Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 27 апр. 2017, 16:01 ч.
  • Последно мнение: 1 авг. 2020, 15:57 ч.

Почивки в Хисаря - тема 3

• 75 928
  • 582
  •   2
Отговори
# 570
Аз все пак резервирах в хотел Хисар както обикновено. Ще бъдем с приятели.

Каквото, такова!

# 571
И на мен ми се иска да отидем за няколко дни в Хисаря, но се чудя къде. В сегашната ситуация най-вече ме интересува къде се спазва дистанция и носене на маски от персонала и от клиентите, т.е. къде ще е най-безопасно...Ако някой е ходил скоро, моля да каже как са нещата.
В малък хотел в делничен ден може да се окажете само вие и персонала. Ние юни бяхме така.

# 572
Относно Хисаря, някой с пресни впечатления от хотел Галери?

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 13:19 от bubanka

# 573
В Хисаря има ли някакви барове или кръчми които да са до след полунощ

# 574
  • София
Здравейте, препоръчайте ми хубаво заведение, за годишнина? Ако има музика е най- добре.Благодаря!

# 575
В Хисаря има ли някакви барове или кръчми които да са до след полунощ
Не.В 24.00 ч.приключват

# 576
  • София
Здравейте, препоръчайте ми хубаво заведение, за годишнина? Ако има музика е най- добре.Благодаря!

Ресторант Прованс е добър избор за такъв повод, но не съм сигурен дали има жива музика.

# 577
  • София
Благодаря! Ще попитам.

# 578
Здравейте, как е положението в Хисаря? Има ли много туристи?
Искаме да отморим два дни на басейн след планината, но ако е много пълно ще пропуснем и ще топим мирни крака в морето

# 579
  • Варна
Басейн сред планината?

# 580
А обичам коректора - след, след планината. Ще скиторим по планините и обикновено правим финално размазване  някъде на мин. басейн.

# 581
Басейн след планината е интересно. Такова сме имали във Велинград - хотел Велина. Водата в басейна (външен) беше по топла от въздуха. Страхотно беше.

# 582
Здравейте, как е положението в Хисаря? Има ли много туристи?
Искаме да отморим два дни на басейн след планината, но ако е много пълно ще пропуснем и ще топим мирни крака в морето
В края на юни беше много спокойно, била съм и в края на август и пак беше така. Не мога да сите представя навалица в Хисаря, там има място за всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт