Малко време ни остава, майско щастие наближава - тема 5

  • 31 594
  • 302
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 227
Момичета, да се включа и аз..преносвам вече 7ми ден, и чакането е доста изнервящо. За сега нямам признаци за раждане, защото шийката още не е готова..а бебка е напухкавяла..3800 Стискайте палци нещата да тръгнат в правилната посока, че хич не ми се ще да раждам секцио. На чакащите желая бързо и леко раждане, дано по-скоро всички да се похвалим с пухкави и здрави майски бебенца Simple Smile

Милата! Стискам палци скоро да се реши бебка!  Praynig До колко време се чака преди предприемане на някакви действия?

# 226
  • Мнения: 13
Момичета, да се включа и аз..преносвам вече 7ми ден, и чакането е доста изнервящо. За сега нямам признаци за раждане, защото шийката още не е готова..а бебка е напухкавяла..3800 Стискайте палци нещата да тръгнат в правилната посока, че хич не ми се ще да раждам секцио. На чакащите желая бързо и леко раждане, дано по-скоро всички да се похвалим с пухкави и здрави майски бебенца Simple Smile

Милата! Стискам палци скоро да се реши бебка!  Praynig До колко време се чака преди предприемане на някакви действия?
На запад изчакват 2 седмици след термин. Тук 1 седмица-макс.10 дни.., зависи от състаянието на околоплодните води, плацентата, тоновете на бебето..

# 227
  • Мнения: 146
И моята лекарка ми каза макс 7 дни, макар че не съм сигурна колко добре ми е изчислен термина. Все пак мисля да не си правя експерименти и да слушам лекарите.

# 228
  • Мнения: 400
На 19.05  в болница Надежда се роди моят син Емил- 3530 кг.,51 см.Успех на тези на които раждането предстои.

# 229
  • Мнения: 13
На 19.05  в болница Надежда се роди моят син Емил- 3530 кг.,51 см.Успех на тези на които раждането предстои.
Veli35, Честито бебе Емил! Да е жив и здрав юнака и много да ви радва Simple Smile

# 230
  • Мнения: 581
Честита рожба! Да сте живи и здрави с малкия Емо Simple Smile

# 231
  • Мнения: 13
И моята лекарка ми каза макс 7 дни, макар че не съм сигурна колко добре ми е изчислен термина. Все пак мисля да не си правя експерименти и да слушам лекарите.
Напълно съм съгласна с теб! Трябва да се доверим на лекарите си и да изпълняваме техните указания и препоръки..
При мен по нищо друго не личи , че пренасям, освен по датата на термина, а може би и по големината на бебка.., за това и изчакваме до последно, понеже бих искала нормално раждане.Ако стане-стане, ако не..здраве да е, най-важното е бебка да е жива и здрава, както и моя милост. Simple Smile

# 232
  • Мнения: 50
Вели35 честит да ви е Емо! Жив и здрав и дано е кротанчо!

# 233
  • Мнения: 307
И тук да се отчета, вчера на термин се роди нашата малка принцеска Изабелла - 3550гр. 51см. по естествен път  baby_neutral baby_neutral Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 67
Veli36 и Yasmina, честито! Здрави, спокойни и щастливи бебчета! bouquet

# 235
  • Мнения: 146
Veli36, честито бебче! Да расте здрав и щаслив, а ти бързо да се възстановиш!
Би ли споделила как мина в Надежда, когато имаш възможност? При кой лекар беше, доволна ли си? Може и да се засечем някъде по коридорите Simple Smile

Lyonka82, така е. Стискам палци всичко да е ок.

# 236
  • Мнения: 50
Ясмина честито бебенце ! Бързо да се прибирате в къщи и да се радвате една на друга Simple Smile!
Аз да се похваля тази сутрин започна да ми пада тапата ,не че е нещо но все пак ...! Хубав ден от мен!

# 237
  • Мнения: 581
Еее люби, аз родих в същия ден, в който ми падна тапата. Започнал е процеса Simple Smile

# 238
  • Мнения: 194
И аз е включвам в редиците на преносващите, термина ми беше вчера.
От седмица насам имам болезнени контракции, но нито зачестяват, нито продължават повече от час.
Даже започнах да си поспивам повече...явно ще се чака.
Засега изчакваме, ако не - до края на седмицата трябва да ме вкарат предизвикано.

# 239
  • Мнения: 63
И аз се присъединявам към преносващите:) Вчера ми беше термина. Утре пак съм на преглед и ще видим има ли развитие. Ако не, на 01.06 влизам за индукция в Надежда. Хич не ми се ще...

Общи условия

Активация на акаунт