дивото" и търся нещо сходно.
"Разходката на баба Гейтуд", но не съм я чела, за да дам мнение.

Ето моето мнение за баба Гейтуд - https://---shoretner923-2we4AF1 На мене не ми е сред любимите книги, но на някой, който търси точно такава тематика, сигурно ще се хареса.

# 638
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз бих препоръчала "Поздрави от синята палатка" на Петя Кокудева.

# 639
  • Мнения: X

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 18:41 от Анонимен

# 640
  • Мнения: 251
Здравейте, препоръчайте ми книги за кралици, императрици, общо взето за силни жени оставили следа в историята.

# 641
  • Мнения: 1 600
Искам да помоля за препоръка за книга свързана с преодоляване на загубата на близък човек. 🙏

# 642
  • Мнения: 2 677
Здравейте, препоръчайте ми книги за кралици, императрици, общо взето за силни жени оставили следа в историята.
На Филипа Грегъри вижте сериите за Тюдорите и Войната на братовчедите.
Императрицата на Пърл Бък.

# 643
  • Мнения: 2 677
Искам да помоля за препоръка за книга свързана с преодоляване на загубата на близък човек. 🙏
Сребърната нишка от Ценка Стойчева много ми беше помогнала преди години, ако ви харесва такъв тип литература. Бих препоръчала също Пътят на душите от Майкъл Нютън.

# 644
  • Мнения: 29
Искам да помоля за препоръка за книга свързана с преодоляване на загубата на близък човек. 🙏
Сребърната нишка от Ценка Стойчева много ми беше помогнала преди години, ако ви харесва такъв тип литература. Бих препоръчала също Пътят на душите от Майкъл Нютън.

Определено "Пътят на душите" аз също я препоръчвам с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт