Почивки в Хисаря - тема 3

  • 118 038
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 378
В хотел Хисар специално големият басейн е за плуване, там е нормално да не е топла водата. Хладка си е.
В малките киснилки-топлилки си е направо вряла.
Не знам как се плува в гореща вода 🙄

# 721
  • София
  • Мнения: 6 024
В хотел Централ водата беше многооо топла. Но си е мъничък. А в джакузито направо не се стоеше.

# 722
  • Мнения: 402
Директен автобус София -Хисаря няма.

За тези, които отиват с нагласата за топли басейни, пренастройте се. Хисаря не се слави с такива.

Аз питах за температурата на водата във външните басейни.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 219
За първи път ще посетим хотел Хисар, но срещнах отзиви за недостатъчно топла вода в басейните. Някой посещавал скоро хотела, да помага с информация

Никъде не се конкретизира за кои басейни питате.
Външните басейни ако изобщо са минерални, са на слънчево затопляне, което за лятото не е проблем, но това не ги прави топли.
Най-изгодния вариант за престой в Хисаря е къща за гости или хотел без басейн (с или без храна) и ползване на басейните на Военния санаториум.
Така няма да плащате за нещо, което не оправдава очакванията ви, поради което може изобщо да не повторите, а вече е платено.
Признавам, не сме били в х-л Галери, за басейните там нищо не знам. Но външния го направиха не отдавна, едва ли е минерален.

# 724
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам в темата (не съм сигурна дали има по-подходяща тема), но знаете ли колко е входа за свободен достъп в делничен ден за басейните във Военният санаторуим Калероя в Хисаря?


А дали Градския минерален басейн/плаж на ул. Илин Паунов 7 работи ?
Входът е 18лв.и 1лв за жезлонг - общо 19лв. Това ми е предадено от приятелка,която ходиха скоро. Ако ме е излъгала и аз ви лъжа. Аз от Хисаря се отказах отпреди 3год. 240лв.за апартамент с включена само закуска няма да им дам. Тази година даведох децата в къща за гости- уникална , с огромен отопляем басейн...и си подивяха на воля...250лв.за цялата къща..с 4- ри спални. Като кафето и напитките ми бяха безплатни.. а къщата от лукс по- лукс.Хисаря да си гледа работата...няма да дам 240лв.и да спя на изтърбушен диван...Поздрави!

# 725
  • Miami
  • Мнения: 412
zlare, бихте ли споделили къде е тази къща с отопляем басейн. Много добре звучи.

# 726
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
zlare, бихте ли споделили къде е тази къща с отопляем басейн. Много добре звучи.
[/quote

Кори...наистина къщата е страхотна...лукс от лукс...дори брашно и подправки имаше. Имах ме дори и летен бар. И тъй като винаги като водих децата в Хисаря..в детските басейни все пълно с хора..на които мястото им не е там. И все се правят забележки ,там се спукаха,ако мога така да се изразя от бомби. Водата се причиства и отоплява ...поддържаше 30- 31гр. Къща за гости Родопчанка гр. Брезово.

# 727
  • Miami
  • Мнения: 412
Благодаря, zlareFlowers Rose

# 728
  • Мнения: 402
Може ли някой да  даде тел за поръчка на такси в Хисаря ?

# 729
  • София
  • Мнения: 1 219
Може ли някой да  даде тел за поръчка на такси в Хисаря ?

0898560925

# 730
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Не помня да е коментирано, но да споделя за Терми ди Хисар.
Скоро бях наблизо и реших да го посетя. Много приятно място, чисто, с топъл вътрешен и външен басейн. Има външни, които не са топли. Имат солна стая и сауна, парната баня не работеше. Температурата на вътрешния беше 35 градуса, а на външния топъл 34.
Входа за възрастни беше 25 лв, имат сайт с цени, че са различни за различни дни от седмицата.
Няма хотелска част, само басейни са. Има бар и нещо като ресторант на самообслужване. Храната беше вкусна, допадна ми.

# 731
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
+1 за Terme di Hissar. Много приятно място, но аз бях през седмицата и си спестих гъчканака. 20лв е таксата пон-четв.

Външните басейни за възрастни наистина са си хладнички и то в много горещ ден. И на места дълбоки, а не видях да е указано. Има някакъв апарт комплекс, но той е на друго място и цената на нощувка включва и Terme di Hissar

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 00:05 от Джулая

# 732
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Аз лично само топлите "пробвах", че времето беше лошо. Но останах много впечатлена, чисто, топло, няма миризма на препарати.
Заради времето нямаше много хора и може би и заради това ми допадна много на мен.

# 733
  • Мнения: 402
Може ли някой да  даде тел за поръчка на такси в Хисаря ?

0898560925

Благодаря

# 734
  • Мнения: 1 069
Питайте предварително за цените, че Гугъл не е чувал за този номер.

Общи условия

Активация на акаунт