"Стари" vs "нови" потребители

  • 9 616
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 7 242
 Ноооо е време за малко реални социални контакти - за който може да си го позволи  Laughing
smile3534

# 211
  • Мнения: 1 409
Аз като една от най-новите мога да кажа,че изобщо не се чувствам игнорирана от стрите потребители,даже напротив,винаги когато съм имала нужда от съвет или подкрепа момичетата са се отзовавали безрезервно,за което ви благодаря  Hug

# 212
Аз съм "чисто нов" потребител и повече чета, отколкото пиша, но не чувствам никакви враждебни отношения към мене. Даже си мисля, че тук всички сте много мили. И съветите ви са адски полезни.  Hug

# 213
  • Мнения: 1 113
Гледам и не вярвам на УШИТЕ си! Как може така да нападате беззащитните новаци и ентусиасти! Ама, Бу е виновна! Не стига, че е с най-много мнения, а и подпитва как се чувстват бедните на звездички!
По темата - разделение, че има, има, но мисля, че то е повече в Клюкарника и е на приятелски начела, което от своя страна означава, че ако наистина имаш проблем и се нуждаеш от инфо, ще го получиш както от нови, така и от стари потребители, стига да си пуснеш темата където трябва.

# 214
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Касиди ще отнесе приза като куцо пиле домат с темата за 'форумската майка' Grinning
Коя тема?
Моля за 'свинение. Обърках се.
Темата е тази: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74340.0
Призът отива при Сладуранка  Grinning

# 215
  • Мнения: 2 282
Брей, че сте вредни, едно нещо да кажа, накриво ще го разберете.
Аз съм по-скоро от новите, а и повечето мнения съм натрупала в Отчетните теми. Във всички останали форуми съм писала и отговаряла по конкретни теми, и никога не ми е отказван отговор, и никога не съм гледала кой нов, кой не, когато отговарям. Затова ми е много странно да чета обидени, че не им отговаряли. Убедена съм, че ако някой е пренебрегнат, то е заради темата, тона на постинга си, правописа или кой знае какво... но не и защото е нов. Така изглеждат поне нещата от моята камбанария. Игнор на някой, само защото е нов? пълна глупост!

Другото, за което говорих (писах де) - близките отношения между по-старите кучета (в женски род:), аз лично срещам в Отчетните теми. Там се пише много, огромна част от него - празни приказки. Ако например някой напише "Тази седмица бяхме в ... при свеки, изкарахме чудесно", реакцията ми ще бъде различна, според това кой го е написал. Ако е нов потребител, няма да коментирам. Ако е някой от старите обаче, за когото знам, че има проблеми със свеки, ще попитам: "как се изтърпяхте", или "много ли ти се наложи да си премълчаваш" или дявол знае какво... важното е, че ще и обърна повече внимание. Разбирам, че новите се дразнят от това, но както и други са писали, опознаване му е майката.

И на моите излияния рядко отговарят, но пък на въпросите - винаги! Иначе и аз съм искала да пусна тема като "мили кърмачки, обичам ви, закъде щях да съм без вас!", където да съм в центъра, ама.... нема сми. Може и в чуждите Simple Smile
А приятелства според мен се градят с време и общи интереси, така че сравнението май не е много точно поне в мойте очи
............
А за да му кажат да седне и да прочете според мен е коментирано,  сравнение между Акваристика и гледане на деца не виждам общото на форумите, моя син не го приемам като хелер
Всъщност сравнението ми е доста точно, има много форумски приятелства. И изказването ми беше провокирано конкретно от думите, че някои се дразнят от размяната на лични реплики в темите.
За приликите и разликите между хелерите и децата няма да говорим сега, въпроса е за приликите между пишещите по форумите:)
Апропо, много готин ник!

