Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 7

  • 51 545
  • 395
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 177
Да ви кажа, много съм доволна за Гизем, че се е сгодила. Още щом излезе новината, много се зарадвах за нея. Желая и много семейно щастие.
За Берк съм много доволна, че сериала му е успешен. Но ми стана тъпо,че са му хакнали профила. Дано да открият този, който го е направил.

# 61
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Шюкрю с Муратджан Оуз (Muratcan Oğuz). Коментара към снимката Brothers In Arms (Братя по оръжие)

Екипът отново се е върнал в Кападокия, в Юргюп, там където се присякоха съдбите на Сейит и Зюхре. След студените зимни дни, сега там било много приятно за снимки 'Çoban Yıldızı' yeniden Kapadokya'da

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 22:03 от tara_lezhka

# 62
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Сериала на Берк "Войн" също приключи своя първи сезон тази неделя.  newsm10 Тогава беше излъчен последния за сезона - 10 епизод!  newsm76 newsm76 newsm76 Есента ще продължат с нов сезон - много се радвам!!!  newsm44 Сериала е много хубав и определено си струва са де гледа - всички актьори играят страхотно - начело с Берк! Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Актьорите буквално снимаха до последния момент!  Peace В петък късно вечерта успяха да завършат епизода, а ние го видяхме на екран в неделя!  smile3525



Мерт Йоджал - приключи участието си в сериала! Ролята му беше отрицателна - той беше част от една от групировките, но героя на Берк/ Каан го разкри и уби ...  Peace

В последния за сезона епизод се появи нов злодей, който обаче все още е неизвестен - той следеше командира на отряда! Накрая така и не показаха лицето му ...  newsm78 Сезона свърши как Каан беше заедно с командира си, с един човек от отряда си и с други военни във военния хеликоптер, но някои стреля по тях с бойно оръжие ...  no no no За щастие в последния момент Каан видя и каза, че ги обстрелват - пилота явно чу и успя леко да измести хеликоптера - така оръжието уцели само задната част на военния хеликоптер - опашката ...  cry Но машината започна да пада и сезона завърши как хеликоптера падаше с Каан и другите на борда ...  smile3518 Вярвам обаче, че Каан и останалите от отряда му, които бяха с него ще оцелеят - но това ще го видим живот и здраве в следващия сезон на есен.
Praynig Kissing Heart Two Hearts

# 63
  • Мнения: 11 766
Ето едни невероятни снимки на Берк зад кадър от "Войн" - много е готин, сладък и прекрасен!!! Какъв военен само - сладур от класа ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves People Cop





Съпругата на Берк - Мерве също го посети на сета в един от дните - тук се е снимала с него и с колегите му от отряда ...  txtloves txtloves txtloves



И още уникални снимки на Берк с колегите си зад кадър от "Войн" - всички са страхотни, а Берк няма равен. Много го обичам ... newsm18 Flushed Flushed Hands Clap family





















# 64
  • Мнения: 11 766
Берк вече е в отпуска и заедно с Мерве заминаха за един от турските летни курорти на малка ваканция.  txtloves Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Заедно с тях са и част от колегите на Берк от сериала Войн с техните половинки ...  newsm10 newsm76 Two Hearts Ето едни невероятни снимки на Берк, Мерве и колегите му от почивката им - снимките са от вчера!!!  newsm18 Heart Eyes Flushed Flushed family kiss grinning039 Много са готини и сладки ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
 






# 65
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Както вече писах, екипът на ‘Çoban Yıldızı’ отново се върна да снима в Кападокия. Шюкрю бил придружен от Рабия, която била плътно до него.Тя реализирала лайвстрийм (livestream) в Инстаграм и отговорила на въпроси на "фенове". Намала нито една естетическа корекция, била напълно естествена  newsm62, с Шюкрю щели да се женят следващото лято Sick Sick Sick, но дата нямало за сега. Щели да ходят заедно на почивка - първо във Франция за 3 дни, а след това в Амстердам (вероятно при бащата на Шюкрю), Познавали се от 5 години, но връзката им била от 8 месеца. Тя много била влюбена в Шюкрю  Mr. Green ... Seneye evleniyorlar

Няколко снимки на "естествената" годеница:

Скрит текст:






Ама и Шюкрю си ги избира, все едни  ooooh!

