Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 7

  • 51 523
  • 395
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11 766
Уаууу, ето и едни уникални нови снимки на Берк от 16 март 2018 зад кадър от сериала му ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Снимали са в планината, където е имало много овце и кози - съответно и ярета и агнета, също и кученца ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Берк обожава животните и веднага се е снимал с тях - толкова е готин, сладък, чаровен и прекрасен ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Баща му също отглежда такива животни и Берк още от малък е закърмен с любов към тях. Изключителен човек е - възхищавам му се все повече и повече ... newsm20 Flushed Heart Eyes





Пускам и едни уникални клипчета на Берк с тези сладки животинки - особено първото ми пълни душата ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Когато го видите сами ще се убедите колко прекрасен човек е Берк - човек който много обича животните  newsm44 Two Hearts txtloves loveuuu newsm18 Обожавам го - Берк е върха. Гордея се, че съм негова фенка ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss lovekiss lovekiss newsm41







https://www.instagram.com/p/BgbDSirBJ2A/?taken-by=berkoktayfans

https://www.instagram.com/p/BgY2A28h-U6/?taken-by=_berkokty_

https://www.instagram.com/p/BgYu1xih_Xa/?taken-by=_berkokty_

# 181
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Joy Тази е много забавна Laughing

Роси Hug благодаря ти за информацията, която си ни оставила. Аз тези снимки, за които говориш, не съм ги видяла, но видях снимката на Мерве с лепенка на носа, която повечето медии отбелязаха с текста към нея: "Помогнете ми, съпругът ми ме бие". Някои от тях изразиха съмнение, за хакнат профил, както се и оказа. Снимката май била или от инцидент, или от операция на Мерве. Тъй като ти вече ни беше обяснила какво се случва, въобще не сметнах за нужно, да го отбелязвам в темата. Наистина не мога да си обясня злобата на хората. Thinking

Радвам се, че при Берк и Мерве всичко е наред Sunglasses

# 182
  • Мнения: 11 766

Joy Тази е много забавна Laughing

Роси Hug благодаря ти за информацията, която си ни оставила. Аз тези снимки, за които говориш, не съм ги видяла, но видях снимката на Мерве с лепенка на носа, която повечето медии отбелязаха с текста към нея: "Помогнете ми, съпругът ми ме бие". Някои от тях изразиха съмнение, за хакнат профил, както се и оказа. Снимката май била или от инцидент, или от операция на Мерве. Тъй като ти вече ни беше обяснила какво се случва, въобще не сметнах за нужно, да го отбелязвам в темата. Наистина не мога да си обясня злобата на хората. Thinking

Радвам се, че при Берк и Мерве всичко е наред Sunglasses

И аз не мога да си обясня как може да има такива хора, които по този начин да си играят с живота на хората!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Въпросните снимки бяха качени в профила й някъде около 1-2 часа през нощта - аз тогава бях будна и като видях за какво иде реч - веднага се сетих, че профила е хакнат.  no no no Всичко беше много грозно и гнусно.  fight Да вероятно са намерили тази снимка от инцидент или операция на Мерве, за да напишат, че Берк я е пребил. Пълна глупост - той си снима в планината, а Мерве си е в Истанбул.  smile3555 Добре, че сутринта двамата пуснаха това специално писмо и обръщение до медиите, за да опровергаят тези гадни слухове ...  smile3501 И аз се радвам, че всичко между тях е наред и се надявам винаги да са заедно и да се обичат ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts family

Тара  Hug Радвам се, че снимките и клипчетата са ти харесали.  smile3525 Kissing Heart newsm76 Тази наистина е супер забавна ...
smile3533

# 183
  • Мнения: 9 541
Роси Hug, Тара Hug,

Благодаря за снимките  Peace, но разказаното за Инстаграм ме натъжи Cry
На мен ми се струва, че фенските маси от хора все повече полудяват, ругаят, обиждат, пишат глупости. Това направо плаши Mr. Green А и с тези разбивания на профили....ужасно направо Sick

