Светлината на моя живот - Тема 18

  • 84 927
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 11 766
Нашите сладури Анас и Дипика са уникални и недостижими - затова реших отново да пусна великолепния им танц от наградите Star Parivaar Awards 2013!!! HeartHeartHeart Мога да гледам този танц милион пъти без да ми омръзне - всъщност мога да гледам всяка тяхна сцена, танц или участие - в кадър или зад кадър милион пъти. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Двамата заедно са като магнит за очите - притежават уникална химия. Обожавам ги ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Този танц е толкова романтичен, песента е толкова хубава, а Анас и Дипика са толкова прекрасни, сладки, чаровни и усмихнати - гледат се толкова влюбено и танцуват толкова чувствено. Пълнят ми душата ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Направих и няколко стоп кадри с тях от танца. YumYumYum Знам, че и преди съм ги пускала - но тази красота трябва да се види отново ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts















https://ndox.abv.bg/download?id=e0b5112a05

# 466
  • Мнения: 11 766
Flowers Hibiscus РОКСИ* страхотна си!
и снимките на Анас и Депика и колажите с тях са  невероятни,благодаря ти,
гледам си ги с голямо удоволствие,радост за очите!!
Revolving Hearts Hands Clap

Цитат


Скрит текст:




Revolving Hearts

.. на Анас и Депика  ще им е трудно да харесат сценарий за сериал след Светлината*
но за феновете ще е удоволствие и един вид реванш, ако след провала на сезон 2* продуцентите
решат да поправят грешката си с един сезон 3** нещо като *Завръщането на светлината* примерно..
и да ги върнат отново заедно, недостижимите и уникални СуРиЯ
Yum Yum
Two Hearts
Прекрасни,неповторими и неустоими заедно!! Gift Heart Hands Clap

Revolving Hearts

Revolving HeartsGift Heart









Скрит текст:


Revolving Hearts Revolving Hearts






Много се радвам, че снимките които пуснах и колажите, които направих са ти харесали Софи!!! HugHugHug И аз супер много си ги харесвам и много им се радвам. HeartHeartHeart Ти също си пуснала уникални колажи на нашите Аника/ Сурия - позволих си да изкарам някои от тях от скритият текст. Такава красота не бива да се крие ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Всичките ти колажи и гифчета са кой от кой по-невероятни. Щеше ми се всички да копирам, но няма как - та хайде няколко ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Само докато ги гледам и се разтапям. Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия имат хиляди уникални сцени - всяка от тях е великолепна, супер сладка, романтична и красива. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Гледала съм много сериали и много двойки, но няма втори като Анас и Дипика - моля се наистина да имаме щастието отново да ги видим заедно като двойка в друг уникален сериал ... Hands PrayHands PrayHands Pray Съгласна съм с теб - след световен хит като "Светлината на моя живот" и култови роли като тези на Сурадж и Сандия на Анас и Дипика ще им е по-трудно да си харесат подходящ проект. Но те са актьори и това им е работата. Знам, че ще се снимат и в други проекти с други партньори, но се надявам някой ден да ги видим заедно отново. Hands PrayHands PrayHands Pray  Ако направят сезон 3 с Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия в главните роли - с актьорите от "Светлината" - тогава ще ударят джакпота - би било уникално. HeartHeartHeart Hands PrayHands PrayHands PrayYumYumYum Ако ли не - да направят нов съвсем отделен сериал, но с двамата в главните роли като водеща двойка. Просто ги искам заедно. Hands PrayHands PrayHands Pray Анас и Дипика са най-невероятната и сладка екранна двойка. Супер много ги обичам ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 02:48 от Roxis

# 467
  • Мнения: 10 412
Hands VHands Pray Hands Pray
Цитат
..Ако ли не - да направят нов съвсем отделен сериал, но с двамата в главните роли като водеща двойка. Просто ги искам заедно...Анас и Дипика са най-невероятната и сладка екранна двойка..



Two Hearts

РОКСИ*  това ще е сбъдната мечта и докато се надяваме
ще се наслаждаваме отново и отново на  фантастичната химия
и  сътворената романтика  от тях
в DABH* станала класика!!
Revolving HeartsFlowers Hibiscus


Revolving Hearts



Revolving Hearts



Gift Heart



Revolving Hearts

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 10:41 от EvaKrusteva

# 468
  • Мнения: 10 412
Revolving HeartsRevolving Hearts Магията на СуРиЯ
флуидите които излъчват са уникални
 с всяка сцена,гледаш и си мислиш
че няма накъде повече.. и хоп с всеки следващ кадър разбираш, че магията е безкрайна...!!
Flowers HibiscusRevolving Hearts


Gift Heart

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 11:31 от EvaKrusteva

# 469
# 470
  • Мнения: 10 412
Много смях и добро настроение зад кадър..Revolving Hearts Revolving Hearts


Heartbeat





Revolving Hearts

Revolving Hearts














Revolving Hearts




Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 10:24 от EvaKrusteva

# 471
# 472
  • Мнения: 10 412
Hands V 1182*





...* Лалима ,днес ти спечели моята вяра но не можеш да спечелиш сърцето ми..
защото любовта идва само веднъж в живота..и аз вече обичам някого..обичам жена си Сандия..
тя е моята любов..тази любов нито може да бъде споделена с някой друг..нито да бъде отдадена други
му.. приел съм я за моя съпруга..и доказателството за това е моята лудост..
отсъствието на Сандия ме накара да загубя разсъдака си.. и затова Лалима,моята връзка и това право
ще бъдат споделени само с жена ми Сандия..не мога да ти дам нейното място..опитай се да ме разбереш..*

Revolving Hearts


Revolving Hearts

Revolving Hearts


...* Майко, ти ме познаваш най-добре,имаш доверие в мен нали..
не мога да постъпя несправедливо.. не-е..не мога да го направя майко..
със Сандия сме женени  и този брак няма да свърши дори след смъртта ни..
Майко, Сандия е моя живот,сърцето ми бие само за нея..кажи ми майко как да отстъпя мястото и на друга..
не майко,не ме подтиквай да извърша грях.. ако постъпя както искаш ще бъде несправедливо и към двете..
не мога да дам на Лалима мястото което тя иска..
Revolving Hearts



Flowers Hibiscus Two Hearts Revolving Hearts

# 473
  • Мнения: 11 766
Hands VHands Pray Hands Pray
Цитат
..Ако ли не - да направят нов съвсем отделен сериал, но с двамата в главните роли като водеща двойка. Просто ги искам заедно...Анас и Дипика са най-невероятната и сладка екранна двойка..


Two Hearts
РОКСИ*  това ще е сбъдната мечта и докато се надяваме
ще се наслаждаваме отново и отново на  фантастичната химия
и  сътворената романтика  от тях
в DABH* станала класика!!
Revolving HeartsFlowers Hibiscus
Revolving Hearts


Revolving HeartsRevolving Hearts Магията на СуРиЯ
флуидите които излъчват са уникални
 с всяка сцена,гледаш и си мислиш
че няма накъде повече.. и хоп с всеки следващ кадър разбираш, че магията е безкрайна...!!
Flowers HibiscusRevolving Hearts


Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart


Софи, Тара - благодаря ви от сърце за всички тези красоти!!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Не знаете колко приятно и хубаво ми става всеки път, когато вляза в темата на "Светлината" и видя всички тези прекрасни колажи, невероятни снимки, гифчета и клипове на нашите любимци Сурадж и Сандия/ Анас и Дипика. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Всички неща свързани със "Светлината" и актьорите в него са невероятни ... HugHugHug Вчера нямах никакво време да пиша, но не пропускам нищо в темата. Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Съгласна съм с теб Софи - няма как да кажа нещата по-точно. Hug Анас и Дипика са номер 1 - двамата имат уникална химия. Флуидите, които излъчват наистина са уникални. Всяка сцена между Сурадж и Сандия е впечатляваща - уникална - неповторима - магична - супер сладка и романтична!!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Винаги, когато ги гледам ме приковават пред екрана и искам да ги гледам пак и пак - всяка тяхна сцена, всеки поглед, всяка целувка, всяка прегръдка - всеки жест са уникални!!! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Освен това в "Светлината" всичко е изпипано до съвършенство - думите на Сурадж и Сандия един към друг, безкрайната им, красива и чиста любов. Те са недостижими ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Обожавам тези сцени и мога да ги гледам милиони пъти без да ми омръзне. Благодаря за снимките Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Тара, колажите ти са супер - а този е от една от най-най-любимите ми сцени!!! HeartHeartHeart Гледам си моментите от снимките и колажа и другите моменти между Сурадж и Сандия редовно - всеки път, когато имам време. YumYumYum Те са най-уникалната и сладка двойка на света. Ние сме ОГРОМНИ КЪСМЕТЛИИ, че имаме щастието и удоволствието да гледаме Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия заедно в такъв уникален сериал като "Светлината на моя живот" - 1487 уникални епизода!!! Хиляди уникални моменти между тях - толкова много любов и чувства ... HeartHeartHeartHeartHeart Ще бъде сбъдната мечта ако поканят Анас и Дипика отново заедно като двойка в друг готин сериал, Дай Боже да се случи в бъдеще. Hands PrayHands PrayHands PrayHands PrayHands Pray Но каквото и да става никой не може да ни отнеме всички тези великолепни сцени със Сурадж и Сандия, всички уникални моменти между Анас и Дипика зад кадър. Те са номер 1 ...  Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Аз не спирам да се моля, да се надявам и когато мога да пиша на канали и продуценти да поканят Анас и Дипика отново заедно - ще чакаме колкото трябва, но дано се случи. Hands PrayHands PrayHands Pray А до тогава ще продължа да си гледам "Светлината" и моментите между Аника/ Сурия. Те винаги ме карат да се чувствам прекрасно. Няма други като тях ... KissKissKiss Софи - благодаря ти и за снимките и цитата от 1182 епизод - Великолепна сцена BlushBlushBlush Думите на Сурадж към Лалима и Сантош са невероятни. Сурадж ясно и категорично заявява, че обича и винаги ще обича само и единствено Сандия, че тя е негова съпруга и че техния брак и тяхната любов няма да свършат и след смъртта им, защото тя е вечна!!! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts И наистина е така - Сурадж и Сандия са заедно и в живота и в смъртта и ще бъдат заедно във всеки следващ живот. За вечни времена ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart  Няма друга такава любов и това ги прави още по-специални ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Ето и от мен един уникален колаж на Сурадж и Сандия от един от най-най-най любимите ми техни сцени!!! Това се нарича истинска любов, страст и романтика. Анас и Дипика ме оставят без думи - брилянтни са! Божествена двойка ... Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