# 216
  • Мнения: 9 912
леле, колко комплекси излязоха на бял свят....  smile3507

някой няма ли да се оплаче, че съм го сръфала?/ Авторките на теми за стрии няма нужда да се обаждат  Mr. Green /

# 217
  • Мнения: 1 629
тити, много си лоша, шЪ знайш!

# 218
  • Мнения: 6 206
То не е много по темата, но май тук му е мястото, много започнаха да ме дразнят оффовете и превръщането на темите в тъп чат, и смятам да се оттеглям. Grinning
Едно време, когато бяхме нови, нямаше такова нещо. hahaha
Сега тези младите нямат спирачки, пък и старите се изкалпазаниха покрай тях.

# 219
  • Мнения: 5 468
Едно време, когато бяхме нови, нямаше такова нещо. hahaha
Сега тези младите нямат спирачки, пък и старите се изкалпазаниха покрай тях.
Ама и аз съм възмутена от това младото поколение...

# 220
  • Мнения: 6 155

Аз съм по-скоро от новите, а и повечето мнения съм натрупала в Отчетните теми. Във всички останали форуми съм писала и отговаряла по конкретни теми, и никога не ми е отказван отговор, и никога не съм гледала кой нов, кой не, когато отговарям. Затова ми е много странно да чета обидени, че не им отговаряли. Убедена съм, че ако някой е пренебрегнат, то е заради темата, тона на постинга си, правописа или кой знае какво... но не и защото е нов. Така изглеждат поне нещата от моята камбанария. Игнор на някой, само защото е нов? пълна глупост!


Вярно!
Аз скоро пуснах тема и получих 1 единствен отговор   Tired А не мисля, че съм новак...

# 221
  • Мнения: 1 038
Аз не правя разлика между нов и стар потребител.Макар,че не съм от скоро тук,признавам си знам малка част от потребителите,и то предимно тези,които пишат най-често.Преди да отговоря на тема не гледам  кой я е пуснал,колко мнения има,нов ли е,старо куче ли е.Не правя разлика. Hug

# 222
  • Мнения: 2 407
Никаква разлика, не игнорирам никой.

# 223
  • Мнения: 515
Аз за момента съм се само-игнорирала в Клю-то Crazy Mr. Green.

Старите честно да си кажа, са ми един вид учители. Понякога съм се чудила как не се включват в някоя тема и по някое време се сещам, че вероятно са я обсъждали безброй пъти... и сега само четЪт и СръВняват - за себе си...новаците..  hahaha"True" or "False"
or "Choose something Else"... Twisted Evil Stop Heart Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 6 239
Разделението го има, както си признават повечето от вас. Аз съм нова. Не съм пускала теми (до вчера и то случайно), никой не ме обиждал или пренебрегвал. Просто не ме познвате и това не ме обижда. За времето, през което съм била тук (преди да се регистрирам и след това) прочетох доста информация. Разгледах и малко статистика. През май 2005 г. са се регистраците са общо 846, а само за първите 5 дни на този мец вече са 407. Нормално е в началото сте били много по-малко. Опознали сте се. Създали сте приятелства. Вероятно още днес потребителите ще бъдат повече от 20 000. Не можете да познавате всеки и не е необходимо. Много от новите тръгваме от "Майки (бъдещи и настоящи)" и след това преминаваме в някой от другите форуми. За много от вас там вече не е интересно и не влизате или поне не публикувате. Но истината е, че има и такива, които влизат за да се дразнят, че някой не е пуснал търсачката или че е отворил тема от преди една или две години. Попадах на такива върнати теми и истината е, че в някои от не се отговаря на новия въпрос, а на първоначалния и тогава вероятно автора ще се принуди или да търси информация от друго място или да си пусне нова тема. Също така съществува и варианта когато детето вече не спи по цял ден, но не е и достатъчно голямо, за да си играе дълго време само и човек да няма много време да се рови из стари теми които засягат проблем сходен с твоя, но не съвсем.
Станах прекалено многословна и едва ли някой ще чете какво съм писала. И какво от това. Аз ви пожелавам повече слънчеви дни (дано да не се сбъдне прогнозата на хората от НИМХ-БАН, които "обещаха" дъждовно лято), които да прекарате навън с децата и приятелите си! 
  Nature Sunny      family      1swing       grinning039       Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт