На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

  • 117 386
  • 569
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 792
Допускат ли в Синкевица и външни хора?
Е, със сигурност. На мен ми прилича на градски басейн. Което не изключва да е приятно. Зависи кой каква почивка търси.

# 346
  • София
  • Мнения: 5 362
"Колко е дълбок басейна с пързалките?
Управление
ХаресванеПоказване на още реакции · Отговор · 8 седмици
Преглед на предишните отговори
Комплекс "Синкевица"
Комплекс "Синкевица" Здравейте!

Правилата за вътрешния ред при използването на пързалките ни са съобразени преди всичко с безопасността на посетителите. Нашите спасители съветват деца с ръст под 160 см да не използват пързалката без придружител.

Ако децата ви не могат да плуват, препоръчваме да се възползвате от малките ни басейни, както и детския басейн. В тях дълбочината започва от 60 см и те са изключително приятни и забавни.

Заповядайте, за да се уверите в това сами Simple Smile"

Това е копирано от страницата им във ФБ.
Вашите деца, колко са високи?

# 347
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Да, Габровци го ползват за градски плаж. Мен точно това ми бяха притесненията и затова отидохме през седмицата.През 3 дни престой басейна не беше претъпкан, даже полупразен. Повечето са по шезлонгите. В единия  край има 5-6 коридора за плуване. Определено не очаквах да е толкова голям, място има за всички. В ресторанта цените са прилични, пилешката  супа беше 2,50лв.Кюфте и кебапче беше по 1,30лв.,салатите около 4-5лв.,пърж.картофи със сирене-3,00лв.Закуската си я избираш от 4 варианта-компле, принцеси с кашкавал и шунка, палачинки и яйца на очи. Към тях дават продукти на Кока кола и чай или кафе.

# 348
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Пълен идиотизъм е за мен да имаш водни пързалки в комплекса и да не могат да ги ползват деца.Моето е високо 1,39м.Аз съм 1,66м, не мога да плувам.А ние главно обичаме да посещаваме басейни с пързалки.
И закуската им изглежда много оскъдна Отписваме ги.
Всъщност разбрах от моя позната от Габрово , че този басейн се посещава от всички от Габрово и региона и почивните дни е претъпкано.

# 349
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
По мое мнение закуската не е оскъдна,аз лично цялата порция не мога да я изям,но всеки си има свои възгледи.Посещавали сме доста места и затова имам база за сравнение.Всеки си има мнение и съответно е в пълното си право да го изрази.Ние просто намерихме нашето си място за почивка,а между другото летния сезон от петък до неделя хотела е почти винаги пълен защото имат сватби и други организирани събития и просто не настаняват други хора защото става шумно.Все пак човек е отишъл там на почивка,а не да слуша дъндании,за което им прави чест на собственниците.

# 350
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Зимата някой да е ходил във Велинград с деца?
Повече хотели ми изглеждат хубави и за това избора е труден.
Търся да е с хубав вътрешен басейн, лесен достъп до място за игра на снега и близки заведения за хапване.
Гледам Енира, Св. Спас, Гранд хотел Велинград, Инфинити, Вела Хилс и Роял като за последния прочетох чух лош отзив скоро.

# 351
  • Мнения: 121
 Не съм посещавала нито един от посочените хотели и не знам колко са големи децата, но в хотел Енира няма детски кът. Поне така ми отговориха от хотела в началото на 2017 г. Ходили сме в Бор - там има една стая с масички за рисуване и една леля, която пуска ТВ на децата. Приемат от 4 г. нагоре, по-малките са с придружител. В Акватоник бяхме тази зима. Има детски кът на приземния етаж до спа центъра. През почивните дни имало аниматор, но ние ходихме през седмицата. Около 8 ч. организират анимация за по-големи деца - рисуване на гипсови фигурки, маски и т.н. В Бор няма детски басейн и този за възрастни е доста дълбок. Около хотела има място за игра на снега. В Акватоник има детски басейн и два акватонични за възрастни. Хотелът е срещу парк и може би има възможност за игри на снега. Ние бяхме през февруари тази година и сняг нямаше. Миналата година се качихме с децата до Юндола и се пързаляхме с шейни.
Влезте в темата за Велинград, там се обсъждат доста подробно всички хотели. Скоро имаше доста негативен отзив за Роял.

# 352
  • Мнения: 581
В Св.Спас детския басейн е много хубав, просторен и топъл. Има детски кът с аниматор, отделно навън има детски кът, който сме ползвали дори и през зимата в хубави слънчеви дни.