Последна редакция: нд, 05 авг 2018, 02:01 от Roxis

# 474
  • Мнения: 11 766
Много смях и добро настроение зад кадър..Revolving Hearts Revolving Hearts










Revolving Hearts




Gift Heart








Не знам какво да кажа - хиляди благодарности за тези снимки на нашите сладури Анас и Дипика зад кадър!!! HugHugHug Ако имаш и клипчетата зад кадър от тези моменти може да ги споделиш с нас!!! Всъщност повечето аз ги имам, но на тези снимки ми се струва, че са от друг линк и с по-малко надписи. Затова ако ги имаш дай насам ... HeartHeartHeart  А ако искате и аз ще споделя моите - преди съм го правила, но не ми пречи отново ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Обожавам всички тези сцени между Анас и Дипика зад кадър - личи си, че се разбират много добре и се забавляват отлично заедно Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Така ми се иска да ги видя така отново - дано в бъдеще ни зарадват с още много общи срещи и с общ проект като двойка ... Hands PrayHands PrayHands Pray На всяка една снимка и на всяко видео, където са заедно се вижда доброто настроение, забавлението и усмивките по лицата им. Обожавам ги... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts На първата снимка са уникални и толкова сладки - празнуват деня на републиката в Индия ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat А видеото зад кадър, на което Анас вози Дипика, Каника и Нелу на колелото ми е супер любимо. По едно време сякаш Анас и Дипика се целунаха Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Това се вижда и на една от снимките - при всички положения са доста близо един до друг ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Точно снощи гледах това видео ... YumYumYum Другите снимки от благотворителното събитие, на което Анас и Дипика присъстваха и помогнаха на пострадалите след урагана също са уникални. Двамата заедно за една добра кауза ... HeartHeartHeart Красиви, чаровни, стилни, харизматични - номер 1 във всяко отношение ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Там дето козируват и после дават интервю също ... KissKissKiss

Обожавам и това видео - имам си линк за него, една приятелка дори ми направи превод на думите на Анас и Дипика в него. Мисля, че го пусках преди време - ако не съм ще го направя, когато имам време ... HeartHeartHeart Двамата са уникални сладури - играят си на някаква игра с топчета ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Така готино и сладко се гледат - толкова са усмихнати и лъчезарни - пълнят ми душата ... Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeartHeartHeartKissing HeartKissing HeartKissing Heart


Revolving Hearts


# 475
  • Мнения: 10 412
Gift HeartAnimal Heart Eyes CatRevolving Hearts


Revolving Hearts

Yum

Revolving Hearts



Flowers Hibiscus Gift Heart


Two Hearts

Revolving Hearts


Heartbeat


Flowers Hibiscus Revolving Hearts Gift Heart





Animal Heart Eyes Cat


Revolving Hearts

Revolving Hearts

Gift Heart

Sparkling Heart

*Танц на мечтите...*!!! Animal Heart Eyes Cat

# 476
  • Мнения: 10 412
Красота без край..Flowers Hibiscus Revolving Hearts


Hands V
Revolving Hearts

Revolving Hearts

Gift Heart

Gift Heart

Revolving Hearts

Revolving Hearts

Heartbeat

Revolving HeartsFlowers Hibiscus
Hands Clap

..зад кадър и в сцена ,като втори сериал, уникални и недостижими !Gift Heart


Nature Sunny  Nature Moon

Hands Clap Heartbeat

# 477
  • Мнения: 10 412
1410*Hands V

Сандия подава оставка за да поеме сладкарницата и магазина на Сурадж
Сантош е с нея и си спомня как е била против мечтата и да стане офицер от полицията..













