Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 4

  • 67 598
  • 721
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Няма естроферм никъде.
Полудях! Явно се отлепят от жегите, нарепих отгоре лепенки за рани. Въобще не ми е ясно как ще издържат 3 дни, те три часа не можаха. Дано да не омотая нещо точно на края и да се спре процедурата! Confused

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 19:53 от armira

# 451
  • Мнения: 53
Аз намирам естрофем в аптека Марешки.За Пловдив става въпрос до сега не съм имала проблем.

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Доктора ми каза, че е спрян и няма смисъл да обикалям да го търся. Но щом е така, утре ще отидя до марешки, благодаря!

# 453
  • Мнения: 678
В Гърция има естрадиол на таблетки. Казва се Cyclacur 1,86 евро за 11 таблетки. Пият се само белите таблетки, т.к. е в комбинация с някакви противозачатъчни.

# 454
  • София
  • Мнения: 7 645
Армира провери по репродуктивните аптеки.
Майка ми намери и в аптеки в родния град.
Попитай доктора за доза ако намериш, със сигурност ще ти е по-удобно с таблетки.

# 455
  • Мнения: 233
Утре ще ходя за кринон, никакъв пробрем не ми е да взема и естрофем ако има. Само кажете.

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Утре ще проверя, то ще си покаже.
Благодаря на всички включили се към моята драма Hug

# 457
  • UK
  • Мнения: 1 918
Записвам да следя. На мен ми мина първият цикъч след стимулацията, чакам следващия и ще правиим трансфер някъде в края на юли-началото на август. Имам 13 бластоциста във фризера Laughing
Аз ще съм на Прогинова и Утрогестан. Успех на всички!

# 458
  • София
  • Мнения: 108
Момичета, на мен днес ми беше втория ЗЕТ след един цикъл почивка.
Странно ми е, че ми изписаха Неофолик мета - 3х1. При предишния ЗЕТ пиех по 1 на ден.Някой пил ли е по-висока доза и знаете ли защо се изписва така?

# 459
  • София
  • Мнения: 7 497
Аз в последните 2 седмици съм купувала естрофем в произволни аптеки в София.

Fleur Rouge, имаш ли изследвания за тромбофилия и мутации в MTHFR или MTRR? Това може да е основание за прием на по-висока доза метилфолат. Метилфолат 3х1 е много, но пък метилираната форма ако не се усвои се изхвърля.

# 460
  • София
  • Мнения: 108
Дели, не съм правила такива изследвания. Дано наистина не е проблем. Аз чак се замислих дали да не звънна в клиниката за потвърждение, въпреки че не мисля че е грешка

# 461
  • Мнения: 678
.... Имам 13 бластоциста във фризера Laughing ....
Браво!!! Това си е направо рекорд Simple Smile Peace. То си е почти сигурно че ще успеете. Стискам палци fingerscrossed

Fleur rouge не е проблем, но да не е за дълго време. Преди се говореше че фолиевата не се предозира, но не е така. Просто вредите от предозирането и не са сериозни и бързо отминават.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 23:26 от aaangel

# 462
  • София
  • Мнения: 7 497
Ако е обикновена фолиева киселина и имаш неусвояване, неусвоеното количество се натрупва и е токсично. Ако е метилирана (Неофолик Мета) или сурова форма, би трябвало да се изхвърля. Препоръчителното количество при бременност е 400 mkg на ден, тоест едно хапче. Всички зеленолистни са източник на усвояем фолат.

За тромбофилията - препоръчвам да се изследва, че да не губим повече бебета залудо.

# 463
  • Мнения: 127
Момичета, здравейте отново. Малко съм притеснена, трябваше този месец да започнем ЗЕТ, но се оказа, че имам 3см киста. Дадоха ми регулон и аспирин прптект. Днес обаче прокървих и целият следобед ми зацапва. Това дали е от кистата или пък от аспирина? За съжаление не съм в БГ в момента и няма как да отида не преглед Sad

# 464
  • UK
  • Мнения: 1 918
Благодаря, aangel! Аз съм песимист до доказване на противното. Вярвам и се надявам, но не смея нищо и да си помисля.

Общи условия

Активация на акаунт