"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 10

  • 80 547
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 225
Ринка Peace вярно много им се струпа на главите. Да видим как ще се разсеят облаците над главите им Thinking
 
Хъши Hug само 1 фрагман има засега с вчерашна дата. Обещават 2-ри тази вечер. А може и 3-ти утре  Joy

# 691
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug

Докато чакаме фрагман две нещо, което ме накара да се гордея,че съм българка днес.И напук на всички,които не ни искат ще кажа България и българите ке ги бъде!!!
https://www.facebook.com/Moreto.net.varna/videos/10155327355395148/




# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Момичета, благодаря за пожеланията! newsm10
Знаете, че ви чета редовно, макар да не коментирам. Днес не можах обаче да се въздържа, знаейки колко много колеги имам в тази тема!!!!!!
Това, за което пък сега слязох от балкона е една информация, която никъде не видях официално споделена ама пък може и да е истина, защото има логика в нея: До последно са снимали сцените с Киво, заради неприятния инцидент, който е преживял. Въпреки, че направил почти невъзможното – да е на сета – нямало е как всичко да мине без зъбавяне. Дори е имало предложения да „прескочат“ една седмица, но той е бил против. Та това е и причината – вероятно – фрагманчетата да закъснеят толкова. Пък и погледнато от друга страна – на мен изобщо няма да ми се понрави фрагман с всички други, но без гълъбчетата!

Кески,
 love001
Скрит текст:
Цитат
Докато чакаме фрагман две нещо, което ме накара да се гордея,че съм българка днес.И напук на всички,които не ни искат ще кажа България и българите ке ги бъде!!!
https://www.facebook.com/Moreto.net.varna/videos/10155327355395148/
За пореден път децата от нашето училище откриват празничното шествие. Измежду прекрасните танцьори от началото на клипчетo, са и моите възпитаници. А преди началото си говорехме с колегите, че ако сме успели да развълнуваме поне няколко човека, освен тези, които ни познават, си струва да търпим всички щуротии, с които допълнително претовариха ежедневието ни и се опитаха да ни откъснат от децата- тези, с които се гордеем именно в такива мигове.
Благодаря ти, за радостните сълзи, които ме накара пак да пророня! Hug Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 18 544
Момичета, благодаря за пожеланията! newsm10
Знаете, че ви чета редовно, макар да не коментирам. Днес не можах обаче да се въздържа, знаейки колко много колеги имам в тази тема!!!!!!
Това, за което пък сега слязох от балкона е една информация, която никъде не видях официално споделена ама пък може и да е истина, защото има логика в нея: До последно са снимали сцените с Киво, заради неприятния инцидент, който е преживял. Въпреки, че направил почти невъзможното – да е на сета – нямало е как всичко да мине без зъбавяне. Дори е имало предложения да „прескочат“ една седмица, но той е бил против. Та това е и причината – вероятно – фрагманчетата да закъснеят толкова. Пък и погледнато от друга страна – на мен изобщо няма да ми се понрави фрагман с всички други, но без гълъбчетата!

Кески,
 love001
Скрит текст:
Цитат
Докато чакаме фрагман две нещо, което ме накара да се гордея,че съм българка днес.И напук на всички,които не ни искат ще кажа България и българите ке ги бъде!!!
https://www.facebook.com/Moreto.net.varna/videos/10155327355395148/
За пореден път децата от нашето училище откриват празничното шествие. Измежду прекрасните танцьори от началото на клипчетo, са и моите възпитаници. А преди началото си говорехме с колегите, че ако сме успели да развълнуваме поне няколко човека, освен тези, които ни познават, си струва да търпим всички щуротии, с които допълнително претовариха ежедневието ни и се опитаха да ни откъснат от децата- тези, с които се гордеем именно в такива мигове.
Благодаря ти, за радостните сълзи, които ме накара пак да пророня! Hug Hug Hug Hug Hug


Бриз  Hug Hug Hug и аз ви се възхищавам за днешното отбелязване на този най-светъл български празник! Браво!  bouquet
Не бях чувала за това,че е имало предложение да се прескочи серия, но Киво не се е съгласил ... Но, изобщо не се учудвам, ако е така -  в КСШ игра с пукнати ребра в Санкт Петербург на обезболяващи, той си е такъв  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 10 240
трейлърът:  Peace



# 695
  • Мнения: 3 550


Koрхан рече-Битти Джахиде, битти.
Ама, тя няма ли да роди вече, колко го носи това бебе, като слоновете-12 месеца... Joy Joy









----------------------------------------------------
Кески Hug
Ринка Hug
Морски Бриз Hug
честито и на вас,професионален празник bouquet

# 696
  • Мнения: 1 875
Ринка, Hug Hug Hug

Бризче, Hug Hug Hugпрекрасна работа сте свършили с децата.Не знам,но започнах често да се вълнувам и просълзявам от такива изяви на българщина!!!

Ех,тоя Джеско бе,все е импулсивен.Сега ще влезе Сюханче и отново ще има:и ти си като баща ми,обеща ,но не спази обещанието си и тя, и той в капана на Ръза.Знаят колко е опасен Ръза и пак без да премисли се втурва.

Хюлия до Тахсин бей в болницата.Ох,загрижена е да е жив и здрав,че иначе ще гледа чифлика само отдалече.
Май се е привързала към него и може да скрои гадосийка на Ръза бей.

Последна редакция: ср, 24 май 2017, 22:52 от Keskinowa

# 697
  • Мнения: 10 805
Среднощен привет ,момичета... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Благодарско за епизода...токущо го изгледах... Rolling Eyes #Crazy ooooh! Two Hearts
Невероятна серийкаа...романтика и още как... loveuuu
Сюханчи малко ме нерви  #Crazy,ама...ще го преживея... NaughtyКак може да поставяш условия ,когато обичаш... ooooh!Джес си е жИлезен... Peace,лошото е ,че веднага се хвана на въдицата на Тахсин,макари ,че...знае ли човек.... newsm78Той  така беше благосклонен и към Ръза ,ама накрая какво излезе... Naughty
Михри много ми хареса... PeaceЗа всяка майка нейното гардже е най хубаво и гледа да си го защити bowuu
Чий ли син е Бюлент? Thinking

За целия екип...

Благодарско и за трея... Hug

Не го харесвам такъв ,Джес...молещ за любов Naughty noСю...прекалява... #2gunfire
Майката на Ширин същата  като баща и  Crossing Arms...И държанието и в къщата на Корхан въобще не ми хареса Naughty...все едно тя е господарката на къщата...а и мисля ,че много добре знаеше какви ги върши мъжа и...
Лошите взеха един по един да се издават...идва юни месец и...или край на сериала....или край на сезона... newsm78 На мен лично...второто по би ми харесало... thumbsup.И първото не е лошо ,но все пак ...второто ,само да не разтягат много локуми СЦ...
Стига толкоз ...за тази вечер... bowuu Joy Joy Joy Joy Joy
Лека...до утре вечер...
wavey smile3524

Оххххх...пропуснах...много хубави снимчици,гифчета ,резюме и так дале.... Laughing

Благодаря,момичета...
Hug

# 698
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                Привет, Дръзки и красиви! Hug

    Благодаря на всички за прекрасните поздрави днес! Отново поздрави за всички колеги- бивши и настоящи. Злати,  Hug няма бивши учители- те си остават учители за цял живот! bouquet
   
  Бризче,  Hug радвам се, че слезе от балкона. Peace bouquet

     

   Ринка, Hug за трея.  Не, че нещо съвсем ново научихме. Чест му прави на Киво, че играе и не иска, заради него да пропуснат седмица! Това е професионализъм! Peace

     

# 699
  • Мнения: 4 225
Ринка Hug мерси за трея

Ето превод  на репликите на руски Peace

Джесур - Или скажите мне где Рыза или это станет вашей головной болью, друзья.
Корхан - Все кончено Джахиде, все кончено. Пришли к концу, я развожусь с тобой Джахиде.
Сюхан - Ни ты не можешь смириться и забыть, ни я не могу собраться и уйти от тебя, теперь мы будем вместе, Джесур.
Джесур - Я давно принял решение.
Джесур - Мою маму убил ты.
Рыза - Джесур..
Джесур - Вот мы и пришли к концу.



Бризче  bouquet честит професионален празник и на теб. Прекрасно е това, ковто сте направили за празника. Кески Hug мерси, че ни го показа

Няколко гифчета и от мен на 2 трей- Звезди Hug










Лека нощ!

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
  Канти,  Hug благодаря за гифчетата. Това също много ми хареса.

       

Лека нощ!

# 701
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 28.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Смели и Красиви 28.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

Синан,  Hug благодаря за превода!

# 703
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug Hug Hug



Ринка Hug Синан Hug,благодаря за фрагмана и превода! bouquet bouquet

Канти HugЗвезди Hug,за гифчетата! bouquet bouquet

Днес отново е нашия ден за кино! Party Да видим какво ще е състоянието на Тбей,какви ще ги свърши Джес след като откри Ръза! Peace







Желая ви приятен ден! bouquet

# 704
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, приятели! Благодаря отново на всички за споделеното и публикуваното относно сериала. Трогната съм от поздравленията по повод професионалния ми празник.



Кафе и закуска в леглото...




и красиви Къванч и Туба.




Общи условия

Активация на акаунт