На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

  • 117 373
  • 569
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 354
Ние за четвърта поредна година ще бъдем в хотел Феста Чамкория в Боровец. Харесва ни местоположението на хотела в борова гора, въздухът е уникален. Стаите са просторни и чисти. Хотела има малък детски кът в близост до ресторанта, а на вън има пързалка и люлки за децата. Има вътрешен басейн и по-малък детски. Има и СПА център за да се поглезят възрастните Simple Smile Предлагат All Inclusive Light изхранване. Храната е добра, има разнообразие. В района има доста места за разходка и пешеходен туризъм.

топла ли е водата в басейна?

Бяхме там преди някъде 3 години. Интериорът е приятен и е хубаво, че е в гориста местност. Но джакузито(външно) си е студено в зимните месеци, а е редно да е поне 40-42 гр., след като изобщо е навън. Вътрешният басейн също беше студен. Бяхме зимата. Не ми допадна, че нямаше топла връзка или ние нещо бяхме в друга част и така се получи.

# 121
  • Мнения: 697
Определено глас давам за хотел Хот спринг в село Баня, няма нещо което не ни харесва, вярно скъпо, но си струва, истински релакс, независимо че хотела беше пълен никъде не се усеща, пак ще отидем

# 122
  • Мнения: 697
Определено глас давам за хотел Хот спринг в село Баня, няма нещо което не ни харесва, вярно скъпо, но си струва, истински релакс, независимо че хотела беше пълен никъде не се усеща, пак ще отидем

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 75
Здравейте, прочетох цялата тема и малко от старата дори. Ще резервирам 2 нощувки в хотел Камелия в Пампорово към 5-7 септември.

Ето моите въпроси, на които не намерих отговор:

Никога не сме ходили в Родопите, идеята ми е на връщане от морето да отидем директно на планина - как ви се струва като вариант - дали няма да има голяма температурна разлика за тялото, примерно Blush Ще сме аз (бременна в 3-4 месец), мъжът ми и детето на 2г и половина.

Разбрах за вечерята в хотел Камелия - трябва да я заявим от предния ден и доплатим, обаче не видях никой да коментира обядът - хотелът предлага ли, ако не къде може да се обядва - чак в Смолян ли и къде точно?

Има ли в близост до хотела къде да осигурим конна езда, сигурно трябва да е пони, незнам, за синът ни (това е любимото му животно и смятам, че ще бъде очарован).

В самия двор на хотела или около него има ли пейка, беседка, шезлонг, столове, някъде където просто тихо да си седя и да гледам в зеленината пред мен Grinning (въпросът ми е сериозен)

Предполагам, че за две нощувки времето няма да ни стигне за друго, но ако се сетите - пишете идеи Simple Smile



Здравей, хотела е чудесен, вчера се върнахме оттам. Значи вечерята можеш да я заявиш и 1 час преди самата вечеря на същия ден. Закуската и вечерята са на блок маса, когато хотела е пълен, а когато гостите са по-малко е на сет меню. При нас беше на блок маса, вкусно, разнообразно, непрекъснато се допълваха липсващите плата. Доволна съм от храната. В хотела има чудесна градина с детски кът, люлки 3 пързалки, къщички. Има игрище, което можете да ползвате за футбол, тенис, да карате тротинетка, колело. Пейки има около хотела. Има и басейн, за който казваха, че е топъл около 30 градуса, но ние не сме го ползвали. Ако искате да ползвате басейна да знаете, че за халат се плаща по 5лв на брой за целия престой. В апартаментите има всичко необходимо, даже можете там да се храните. Има котлони, микровълнова, кафе машина, ел.кана, тостер, има посуда има веро гъбичка, сушилник, дъска за гладене, сешоар. По пътя за кулата Снежанка има кончета за яздене само, че не са понита, а големи коне, но са кротки. Там е и заведението Бохеми. Готвят вкусно, има родопски специалитети и е на нормални цени. Там има топки за скачане и батут за децата. В хотела за обяд може да ползвате т.нар. Барбекю. Нямам впечатления от него като качество и цени. Друга опция Ви е да отидете до Смолян или Чепеларе за обяд. Времето на Пампорово е доста по-хладни от това на морето. Ако съобразите да имате по-дебели дрехи няма да има проблем с адаптацията. За сравнение днес в Бургас е 30 градуса, а в Пампорово около 20 на обяд. Ако имате въпроси питайте.