Радвам се, че меду Берк и Мерве всичко е наред!!! Heart Eyes

В събота 31.03. по канал Д от 20 часа започва сериалът с Гизем Караджа. Кастът е много добър Peace



https://vk.com/video70817161_456240114

Скрит текст:
Сериал Человеческая вина можно назвать ремейком фильма "Место под солнцем". Джордж Стивенс, снимая этот фильм, был вдохновлен романом от Т. Драйзера Американская трагедия. Но, как всегда, сценарий несколько изменен. Деревенский паренек влюбится в богатую красавицу Суну, в роли которой Гизем Караджа. Они знают, что такая любовь будет не одобрена и встречаются тайно. Еще намного позже парень, выяснит, что семья его достаточно богата. Кроме того, у него будут связи с Джевхер. Этот любовный треугольник просуществует довольно долго…

# 184
  • Мнения: 11 766
Честит Имен Ден на всички носещи имена на цветя, растения и дървета!!!  smile3525 Two Hearts newsm76 Аз също днес имам имен ден - затова искам да ви почерпя макар и виртуално.  lovekiss lovekiss lovekiss Нека всички сме живи и здрави - винаги обичани и много щастливи и нека сбъдваме с лекота всяка мечта ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! Flushed ura





# 185
  • Мнения: 9 541
Роси Hug, честит ти имен ден!
Благодаря за почерпката Peace

Препредавам за сериала "Човешка" вина, който започна вчера  bouquet: Започналият сериал с Каан Йълдъръм, Гизем Караджа и Ахмет Мюмтаз Тайлан не започва добре. Не започва добре с рейтингите, но пък иначе и той, и другият сериал, който също започна вчера "Не сме невинни", са се радвали на голям интерес в Туитър.

От нова фотосесия на Гизем:






и от сериала:





# 186
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Hug Heart
Светли Великденски празници!


пп Леле, Роси,  как съм пропуснала имения ти ден doh. Злото да те забрави, бъди жива и здрава, и много обичана Hug

# 187
  • Мнения: 11 766
Христос Воскресе! Нека има много здраве, щастие, любов и благоденствие за всички нас и за нашите семейства ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Лия, Тара - благодаря ви от сърце за прекрасните пожелания по случай именния ми ден. Много ме зарадвахте ... Kissing HeartTwo HeartsHeart





# 188
  • Мнения: 9 541
 Hug
Роси, Тара Hug Hug, воистина воскресе!

# 189
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Я, Шюкрю имал племеничка

# 190
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, е, голям сладур е Шюкрю, много по-сладък с племенницата, отколкото с бившата си годеница Heart Eyes Peace

Започнах да гледам "Човешка вина" с Гизем и други, които харесвам...за съжаление само до втори епизод стигнах, другите преводи на руски са заключени Sad

# 191
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Наскоро предстои премиера на филма ‘Hürkuş: Göklerdeki Kahraman’ (Хюркуш: Героят в небето), с участието на Гизем (бях писала по-назад за него). Първоначално афиша за филма беше този:


Когато го видяла, Гизем възкликнала: "Това не съм аз". Тя не го харесала, защото според нея, изглеждала прекалено стара на него. След преговори с продуцентите и другите участници, афиша е сменен


Гизем изпълнява ролята на Hadiye, съпругата на главния герой Vecihi Hürkuş, един от първите турски летци.

# 192
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Open Mouth Гизем преди и след грим Joy

пп Писаха, че пак са хакнали профила на Мерве Angry Лоши хора, брей...Trollface

# 193
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Hug Искам да ви почерпя защото днес мама има имен ден. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Пожелавам й всичко най-хубаво - много здраве, щастие и късмет. Винаги да е до нас и да ни радва още дълги години ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Честит Гергьовден и на всички останали носещи това прекрасно име ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart







# 194
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ах, тази тема почти я изоставихме Disappointed

Берк снима и сериалът му е с постоянен успех. С Мерве се "борят" с хакерите, надявам се всичко да им е наред ...

Шюкрю потъна в медийно мълчание, сериалът му остава за следващия тв-сезон ...

Поредния спрян сериал с Гизем, след само 8 епизода, поради незадоволителен рейтинг. Но това не попречи в медиите да се появят спекулации, че причината е осъдителната присъда, която беше произнесена тия дни. Както може би си спомняте, преди пет години, тя беше заловена за употреба на наркотици. Сега съдът се произнесе с осъдителна присъда за 4 год. и 2 мес. затвор, от които трябва да излежи 1год, и 9 месеца. Гизем и другите обвинени ще обжалват присъдите...

И така, ще чакаме новини ...

пп Роси Hug, да е жива и здрава майка ти. Всичко хубаво ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт