На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

  • 117 338
  • 569
  •   1
Отговори
# 525
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Ние затова ходим в хотел Орфей. Ол инклузива им е много добър, както и анимацията за тийнейджъри и възрастни.
Специално за този район ОИ на мен не ми върши работа-излизаме рано сутрин и се прибираме късно вечер...

# 526
  • Мнения: 581
Орфей с наливният алкохол и бедното меню и за мен не е опция

# 527
  • София
  • Мнения: 98
Ние затова ходим в хотел Орфей. Ол инклузива им е много добър, както и анимацията за тийнейджъри и възрастни.
Специално за този район ОИ на мен не ми върши работа-излизаме рано сутрин и се прибираме късно вечер...
А може ли да споделите къде отсядате? Как ви се струва Перелик като опция?

# 528
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Орфей с наливният алкохол и бедното меню и за мен не е опция
За кой хотел е мнението Орфей в Пампорово или Орфей в Девин.

# 529
  • Мнения: 581
За Орфей Пампорово. По-нискокачествени храна и напитки никъде не съм виждала.

Орфей с наливният алкохол и бедното меню и за мен не е опция
За кой хотел е мнението Орфей в Пампорово или Орфей в Девин.

# 530
  • Мнения: 2 741
lavandula 11, бихте ли споделили кога бяхте там за последно? Тоест от кога ви е впечатлението?

Благодаря!

Скрит текст:
За Орфей Пампорово. По-нискокачествени храна и напитки никъде не съм виждала.

Орфей с наливният алкохол и бедното меню и за мен не е опция
За кой хотел е мнението Орфей в Пампорово или Орфей в Девин.

# 531
  • Мнения: 6 298
Привет, търся хотел/ къща за гости с детски кът на открито някъде в Еленския балкан, Трявна, Дряново. Като цяло да не е много далеч от Варна, че детето (на 3 години) след третия час почва да пощурява в колата.
Присъединявам се към твоето питане, като държа да има и басейн. Моето дете е на 5год. и също след 3тия час в колата е ужас.
Вижте хова дали ще ви хареса. https://www.guesthouse-stonepaths.com/bg/home.html Децата ми с внука/2.5 год/ с компания този уикенд бяха там. Много са доволни от всичко. Храната сами са си приготвяли. В района са посетили Дряновският манастир, пещерата Бачо Киро, Етъра и Шипка. Водата в басейна е била приятно топла. Заради бурята в събота за около час не са имали ток.

# 532
  • Мнения: 853
Здравейте, планираме няколко дни да отседнем в Пампорово. С 2 деца ще сме. Засега сме се спрели на оферта за хотел Перелик, който има вътрешен басейн. Чуденката ни е дали  да си запазим със закуска и вечеря или само със закуска. Някой летуващ в Пампорово да ме ориентира има ли работещи ресторанти за вечеря в района на хотел Перелик?
всяко лято обикаляме из Родопите...и в района на Смолян често отсядаме в Пампорово / Перелик, Екстрийм, Камелия и др. /Моя съвет е да изберете вариант закуска +вечеря , защото Пампорово си е зимен курорт и  през лятото малко заведения работят.Варианта всяка вечер да се отива до Смолян - не е далеч, но  не го предпочитаме. Другият вариант да се наеме апартамент и да си приготвяте сами храната - аз лично съм твърдо против - в крайна сметка отишла съм на почивка , а не да бъда готвач ..

# 533
  • София
  • Мнения: 98
Благодаря за съвета, резервирахме закуска и вечеря. Как Ви се струва хотел Перелик като опция?
 
Здравейте, планираме няколко дни да отседнем в Пампорово. С 2 деца ще сме. Засега сме се спрели на оферта за хотел Перелик, който има вътрешен басейн. Чуденката ни е дали  да си запазим със закуска и вечеря или само със закуска. Някой летуващ в Пампорово да ме ориентира има ли работещи ресторанти за вечеря в района на хотел Перелик?
всяко лято обикаляме из Родопите...и в района на Смолян често отсядаме в Пампорово / Перелик, Екстрийм, Камелия и др. /Моя съвет е да изберете вариант закуска +вечеря , защото Пампорово си е зимен курорт и  през лятото малко заведения работят.Варианта всяка вечер да се отива до Смолян - не е далеч, но  не го предпочитаме. Другият вариант да се наеме апартамент и да си приготвяте сами храната - аз лично съм твърдо против - в крайна сметка отишла съм на почивка , а не да бъда готвач ..

# 534
  • Мнения: 687
Здравейте търся хубаво място в района Елена, Арбанаси, Хисаря или нещо на не повече от 3 часа от Бургас. да има детски басейн и площадка. Храната да е  хубава.  Да е подходящ за дете на 1,10 м. До 100 лв на вечер.

# 535
  • Мнения: 311
Здравейте,

Някой има ли отзиви за комплекс Елена ( гр. Елена)?

# 536
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Какво точно ви интересува. Не е нещо особенно. Зависи какви са ви очакванията. 😊

# 537
  • Мнения: 311
Вкусна храна, басейн ( дали е топъл). Има ли маси или градина навън?

# 538
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Стаите изглеждат, като на снимките. Кухнята е трагедия по моите критерии. Не съм претенциозна и не обичам да експериментира с храната. Не си падам по засуканите ястия.Фен съм на салатите и месото. Пет дни закуската е еднообразна. Сменят само те стените храни. Всичко друго се повтаря. За мен е безмисленност да ти сервират баница със масло, сладко, сирене и пр. Ние бяхме с включена храна за възрастните. Детето си поръчваш отделно. Навън има само една малка тераска със 4 маси по спомен и е въпрос на късмет да седнеш на въздух. Ресторанта се намира на втория етаж, над магазините. Не ни допадна факта, че няма къде да се паркира. Хотела се намира на главна улица и трафика е голям. Има един паркинг зад  кафето отсреща, но и той е вечно пълен. Басейна не сме ползвали. Отидохме да го видим с детето. Малък басейн впредвид големия капацитет на хотела. Бюджетен хотел, но лично нашето семейство не би повторило,въпреки,пе стаите и чистота в нея ми допада. Мъжът ми беше възмутен, че преградните на терасите са във вид на решетка, а не плътни. Съседа се разхожда по гащи, което ММ го възмути. 😊 😊 😊

# 539
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте, иска ни се да отскочим на планина с басейн за една нощувка около 12ти август. Идеята е да се поразходим и разнообразим малко, но проблемът е, че трябва да е бюджетно тъй като ще бъде точно преди морето. С две дечица сме на 10 и на 2. Разгледах 100 места, но започвам да се отчайвам. Ще съм безкрайно благодарна ако някой препоръча място.

Общи условия

Активация на акаунт