# 124
  • Мнения: 1 401
Tedy_sp,
Благодаря за отговора и отделеното време! Днес ми потвърдиха резервацията от агенцията. Blush

Да, предвидила съм, живот и здраве, да взема и дебели дрехи и затворени обувки.

Благодаря за всеки съвет, ако се сетя нещо, ще се включа с въпрос Simple Smile

# 125
  • Plovdiv
  • Мнения: 296


mi6u-to с две ръце съм за хотел Камелия, точно в тяхното заведение "Барбекю" ядохме най-вкусната пилешка супа / с пилешко филе я правят/, най-вкусните и големи катми с течен шоколад и със сладко от боровинки, разкошен пататник, свински ребърца, пърленки и т.н. да не изброявам Simple Smile Може и в стаята да си ги вземете и там да си хапвате. Няма нужда да ходите до Смолян или Чепеларе за хапване Yum

# 126
  • Мнения: 1 401


mi6u-to с две ръце съм за хотел Камелия, точно в тяхното заведение "Барбекю" ядохме най-вкусната пилешка супа / с пилешко филе я правят/, най-вкусните и големи катми с течен шоколад и със сладко от боровинки, разкошен пататник, свински ребърца, пърленки и т.н. да не изброявам Simple Smile Може и в стаята да си ги вземете и там да си хапвате. Няма нужда да ходите до Смолян или Чепеларе за хапване Yum


Благодаря! Всичко звучи много добре Blush

# 127
  • Мнения: 179
Препоръчвам комплекс Марагидик в Априлци!
Миналата се седмица отседнахме там с децата, писах и  в темата за Априлци. Мястото е прекрасно, басейните са чисти и обградени със зеленина, има голяма детска площадка. Доплащането за дете на 7 години е 15лв, като изхранването е на блок маса. Препоръчвам и екопътеката до Видимското пръскало (въпреки, че не стигнахме до него, нямахме сили), изключително приятно е за разходка в горещ летен ден, защото е под дебела сянка и реката допринася допълнително прохлада.

# 128
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря, много навреме. Бях писала за това място, но никой не отговори.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте!
Да препоръчате нещо около Девин...Пампорово с добри условия и храна + и да е подходящо за велопоходи Simple Smile
Ще бъда благодарна!

# 130
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте!
Да препоръчате нещо около Девин...Пампорово с добри условия и храна + и да е подходящо за велопоходи Simple Smile
Ще бъда благодарна!

Или около Елена / Априлци..

# 131
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
За Елена бих препоръчала Тихия Кът. За Априлци-Марагидик. Ходихме да го видим и изглежда много добре иначе от Априлци не съм очарована.

# 132
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Здравейте!
Да препоръчате нещо около Девин...Пампорово с добри условия и храна + и да е подходящо за велопоходи Simple Smile
Ще бъда благодарна!
За Девин - хотел Персенк - хубави условия и вкусна храна.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 846
Вчера се върнахме от хотел "Балани" над Габрово. Бяхме там за 3 нощувки с включена храна и съм много доволна. Стаите са много големи, светли и чисти. Храната повече от превъзходна! Басейнът беше чист, но малко студеничък. Затова пък местността е страхотна, спокойна, красива, тиха! Препоръчвам!

# 134
  • Мнения: 1 012
Хотел Панорама в гр.Елена- на нас ни хареса ..стаите басейна храната ...СПА
далеко е от центъра

Общи условия

Активация на акаунт