# 66
  • Мнения: 9 541
 Hug

Благодаря ви за инфото bouquet bouquet
Напоследък нямам време да си изгледам Звездата на пастира Rolling Eyes Сега прочетох нещо и не разбрах...финал на сезона или на дизито ще има? И за какво е имало ядове, ако Гуглето правилно превежда? newsm78 Praynig

Çoban Yıldızı final yapıyor!



https://www.gecce.com/fotogaleri-coban-yildizi-final-yapiyor/1

Гиземка не можа да опази Кемал от Кара севда , не можа да опази и крака си, нови проблеми Sad



ПП. Мда, 17 еп. финал на сериала "Звездата на пастира" Stop

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 00:42 от lia-martin

# 67
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Да бе, аз бях останала с впечатлемие, че ще има втори сезон и се очудих, че преди два дена Шюкрю пише за някакъв финал и изказва благодарности на режисьорката и продуцент Гюл Оуз. Шекерджи и тя била писала някакъв дълъг благодарствен пост в Инстаграм. Днес новината я има на различни места.


Така че, 17 епизод е последен, но доколкото разбрах, фиалът е щастлив.  Ще чакам Лиа да потвърди, когато успее да го изгледа  Sunglasses


Гиземка не можа да опази Кемал от Кара севда , не можа да опази и крака си, нови проблеми Sad


пп Кемал от Севдата, да не умря?

ппп Това го писх вчера, но го публикувм сега, защото "мамата" беше забила.. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, нищо не мога да потвърдя, нямам време да изгледам финалната серия на "Звездата на пастира" Mr. Green От теб разбирам, че финалът е хубав, а дано Peace



# 69
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug Hug

Тара Hug, изгледах финалната серия с Шюкрю и Селин, финалът е толкова отворен, че чак разкрачен Mr. Green. Да, никой не умира, но всички въпроси останаха отворени Shocked Дали пък няма да има, въпреки всичко, сюрприз с един кратък втори сезон? newsm78 Накрая вместо главните герои да ходят безкрайно през един таен проход...можеха да дадат отговор на всички възникнали въпроси в сериала Stop


https://www.youtube.com/watch?v=lsCABWfliQo

Anladım her şey sensin! /Çoban Yıldızı/

В "Кара севда" /не съм го гледала/ Бурак умирал  Wink, но няма страшно, днес се жени за своята Фахрие bouquet

Успешна борба с жегите! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 15:14 от lia-martin

# 70
  • Мнения: 11 766
Ето още нови невероятни снимки на Берк, Мерве и колегите му от сериала от почивката им в Мармарис преди няколко дни ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Берк вече не е там - почивката му продължава, но на други места!  newsm76 newsm76 newsm76 Когато ми остане време ще кача снимки и от там - а за начало тези!!!  love001 Heart Eyes Flushed Берк е супер готин, сладък и прекрасен - обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves Flushed 1swing ppp  Two Hearts

















Ето и едно много готино и забавно видео с Берк и колегите му - кръстили са го един вид "Ваканцията на Воините"  smile3533 Много хубаво и професионално е направено ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Берк е страхотен ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss lovekiss lovekiss newsm03




https://www.youtube.com/watch?v=lql6SI20DoY&sns=tw

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 22:31 от Roxis

# 71
  • Мнения: 11 766
Честит Петровден на всички именници! Искам да ви почерпя, защото днес брат ми има имен ден - пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Винаги да е с нас и да ни радва ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Flushed Heart Eyes family





# 72
  • Мнения: 9 541
Роси Hug, Петровден мина и замина, но тортата още я бива Joy Честито на брат ти на сюр-сюр-сюр патерица smile3525

С голям кеф изгледах снимчиците на Берк от морето, особено добре ми дойдоха днес, след градушката и пороя Peace

Ето и една напълно възстановена и слънчева Гизем Peace

# 73
  • Мнения: 11 766
Роси Hug, Петровден мина и замина, но тортата още я бива Joy Честито на брат ти на сюр-сюр-сюр патерица smile3525

С голям кеф изгледах снимчиците на Берк от морето, особено добре ми дойдоха днес, след градушката и пороя Peace

Лиа - Благодаря ти за прекрасните пожелания по случай именния ден на брат ми. Те значат много за мен ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам, че снимките на Берк от морето са ти харесали ...  txtloves txtloves txtloves Когато имам време ще пусна още ... lovekiss lovekiss lovekiss

Искам отново да ви почерпя защото днес баща ми има рожден ден! Пожелавам му много здраве, щастие, любов, късмет и успехи. Нека винаги да ни радва и да е с нас ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Flushed nbirthday ura





# 74
  • Мнения: 9 541
 Hug

Роси Hug, да е жив и здрав татко ти и винаги да те подкрепя! bouquet
Вече ще минавам на диета, толкова много торти изпапках Joy Joy

Шюкрю със севгилито си в Париж:



И понеже не му се вижда физиономията hahaha, една фотка с фен:


--------------

БТВ започва да излъчва сериала "Градско момиче" с Гизем Караджа от 12 юли - 13.30 ч.

http://www.btv.bg/seriali/gradsko-momiche/

Весело лято на всички! newsm44

Общи условия

Активация на акаунт