Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 7

  • 51 543
  • 395
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 541
Момичета здравейте! Аз съм голяма почитателка на Шюкрю. Ако може да ми кажете филма" Звездата на пастира" има ли го някъде с бг субтитри. Предварително благодаря.Flowers Hibiscus
Привет и на теб Hug
За съжаление не знам  "Звездата на пастира" да е превеждан на български, аз го гледах на руски език Simple Smile

За теб един Шюкрю от миналата година  Simple Smile

# 136
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Шюкрю с колегите си от филма



Шюкрю с Лейля Лидия и журналистката Сейхан Ердаа (Seyhan Erdağ)

И двете снимки са от културния център Uniq İstanbul

# 137
  • Мнения: 9 541
Тара Hug Новият герой на Шюкрю:

# 138
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Да, знам Wink . Писала съм го на предната страница (пост #133), но съм вградила снимка в линк и в момента нищо не се вижда, та не знам форума ли нещо се прецака или връзката Thinking Може да се види само в "цитат" и линка не работи Open Mouth

# 139
  • Мнения: 9 541
Привет Hug

Тара Hug, вече си сложила снимката на Шюкрю, аз като я поствах се чудех от къде я знам Joy Joy Joy, но не я видях в темата и хоп...вече я имаме 2х newsm74





стари снимки Laughing

# 140
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Най-ценните антики са старите приятели ...

Е, няма такава кифла doh

**************************

Интервю на Берк Октай Срещата ми с Тюркер Инаноулу промени живота ми напълно
Тюркер Инаноулу е продуцента на "Опасни улици"

Интервюто е доста дълго, слагам превод само на блица в края:

Филмът(ите) с най-голямо влияние върху вас напоследък?
2:22 (това е заглавие на филм), Айля.
 
Филмът(ите), които сте гледали и гледали отново и отново?
Белязаният, Усещане за жена, Красив ум (Scarface, Scent of a Woman, A Beautiful Mind)
 
Филмът(ите), които смятате, че са надценени?
Джон Уик (John Wick)
 
Кои сериали следите?
Воин (Savaşçı) (смее се) Тъй като нямам време, мога само да погледна първите серии на другите сериали.
 
Чий режисьорски език/стил до днес, ви отразява?
Фатих Акин
 
Книгата, която бихте препоръчали на всички?
Джордж Оруел - 1984 г.
 
Книга, която четете или четohte последно?
Едуард Дмитрик, Жан Портър Дмитрик - Кинорежесура, актьорство и монтаж (Sinemada Yönetmenlik, Oyunculuk, Kurgu /On Screen Acting: An Introduction to the Art of Acting for the Screen)
 
Музикантът / песента, която наскоро сте слушали?
на Synecku
 
Град / страна, където искате да пътувате най-много?
Камбоджа и Ирландия
 
Вашият любим град / държава?
Анталия, Каш.
 
Най-често използваната дума / фраза:
Напоследък "добре" (tamam) (смее се).
 
Ако сте автор на изобретение, какво би било то?
Телепортацията.

С коя известна личност (писател, актьор, учен, режисьор, футболист и т.н.), който е жив или не, бихте седнали да разговаряте и на каква тема. Кой и какво бихте избрали?
Бих искал да говоря с Мустафа Кемал Ататюрк. По-точно бих казал "Заповядайте, Паша" и просто бих го слушал.
 
Думата, която описва днес Берк Октай (реплика, литературен цитат, текст на песен, надпис и т.н.)
"Просвещението е, когато човек се осмелява да използва собствения си ум*." Аз се "осмелявам"...

* Това е мисъл/рзсъждение на Имануел Кант: Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък! – ето това е девизът на Просвещението.








Фотограф: Емре Юнусоулу (Emre Yunusoğlu)
Интериор: DoubleTree By Hilton İstanbul Old Town

# 141
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313



Снощи, в Hillside Etiler - Deniz Private Cinecity, е била галата на филма на Шюкрю "Перфектните непознати" (Cebimdeki Yabancı)

Присъствали с много техни колеги от артистичния свят: Zerrin Tekindor, Tuba Büyüküstün, Songül Öden, Özge Özpirinçci, Selin Şekerci, Sarp Akkaya, Müge Boz, Ayça Erturan, Burak Yamantürk, Aksel Bonfil, Mert Öner, Meltem Yılmazkaya, Rüştü Onur Atilla

снимки: тук или тук

# 142
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, благодарско за всичко, което слагаш тук bouquet
И Шюкрю и Берк ги занемарих доста newsm78 Че и Гизем newsm78
Ако чуеш, че рускините са направили превод на Перфектните непознати, моля сподели Praynig

# 143
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
М-да-а, добре. И ти също. Бирсен казва, че е един от най-добрите филми и силно го препоръчва:

Цитат
birsenaltuntas @birsenaltuntas1
Cebimdeki Yabancı bu aralar gidilecek en güzel filmlerin başında geliyor. Şiddetle tavsiye ederim.

Актьорите от филма във фотосесия за Вог Турция:





btw очаква се сериал на Гизем. Като наближи ще пиша...

пп А бе ти пак минаваш от време на време, обаче Роси съвсем ни заряза... Thinking

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 12:50 от tara_lezhka

# 144
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Тара, Лиа - много ви благодаря за всички прекрасни снимки, както и за информацията, която сте ни донесли около Берк и Шюкрю ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Наистина напоследък доста се загубих в темата, но нямах време да пиша - в другите ми теми също, но сега ще го направя...  newsm10 Може да не съм писала, но затова пък не спирам да следя изявите на Берк.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Признавам си, че и аз скоро не съм следила нещата около Шюкрю, но благодарение на вас разбрах всичко ново ...  newsm51 newsm76 Two Hearts Аз продължавам да си следя сериала на Берк и съм много щастлива, защото той продължава да е на първо място в неделя вечер  newsm44 newsm44 newsm44 Сериала е наистина изключително стойностен и интересен - да на моменти е доста тежък, но наистина е хубав.  lovekiss lovekiss lovekiss Берк се справя отлично - снимките са доста натоварващи. Имаше почивка само за Нова година и то в рамките на 1 ден 31 и 1 - и сега снимките продължават ...  family Flushed Heart Eyes Всички актьори играят страхотно ...  smile3501 Следя и нещата около Берк и много ми хареса новото му интервю. Той е страхотен ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Two Hearts ura От ноември 2017 към сериала "Войн" се присъедини и актьора Сарп Левентоглу, който е много обичан от феновете в Турция ...  newsm76 newsm76 newsm76 Двамата с Берк са чудесен тандем ...  smile3501 Two Hearts txtloves













# 145
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки на Берк и колегите му зад кадър от "Войн" - невероятен сладур е. Стана си истински военен ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! Flushed Hands Clap



















# 146
  • Мнения: 11 766
Специално за ролята си във "Войн" - Берк всеки ден провежда и специални тренировки. Невероятен е ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Two Hearts Kissing Heart 1swing Ето малко снимки от залата ...  smile3525 newsm26 Flushed



# 147
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Роси-и-и Hug радвам се. че се появи и всичко е наред с теб. Разбирам те добре, и аз съм имала такива моменти. Надявам се да имаш повече време за форума... Sunglasses

# 148
  • Мнения: 11 766
Роси-и-и Hug радвам се. че се появи и всичко е наред с теб. Разбирам те добре, и аз съм имала такива моменти. Надявам се да имаш повече време за форума... Sunglasses

Здравей Тара!  Hug Така е понякога на човек не му остава време, но когато мога със сигурност ще пиша във форума и темата. Не съм се отказала от тях ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts  Heart Eyes Flushed Нося ви една уникална снимка на Берк от неговия сериал "Войн" - новият епизод е тази вечер в 20 часа по Фокс Турция ... txtloves txtloves txtloves

# 149
  • Мнения: 9 541
Роси Hug, Тара Hug

Видяхме Берк, видяхме Шюкрю, остава да добавя и Гизем и съставът от старите времена е пълен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт