Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2017, 16:01 ч.

Почивки в Хисаря - тема 3

• 52 530
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
Хайде, и аз със съвсем пресни впечатления от Хисаря. Много ми е на сърце това зелено градче. Правят се усилия парковете да се поддържат горе долу добре.Има и занемарени и изоставени сгради ,но и нови хотели, както и реновирани бивши санаториуми. Ние бяхме за 2 нощувки в " Си комфорт". С много положителни впечатления останахме. Просторни стаи, отлична чистота,ново обзавеждане, вежливо обслужване. Басейна приятно топъл, не е с олимпийски размери ,но става и да поплуваш и да си киснеш, с минерална вода. Закуската е малко семпла ,но все пак става въпрос за 3 звезди ,пък и за нас това не е проблем тъй като не закусваме принципно. С една дума препоръчвам без колебания. Разгледахме и конна база  "Тракиец" както и винения и спа комплекс " Старосел ". Мнооого приятни места за посещение.

# 16
Моля препоръчайте ми хубаво Спа в Хисаря или въобще хубаво Спа в България ?

# 17
Здравейте,
от доста време не е писано в темата, но моля да препоръчате място за настаняване на 1възрастен с 2деца до 10г.
Не търся спа, басейни и т.н., устройва ме и къща за гости.

# 18
Здравейте,
от доста време не е писано в темата, но моля да препоръчате място за настаняване на 1възрастен с 2деца до 10г.

Студия и стаи под наем 0877 161 622 ул. "А.Иванов" 1 до военния санаториум .

# 19
Здравейте,

А добра ли е обстановката?

# 20
Здравейте,

А добра ли е обстановката?

Повече от добра, почивна база "Строител" също е вариант, но е доста поовехтяло, но пък е чисто и малко по-евтино .

# 21
Някакво име имат ли все пак тези студия, бих искала да видя снимки.
Срещу санаториума ме устрайва идеално, мъжа ми ще е там и така или иначе ще ползваме техните басейни.

# 22
Някакво име имат ли все пак тези студия, бих искала да видя снимки.
Срещу санаториума ме устрайва идеално, мъжа ми ще е там и така или иначе ще ползваме техните басейни.

За снимки най-добре позвънете на собствениците и попитайте.Иначе заведението на приземния етаж е "Бистро Парк" .

# 23
Къде в Хисаря може да се иде на басейн и ако може някакви ориентировъчни цени ?

# 24
Ди Аква, Извора и Военния санаториум. При военните е 6 лв, в другите като че ли беше 8 лв през седмицата и 10 през уикенда .

# 25
Каква е цената за вход на басейна "Извора" за деца ?

# 26
Приятно място за хапване с деца, евентуално нещо като детски кът навън?

# 27
  • Пловдив
Здравейте, имате ли впечетления от Hello Hissar?

# 28
Къде в Хисаря може да се отиде с дете на 6-7г ?

# 29
Здравейте,ще съм благодарна за отзиви за хотел"Грийн",ако някой го е посещавал.

Общи условия

Активация на акаунт