The Handmaid's Tale

  • 62 050
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 354
Здравейте,
чакам с нетърпение всеки епизод. Даже исках да се абонирам в Хулу, но срещам огромни мъки като нямам амер.карта или пейпал, да не говорим за прокситата Sad

Разбрах, че в Бг HBO Go излиза - същия ден като световната премиера ли и има ли суб?

Моля споделете къде мога да намеря бг книга  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 32 532
Бг превод на книгата няма. Което е странно предвид кога е излязла книгата.
Но ще има скоро.

# 47
  • Мнения: 3 663
Аз гледам сериала по НВО, наистина е страхотен.
Леко е страховит, предвид тематиката и честно казано ме притесни заради идеята, колко е лесно да се променят нещата, без дори да разберем.

# 48
  • София
  • Мнения: 27 414
Здравейте,
чакам с нетърпение всеки епизод. Даже исках да се абонирам в Хулу, но срещам огромни мъки като нямам амер.карта или пейпал, да не говорим за прокситата Sad

Разбрах, че в Бг HBO Go излиза - същия ден като световната премиера ли и има ли суб?

Моля споделете къде мога да намеря бг книга  Mr. Green

Да, в българския HBO GO, абсолютно всичко е прерведено и се качва адски бързо.
Има хиляди филми и сериали Simple Smile И стари и нови...

По ТВ канала HBO, още не са го пуснали. Стана им мода първо да пускат на интернет платформата си и след това на телевизионния канал. Така беше и с Табу.

# 49
  • Мнения: 676
Да попитам дали в торентите 6-ти епизод е излязъл? В IMDB пише, че излиза на 17.05, но в HBO GO я няма. А нямам търпение и искам да я гледам.

# 50
  • Мнения: 32 532
Да. Има го.

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
В последно време няколко сериала излязоха наведнъж. Това ми е странно. Някой знае ли защо?
На Нетфикс ги пускат целите сезони, не са седмица след седмица

# 52
  • Мнения: 676
Супер. bouquet Ще  се поровя. Grinning

# 53
  • Мнения: 32 532
Другите компании да взимат пример от Нетфликс тогава  Laughing

# 54
  • Мнения: 3 663
В НВО го има 6 епизод, аз го гледах.

# 55
  • Мнения: 32 532
 Да попитам. Това HBO GO безплатно ли е. В интернет сайта ли се гледат епизодите?

# 56
  • Мнения: 676
HBO go e в добавка към пакета на НВО, който сме купили. Гледам го на тв, но може и на телефон и таблет да се гледа- до 4 устройства, но само на 2 едновременно.
Не знам защо , но аз 6-та серия не я откривам. Освен да рестартирам устройството. Не знам тогава защо иначе не я откривам.
Редакция- рестартирах и пак я няма...

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 12:10 от Newly_

# 57
  • Мнения: 3 663
Аз имам НВО го като бонус към пакета от теленор. И може да се гледа на телефон, таблет, компютър или телевизор ако имате смарт такъв.

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 098
Така. Книгата е прочетена  Laughing Сега ще гледам и сериала.

# 59
  • на изток от рая
  • Мнения: 444
Така. Книгата е прочетена  Laughing Сега ще гледам и сериала.
На хартия или електронна? На английски, предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт