Но има Господ, той на такава гавра с дечицата ми се надявам скоро да сложи край. Само да спомена, че дори се опита да изкара децата психично болни и да се опита да плати на психиатър и полиция да ги изведат от вкъщи и да ги откарат в лудница...няма такъв изрод. Само че не му мина номера, психиатъра и полицаите видяха децата и само цъкаха с език...А баткото е в математическа гимназия, първенец по математически състезания, по лингвистка, художник е, невероятно хлапе. Каката също, и затова психо го е яд, че новото ми семейство цъфти и прелива от щастие, любов и хармония.
Ох, наоплсках се, спирам се, стискайте палци да успеем да спрем лудият.
Иначе при нас, изключвайки тормоза, всичко е наред, коликите на Габи преминаха, кърмя я на поискване, денонощно е залепена за мен, буквално не се отделя за повече от 10 минути на денонощие, когато влизам в банята за душ. Много гука, много се смее, почти не плаче, а нощем спи до мен и се кърмим, честно не знам колко пъти, понеже почти спейки я кърмя. Мисля, че веднъж, до два пъти на нощ си цоква за 5 минутки и заспива пак.
А за забравянето, това чудо ме връхлита за четвърти път в живота, и още не мога да му свикна. По принцип много говоря, много пиша-стихове, разкази, обичам да говоря в рими, ей така, за забава на децата, но след раждане и докато кърмя, направо мозъка ми изтича с млякото😁Като африканец, учещ първа година български съм, елементарни думи ми се губят, не се понасям, но поне от опит знам, че е обратими, даже като мине, мозъкът даже още по- добре функционира😀
нямам думи просто ...