Кандидат, бъдещи и настоящи мами с татко от епруветка - 5

  • 88 506
  • 755
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 10 642
Успех момичета.
Замерям ви с наакани памперси Simple Smile

# 451
  • Мнения: 200
И ние сме с български 😉

# 452
  • Мнения: 200
благодаря,това ще е най-сладкото 😉😊

# 453
  • Мнения: 211
Здравейте, силни момичета 🤗
Нямах много време и чак сега седнах да ви пиша... След добрата ЦС, добри хормонални изследвания и всички други, избрахме профила на донора. Преглед с фоликул 19мм., инжекция Прегнил, на следващия ден инсеминация на пукащ се фоликул и реинсеминация на по-следващия на спукан. Това са моите преживявания от тази седмица. Сега пия Дуфастон 2×1, вълнувам се, но гледам да не се настройвам, не искам да съм много разочарована, ако е неуспешна. Успех на всички, мечтите рано или късно се сбътват👍

# 454
  • София
  • Мнения: 10 642
Евелин, чудесни новини. Стискаме палчета и чакаме още прекрасни новини.

# 455
  • Мнения: X
Желая ти много бързо да сбъднеш мечтата си! Нестимулирана ли ще правиш?

# 456
  • Мнения: 211
Благодаря ви, момичета. Първата я направихме на ЕЦ, ако е неуспешна, следващата ще е на стимулиран цикъл.

# 457
  • Мнения: 200
Момичета, да се похваля и аз.Колкото и перипетии да изминахме,почти сме на финалната права.Вчера започна моята стимулация.В четвъртък съм на преглед и ще се реши кога ще е заветната инсеминация😉.След една година на болки и тревоги,тази ми върви като филм.Мислехме,да изчакаме следващият цикъл,понеже съм с Хашимото,но се оказа ,че първата вливка ще е преди инсе...боже побърках се за около 4,5дни .Преглед,изследвания вирусологични,цикълът дойде по рано😋,за късмет ,другите и те са добре и така вчера бяхме в Плевен....и започнахме стимулация.Чуствам се много добре,макар тепърва да предстои най-важното,шестото ми чувство проговори,мислих позитивно и се получи.Evelinn ме вдъхнови,незнам защо😊.Пожелавам ви много късмет,защото понякога е нужен,търпение и продължавайте да сте силни,знам че го можете..🤗😘

# 458
  • Мнения: 211
Съвсем скоро е твоят ред. Успех 😙😙😙

# 459
  • София
  • Мнения: 10 642
Успех момичета

# 460
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. От около година следя темата, но досега не съм се регистрирала.

В крайна сметка се реших на това да опитам вътрематочна инсеминация. За мен - почти на 36 години съм, последните ми две връзки не бяха с хора, с които бих искала да отглеждам деца и в крайна сметка съм решена да опитам сама.

Досега не съм правила опити за забременяване с никого и в действителност дори не знам имам ли проблеми. Чета ви от доста време и съм се ориентирала към няколко клиники, но можете ли да ми препоръчате специалист, при който да започна прегледите (може и да не е от клиниката, която съм избрала). Аз съм се спряла на Репробиомед и СБАЛАГРМ "София", защото прочетох, че те предлагат избор на донор от България, а аз много искам детето ми да си има български гени.
Знаете ли дали в други клиники предлагат български донори? Четох за Щерев, но се оказа, че предлагат (може би в момента нямат бг) само от датската банка, а там в каталога не намерих българи.

Сега съм в цикъл и правя хормоналните изследвания и следващата седмица ще звъня за час - ориентирала съм се по-скоро към "София", но ще съм благодарна за мнения.

# 461
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, момичета. От около година следя темата, но досега не съм се регистрирала.

В крайна сметка се реших на това да опитам вътрематочна инсеминация. За мен - почти на 36 години съм, последните ми две връзки не бяха с хора, с които бих искала да отглеждам деца и в крайна сметка съм решена да опитам сама.

Скрит текст:
Досега не съм правила опити за забременяване с никого и в действителност дори не знам имам ли проблеми. Чета ви от доста време и съм се ориентирала към няколко клиники, но можете ли да ми препоръчате специалист, при който да започна прегледите (може и да не е от клиниката, която съм избрала). Аз съм се спряла на Репробиомед и СБАЛАГРМ "София", защото прочетох, че те предлагат избор на донор от България, а аз много искам детето ми да си има български гени.
Знаете ли дали в други клиники предлагат български донори? Четох за Щерев, но се оказа, че предлагат (може би в момента нямат бг) само от датската банка, а там в каталога не намерих българи.

Сега съм в цикъл и правя хормоналните изследвания и следващата седмица ще звъня за час - ориентирала съм се по-скоро към "София", но ще съм благодарна за мнения.

Добре си дошла! И аз съм така, с разликата, че съм на 39. Започнах с прегледи и както ми нямаше нищо така се установи проблем. Клиниката към която аз се насочих е Адела, също ще искам български донор. Всяка една предлага ... Надежда, Щерев (само датски засега), Малинов ... Инвитро центъра на Вита ... много са. Питай какви са донорите .. Според мен си набележи няколко клиники и иди във всички, за да знаеш какво избираш. Стискам палци и желая успех!

# 462
  • Мнения: 211
Ние също много държахме да е с български произход. Аз съм пациентка на МБАЛ Надежда. Избора ми беше много лесен, тъй като мненията за клиниката и специалистите са много добри, а донорите са българи. Само, че записването на час не става толкова бързо. До колкото съм запозната в Щерев работят с Датската банка.
Успех и смело напред 👍

# 463
  • Мнения: 14
Благодаря ви, момичета. Гледах и аз Надежда, но там ме спряха цените на процедурата. Още не мога да се ориентирам защо са тези разлики между клиниките - мислех, че е заради датските донори, после в ценоразписите на някои от тях видях, че на едно място е включено почти всичко, на друго се плаща всичко отделно. Днес правя последното изследване на хормоните, останаха ми LH, E2, FSH. Пролактинът и щитовидните ми са в “идеално състояние за забременяване”. Иначе имам някакво възелче на щитовидната, според ендокриноложката при такива показания нямало да пречи на забременяване. Имам и поликистозни яйчници, но не съм имала  отражение на цикъла и овулацията. Много се надявам да мога да забременея въпреки това, че ми се иска да избегна хормоните.

# 464
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво те спря в цените на Надежда? В Надежда цените са най-ниски!

Общи условия

Активация на акаунт