"Стари" vs "нови" потребители

  • 9 613
  • 250
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 091
мога да се" гъбаркам" и с теб,най-искрено и добронамерено

Да де... ама знаеш ли как ще се приеме, ако аз се "гъбаркам" с някого или пък случайно "захапя" някого?

Ще се пробвам де... то ще се види.  Laughing
Мдам... аз си спомням една случка, която слава Богу завърши добре! За спамърите говоря...  Embarassed

# 181
  • Мнения: 23 408
Мдааа...чудих се дали да дам своето мнение на НОВАК,но не съсвем нова,защото много от форумките познавам от преди години от дир.бг.Та след едно голямо отсъствие от форумите ,връщайки се този път в бг-мамма виждам една оживена атмосфера.Като първоначално страничен наблюдател ми прави впечатление ,че има голямо разделение на стари и нови.То е нормално за всеки форум,но тук е доста изявено.Което не е лошо,просто от някои се тълкува по един начин ,от други по друг.Мен не ме притеснява ранга на даден потребител,а и честно доста ги бъркам.Едни помня по ник,други от снимка,аватар.Правят ми впечатление изказваня и мнения повече.Единствено ме подразва спама в някои теми и по-конкретно недомлъвките между старите форумки по даден проблем.Нямам против,но да си коментират на лични,ако не желаят да споделят с другите,отделили време да четат темата.Все едно обсъждат високопоставени дела,недопустими за ушите на простосмъртните.Друго не би могло да ме подразни,разни хора,разни идеали.

# 182
  • Мнения: 394
мога да се" гъбаркам" и с теб,най-искрено и добронамерено

Да де... ама знаеш ли как ще се приеме, ако аз се "гъбаркам" с някого или пък случайно "захапя" някого?

Ще се пробвам де... то ще се види.  Laughing
Емииии....мисля,мисля и все си мисля Mr. Green,че е тъпо да е така.Самият факт,че те разделят от общата "тълпа",говори,че има разделение.А това е гадно.Нека всички сме равни-кой по-умен,кой по-глупав,кой напред с материала,кой не-няма значение.Аз тоя форум го харесвам и уважавам точно за това-всеки да си изкаже мнението и да поучи(ако може) другия.Това е-простичко и готино. Peace

# 183
  • Мнения: 2 282
e, браво! имало разделение! естествено, че ще има. Нито сме еднакви, нито сме равни, в каквото и да било. Не сте ли влизали през последните години в нова компания? Хората се познават, имат си приказка много преди да се появиш, малко по-малко ти става ясно за какво иде реч, включваш се в приказките.... Обръщат ти внимание, ама не толкова, колкото на старите си приятели. Естествено, нормално е, най-малкото защото с тях ги свързва повече спомени.
А за новаците - вярно, че някои хора доста се дразнят от съвсем нормалното, начално-предпазливо отношение. Гледам го и в други форуми - мъжа ми пише в Акваристика, първата им реакция беше: Седни, прочети, па после пак питай. А неговата: не може ли да ми кажете с две думи, кво като съм нов? Та така, това си е нещо съвсем нормално....

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Стари войници и нови войници:-))))Не игнорирам никого.Не съм била игнорирана,като нов потребител:-)

# 185
  • Мнения: 394
e, браво! имало разделение! естествено, че ще има. Нито сме еднакви, нито сме равни, в каквото и да било. Не сте ли влизали през последните години в нова компания? Хората се познават, имат си приказка много преди да се появиш, малко по-малко ти става ясно за какво иде реч, включваш се в приказките.... Обръщат ти внимание, ама не толкова, колкото на старите си приятели. Естествено, нормално е, най-малкото защото с тях ги свързва повече спомени.
А за новаците - вярно, че някои хора доста се дразнят от съвсем нормалното, начално-предпазливо отношение. Гледам го и в други форуми - мъжа ми пише в Акваристика, първата им реакция беше: Седни, прочети, па после пак питай. А неговата: не може ли да ми кажете с две думи, кво като съм нов? Та така, това си е нещо съвсем нормално....
Браво бе........ newsm78
Браво на тези,които имат от по-отдавна компютри и са от началото на форума тук.Другите-кучета ги яли-да са си купили.Сега ще са "новаци" и ще се опитват да се впишат в картинката.Аре моля ти се.....Не знаех,че тука е КОМПАНИЯ(с ограничена отговорност ли са или еднолични търговци ?Mr. Green).

# 186
  • Мнения: 7 837
 yoyoto, много ти е дерт да пишеш по тая тема.

Сега да не кажеш, 4е се заяждам  Grinning

# 187
  • Мнения: 6 155
Има. Аз само чакам да видя някой с ранг "новак" и веднага  ritnik bambam fight hahaha

# 188
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
yoyoto, много ти е дерт да пишеш по тая тема.

Сега да не кажеш, 4е се заяждам  Grinning
Mr. Green

А иначе не мисля, че игнорирам или нещо от сорта по- новите потребители. Аз самата съм отскоро във форума, на мен не би ми било приятно да постъпват така с мен  Peace

# 189
  • Мнения: 1 150
e, браво! имало разделение! естествено, че ще има. Нито сме еднакви, нито сме равни, в каквото и да било.

Че, ако бяхме еднакви и равни по знания или нещо др. за какво ще ни е този форум

Не сте ли влизали през последните години в нова компания? Хората се познават, имат си приказка много преди да се появиш, малко по-малко ти става ясно за какво иде реч, включваш се в приказките.... Обръщат ти внимание, ама не толкова, колкото на старите си приятели. Естествено, нормално е, най-малкото защото с тях ги свързва повече спомени.

Влизала съм, и съм се чувствала страхотно.Даже ми е обръщано повече внимание, нещо ново, непознато. А приятелства според мен се градят с време и общи интереси, така че сравнението май не е много точно поне в мойте очи

А за новаците - вярно, че някои хора доста се дразнят от съвсем нормалното, начално-предпазливо отношение. Гледам го и в други форуми - мъжа ми пише в Акваристика, първата им реакция беше: Седни, прочети, па после пак питай. А неговата: не може ли да ми кажете с две думи, кво като съм нов? Та така, това си е нещо съвсем нормално....

Да нормално е някой да е станал с Д-то на горе и да си излее нервата в/у тебе. А за да му кажат да седне и да прочете според мен е коментирано,  сравнение между Акваристика и гледане на деца не виждам общото на форумите, моя син не го приемам като хелер

# 190
  • Мнения: 7 474
Има. Аз само чакам да видя някой с ранг "новак" и веднага  ritnik bambam fight hahaha

Ша знаеш ама нема да се дадем без бой hit piasyk ritnik newsm66 newsm29

# 191
  • Мнения: 5 647
Има. Аз само чакам да видя някой с ранг "новак" и веднага  ritnik bambam fight hahaha

Много си лоша, ба.  Joy

# 192
  • Мнения: 394
yoyoto, много ти е дерт да пишеш по тая тема.

Сега да не кажеш, 4е се заяждам  Grinning
Живота ми зависи от това Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз само тука спя,ям и седя-да не стане нещо без мене и да не изпусна темета-че после малииииии...... Sick    Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 193
  • Мнения: 7 837
Мда, когато нямаш какво да кажеш, обикновено се използва номера, кой колко дълго прекарвал тук  Tired  Самозаблуждението успокоява и помага  Grinning

# 194
  • Мнения: 3 353
yoyoto, много ти е дерт да пишеш по тая тема.

Сега да не кажеш, 4е се заяждам  Grinning
Живота ми зависи от това Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз само тука спя,ям и седя-да не стане нещо без мене и да не изпусна темета-че после малииииии...... Sick    Mr. Green Mr. Green Mr. Green

yoyoto, да ти кажа отстрани точно такова впечатление създаваш newsm62

Общи условия

Активация на акаунт