Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 62 - май 2017

  • 191 926
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Плевен
  • Мнения: 43
Честитоо на всички Simple Smile

https://www.facebook.com/adermabg/photos/pcb.1427397117334908/14 … ype=3&theater

Току-що се включих в игра на А Derma. Ако някой иска да удари едно рамо, трябва само да хареса снимката.
Благодаря предварително!
Simple Smile

# 1 711
  • Мнения: 14 790
Имате ли проблем с мейла от Сникърс? Аз също печеля топка,но ми отваря някакви йероглифи.  Rolling Eyes
Редактирам се,успях.  Peace

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 14:10 от Anyyyone

# 1 712
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря.  Hug

Преди малко си получих нещата от либрес - портмонето, чашата и слушалките. Най- много ми хареса чашата.  Simple Smile Бяха ми звъняли само веднъж за портмонето и чашата, но и трите неща пристигнаха заедно.  Peace

# 1 713
  • Мнения: 3 947
Благодаря.  Hug

Преди малко си получих нещата от либрес - портмонето, чашата и слушалките. Най- много ми хареса чашата.  Simple Smile Бяха ми звъняли само веднъж за портмонето и чашата, но и трите неща пристигнаха заедно.  Peace

Ако не е много нахално, може ли снимка на портмонето  Laughing Embarassed

# 1 714
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря.  Hug

Преди малко си получих нещата от либрес - портмонето, чашата и слушалките. Най- много ми хареса чашата.  Simple Smile Бяха ми звъняли само веднъж за портмонето и чашата, но и трите неща пристигнаха заедно.  Peace

Ако не е много нахално, може ли снимка на портмонето  Laughing Embarassed

Заповядай.  Hug

# 1 715
  • Мнения: 3 947
Благодаря  bouquet Сладко е.
Нямам търпение и моето да дойде. Виждам вече как ще го ползвам на плажа за дребни пари и монети  Mr. Green

# 1 716
  • Мнения: 36 489
Честито на спечелилите!  Simple Smile

Сега видях реклама на нещо наречено фиджет спинър - не го бях чувала, но ми изглежда като нещо, което ще раздават в някоя вафлена игра  Laughing Правя прогноза, че скоро някъде ще има такава награда Wink (да видим дали ще позная)
Скрит текст:

# 1 717
  • Мнения: 2 614
Слушалките хубави ли са? Петето ме Одобрила Simple Smile  Joy очаквам ги с нетърпение

# 1 718
  • София
  • Мнения: 826
Честито на спечелилите!  Simple Smile

Сега видях реклама на нещо наречено фиджет спинър - не го бях чувала, но ми изглежда като нещо, което ще раздават в някоя вафлена игра  Laughing Правя прогноза, че скоро някъде ще има такава награда Wink (да видим дали ще позная)
Скрит текст:

Понеже работя в училище....та съм в час с "модните тенденции"...  Laughing В момента ВСИЧКИ деца въртят такива щуротии!Продават се по 5лв в китайските молове!

# 1 719
  • София
  • Мнения: 14 688
Честито на спечелилите!  Simple Smile

Сега видях реклама на нещо наречено фиджет спинър - не го бях чувала, но ми изглежда като нещо, което ще раздават в някоя вафлена игра  Laughing Правя прогноза, че скоро някъде ще има такава награда Wink (да видим дали ще позная)
Скрит текст:

Май само аз останах без топка от Сникърс  Mr. Green То пък бива каръщина, тази година нищичко не съм спечелила.

Спинъра е най-новия хит сред децата. Всичко живо върти в училище.

# 1 720
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Здравейте!

Разбрах каква е наградата, която е спечелена от имейла на брат ми. Рол-он на "Юсерин"! Mr. Green

Надявам се поне да е хубав.

А, каква е тази игра с панел?

Аз да си повторя пак въпроса? Blush

# 1 721
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз много не разбирам от слушалки, малко странно ги нагласям, ама може би всички слушалки от този тип са така, не знам.  Laughing Важното за мен е, че работят.  Mr. Green

# 1 722
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
А слушалките каква марка са?

# 1 723
  • Плевен
  • Мнения: 43
 Cry Аз знам, че се повтарям и потретвам... Но все пак, ако някой реши в последствие, че не иска чашата от Либрес, да ме има предвид... Много ми харесват дизайнът и цветът й Sad Когато влязох да си я заявя миналата седмица, имаше 62 бр. останали, а докато им пратя снимки на бележки и кодове (тъй като бяха вкъщи), същия ден вечерта не беше останала нито една Sad
Разбира се, ще си поема и цената й, и куриеските разходи.

# 1 724
  • София
  • Мнения: 22 948
А слушалките каква марка са?

Не знам, нищо не пише.  Rolling Eyes Специално моите бяха в прозрачно пликче.

Общи условия

Активация на акаунт