Кандидат, бъдещи и настоящи мами с татко от епруветка - 5

  • 88 160
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 311
Здравей!

Аз лично бих изчакала до Ноември. Персенска ще ти направи лично цветна снимка и ще избере възможно най-добрата терапия и процедура. Аз лично й имам пълно доверие, което се оправда. Пожелавам ти търпение и успех! Simple Smile

# 571
  • София
  • Мнения: 10 642
И аз ти препоръчвам да изчакаш цветната снимка да я направи тя (ако прецени) моето момченце е нейно “производство”. Минахме през мн перипети, няколко неуспешни опита, дори аборт, но финала е щастлив Simple Smile
Пожелавам ти скоро да се похвалиш Simple Smile

# 572
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 56
Благодаря за подкрепата! Чудя се да пусна ли едно АМХ /разбрах за него от форумите/. Дали ще ми даде макар и ориентир, в какво положение съм. Имам редовен цикъл, на около 25-26 дни. Преди 6 месеца ми закъсня с 20 дена и се оказа задържан фоликул, само тогава съм пускала хормо изследвания, но според мен нямат никаква стойност, защото бяха 40 ден.
Prolactin ( Пролактин )   491.90   mIU/l   125.00 - 635.00
LH ( Лутеинизиращ Хормон )   8.25   IU/l   фол. 2.4-12.6 овул. 14-96, лут. 1.0-11.4, мен. 7.7-59
FSH ( Фоликул Стим. Хормон )   4.45   IU/l   Фол. 3.5-12.5; Овул. 4.7-21.5, Лут. 1.7-7.7, мен. 25.8-134.8
Estradiol (Естрадиол)   1076.00   pmol/l   фол. 46-607 ; овул. 315-1828; лут. 161-774; мен. до 201
Testosterone ( Тестостерон )   1.26   nmol/l   0.22 - 2.90
На последните профилактични прегледи ми казват, че яйчниците ми са почти атрофирали и не мога да разбера това означава ли, че нямам много шансове?

# 573
  • Мнения: 3 019
Здравей,аз също съм сама и искам дете...с 5  опита.Още първата лекарка ми каза ,че не мога да съм по фонда...дали9 имаше поредвид АМХ или това че съм без партньор -не знам...а и не проучих...но от друга страна и АМХ ми беше 0.48...така че не е и имало смисъл...може би не е лоша идея да го пуснеш-сега е въведен като изискване за фонда-поне да знаеш дали можеш...успех на всички ни...Според мен ФСХ ти е ниско заради естрадиола и това е от задържания фоликул т.е не е реално.

# 574
  • София
  • Мнения: 10 642
Пусни си полови хормони на 2 или 3 ден от МЦ.  И според мен е ниско заради високия естрадиол от задължания фоликул.
АМХ за ЦАР трябво да е минимум 1

# 575
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 56
reninel и аз така реших, но тогава цикъла ми закъсняваше с повече от 15 дни и АГ ми пусна тези изследвания, беше видял нещо /не определи какво в яйчника/. Аз бях решила, че съм влязла в менопауза, но след изследванията той каза, че съм далеко от нея. Лигавицата ми тогава на ехограф се видя много тънка, яйчници нефункциониращи. Каза, че цикъла няма да ми дойде скоро, а ми дойде след 4 дена. /Проф. Сираков от МД/ Та съм наясно, че тези резултати са много неточни, но от тогава / от декември м.г. не съм пускала нови/. На прегледа преди  миналомесечния ми цикъл,  не се видяха задържани фоликули, лигавицата беше 14 мм на 19 ден, но не видяха левия яйчник, а не вярвам да е изчезнал. Но сега трябва да ми дойде около 30-31 и на 2-3 ден ще пусна пак хормони да се ориентирам поне толкова ли съм безнадежден случай.

# 576
  • Мнения: 3 019
 Както Нандин е написала пусни хормони.Задържаните са месец за месец До сега съм задържала 3-4 пъти,естрадиола е бил в небесата...а единия път от тях ми закъсня с 12 дни цикъла/поне АГ така каза/На мен в моя град един док.не ми вижда десния яйчник Simple Smile)))Който в клиниките виждат без проблем....да не говорим ,че от него точно 2 пъти са вадили читава яйцеклетка.Изсл.са достоверни на 2-3 ден.Тогава заедно с антралните могат да покажат резерва.Не мисля обаче,че АМХще мръдне до 1...

# 577
  • Мнения: 211
Момичета, много съм уплашена. Снощи ме приеха в болница с кървене. Сакчето било доста отлепено. Много ме е страх. Оказа се, че има 2 бебета в сакчето, и двете имаха пулс, но съм много притеснена. Сложиха ми система и ми дават Утрогестан 4×2 през устата.
Имам нужда от подкрепа и палци...

# 578
  • София
  • Мнения: 10 642
С теб сме и стискаме палчета, всичко да е на ред
Hug

# 579
  • Мнения: 16
Стискам ти палци и аз всичко да е наред!!

# 580
  • Мнения: 446
Палци и от мен, Evelinn! Flowers Four Leaf Clover

# 581
  • Мнения: 200
Evelinn,дръж се момиче,стискам палци всичко да е наред,силна си знам го,хайде ще чакаме добри новини 😘😘😘за теб .

# 582
  • Мнения: 311
Милата... и аз минах през това в 9 г.с. Всичко ще е наред, но трябва да почиваш много. Слушай лекарите и всичко ще мине Hug Дръж ни в течение Flowers Four Leaf Clover

# 583
  • Мнения: 211
Много стресиращо, до сега си бях спокойна, а сега дори ходя до тоалетната със страх. Вчера ме гледаха, бебетата бяха добре, казват, че положението се оправя, защото ми тече съвсем малко кръв и тя е тъмна ( била стара ), но все още съм в болницата.
Благодаря Ви момичета, наистина ми действате укоражяващо 😗

# 584
  • София
  • Мнения: 10 642
Лежи там до когато трябва, а ние продължаваме да стискаме палци

Общи условия

Активация на акаунт