... - * Сандия искам да ти споделя нещо.. щом чух за първи път мечтата ти
бях много против.. а после те видях облечена в униформата и се уплаших много..
затова те накарах да се закълнеш че ако трябва да избираш м/у дълга към страната си и
дълга към семейството винаги ще избереш второто и после ще мислиш за службата си..
че ще си полицай на второ място...но постепенно започнах да ти вярвам..повярвах и в мечтата ти
..постепенно осъзнах че ти , ти си родена за тази работа.. и дъще ,когато днес видях да се отказваш
от своето призвание..аз се разстроих..и натъжих.. по същия начин като видях как реагираха клиентите на
Сурадж..**


# 478
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Hug Ето и от мен едни нови невероятни снимки на Дипика заедно с прекрасното й бебе Сохам ... HeartHeartHeart Първата снимка на Дипика е от вчера - 5 август 2018!!! Толкова е красива и очарователна ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Наслаждава се на неделния ден ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Снимките с малкия сладур Сохам са от 3 август 2018 - страхотни са. Той е очарователен също като майка си ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart







Ето и едни невероятни снимки на Дипика и Сохам от днес!!! BlushBlushBlush Тя му е купила специален подарък и си играят заедно ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Много са готини и сладки YumYumYum





Пускам и едно ново видео от Дипика. Тук показва подаръците, които е получила от свои верни фенове в Индия по случай рождения си ден!!! HeartHeartHeart Много е сладка и прекрасна. Личи си, че се радва от сърце на всяко нещо. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Аз познавам тези момичета - писъла съм си с тях и знам, колко силно обичат Дипика! GrinningGrinningGrinning Много се радвам, че тя толкова силно оценява подаръците им, оценява и любовта от своите фенове - дори благодари на всички, които й пишат във facebook. instagram. twitter, за всички неща които й пращат и които качват с нея ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Двамата с Анас са невероятни и много земни хора. KissKissKiss Ето и една снимка, на която позира с подаръците си ... HugHugHug



https://www.facebook.com/deepikasinghfanpage/videos/1592683484170190/

И за финал още една прекрасна снимка на Дипика от преди няколко дни ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 479
  • Мнения: 11 766
Ето и една невероятна снимка на Анас с негов колега и добър приятел, с който играят заедно в игралния му филм "Нанкана" - страхотни са. HeartHeartHeart Анас е супер готин, усмихнат и сладък - много го обичам ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes



На 4 август Анас е бил на някакво събитие в Пунджаб! Ето няколко снимки от там - страхотен е ... HeartHeartHeart









Ето една статия за Анас пусната в местен вестник. Говори за кариерата и детството си  HugHugHug Доколкото разбрах ролята, която е мечтал или мечтае да играе е тази на Спайдърмен.  Heart EyesHeart EyesHeart Eyes - Направо си го представих. Ще е най-добрият Спайдърмен, но искам и Дипика заедно с него като неговата любима там ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Това би било новият хит ... HeartHeartHeart Поне можем да си помечтаем - пък дано в бъдеще поканят Анас и Дипика отново заедно като двойка в друг готин сериал ... Hands PrayHands PrayHands PrayHands Pray



Ето и едно ново видео интервю с Анас за една медия в Чандигарх! Както винаги е супер готин, сладък и чаровен ... HeartHeartHeart Отново говори за живота и кариерата си ... Wink Анас е невероятен и говори с толкова любов за ролята си на Сурадж и за "Светлината", Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Говори за другите си роли - за работата си в Нанкана и т.н. SunglassesSunglassesSunglasses Отново го питат за бъдещите му планове - той казва, че чака някой хубав проект или роля - че би играл и в телевизионен сериал и в игрален филм - Боливуд, Холивуд - стига ролята да си заслужава. HugHugHug Но казва, че най-много обича телевизионната публика - ясно е защо. Хората си го обожават като Сурадж в "Светлината" и продължават да го наричат така доста често. Той също си обожава тази роля... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart И двамата с Дипика чакат нещо подходящо - няма ли кой да ги покани отново заедно. Ако съм продуцент веднага бих го направила ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Но дано в бъдеще наистина се случи ... Hands PrayHands PrayHands PrayHands PrayHands Pray Интервюто с Анас е 16 минути - той е фантастичен. Пускам и няколко стоп кадъра от него ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart







https://www.youtube.com/watch?v=vyGmx2jVvrM&feature=youtu.be

Общи условия

Активация на акаунт