Зимата някой да е ходил във Велинград с деца?
Повече хотели ми изглеждат хубави и за това избора е труден.
Търся да е с хубав вътрешен басейн, лесен достъп до място за игра на снега и близки заведения за хапване.
Гледам Енира, Св. Спас, Гранд хотел Велинград, Инфинити, Вела Хилс и Роял като за последния прочетох чух лош отзив скоро.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Благодаря! Детето преди няколко дни навърши 4г. За Акватоник и аз бета все фубави отзиви, но нищо ни ме грабва.
За Роял и аз там го четох...
Следя я темата, но тази хотели никой не обсъжда.
Това със снега е много разочароваща. Точно разчитам края на януари или началото на февруари да има. Като живеещи във Варна и имащи сняг 3 дни държим на снега.

# 354
  • Мнения: 581
Ако държите на снега, добър вариант е хотел Русковец в Добринище. Дори да няма сняг след 15 декември, обработват пистите с изкуствен и е идеално за пързаляне. Има и шейни и ски под наем на приемливи цени. Басейните са минерални. Има и солна стая.
Благодаря! Детето преди няколко дни навърши 4г. За Акватоник и аз бета все фубави отзиви, но нищо ни ме грабва.
За Роял и аз там го четох...
Следя я темата, но тази хотели никой не обсъжда.
Това със снега е много разочароваща. Точно разчитам края на януари или началото на февруари да има. Като живеещи във Варна и имащи сняг 3 дни държим на снега.

# 355
  • Мнения: 121
Благодаря! Детето преди няколко дни навърши 4г. За Акватоник и аз бета все фубави отзиви, но нищо ни ме грабва.
За Роял и аз там го четох...
Следя я темата, но тази хотели никой не обсъжда.
Това със снега е много разочароваща. Точно разчитам края на януари или началото на февруари да има. Като живеещи във Варна и имащи сняг 3 дни държим на снега.
Ние сме от Бургас и миналата година случихме на много сняг, но детето беше малко (2 г.). За съжаление тази година пък нямаше сняг. От Акватоник честно казано съм доволна от спа центъра, но стаите и храната не отговаряха на цената. В Бор беше по-добре в това отношение. И в двата хотела нямаше забавления за малки деца. Била съм и в Арте през декември, но служебно. Спа центът е страхотен - няколко различни парни бани и сауни, джакузи, голям вътрешен басейн с детска част. Стаите бяха много чисти и просторни, от храната също съм доволна. Детският кът е малък, но е до ресторанта и е със стъклени стени, а в ресторанта има ТВ, на който може да наблюдаваш детето, в стаите също има такъв канал. Имаше интелевизор с видео игри за по-големите. Цените обаче са доста високи, поне за нас.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Благодаря! Сега ще видя Арте, че идея си нямам как са като цени и благодаря за идеята за Добринище. Навила съм си аз Велинград, но пък, ако ще ни разочарова липсата на сняг ще остане за пролетна или лятно почивка.

П.С. Арте изглежда уникален! Даже мен, ако питате е за без деца! Хих.. цените му също са хубави, но с някой пакет за период или отстъпка за нощувки ще дойде на цената, която плащаме в момента за Хисар, а хотелите са на светлинни години. Тук видях, че и цената е с включени и вечери, а на повечето места като си ги доплатиш и става същото. Попаднах на хотели с зоплащане 30-35лв на човек на вечеря, която прибавя едни 70лв на нощувка. За мен това вече е нереална цена и като добавиш тези неща и пак сметката е набъбнала неочаквано.
Останаха ми очите в този!

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 22:21 от eli70o0

# 357
  • Мнения: 853
Мами тъй като сме още в чуденка дали Девин или Доспат/Сърница да препоръчате хотел, който сте посетили тази година? Основно ме интересува чистота и малко Спа- защото през деня ще обикаляме , едва като се приберем - отмора -  така че суперлукс не ме интересува. А заведение /ресторант механа / за вечеря?

# 358
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някой да е посещавал този комплекс в Трявна?
http://www.harmony-tryavna.com/

# 359
  • Варна
  • Мнения: 4 925
tky, аз бях хвърлила око на спа хотел Девин. Преди месеци гж отвориха изцяло реновиран, но чух много лоши отзиви за самия Девин. Пълно било с туристи на алкохолен туризъм, мръсотия, шумотевица. С извинение, но в единия хотел(не запомних името) сутринта спасителя вадил презервативи от басейна.

Общи условия

Активация на акаунт