За и против зърнените закуски тип Нескуик

  • 13 608
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 134
Целта при мене да я накарам да пие млякото като си мисли, че пие шоколад  Mr. Green

Именно! Дано оправадва средствата, наистина! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 755
 newsm11 Твърдо против!

# 17
  • София
  • Мнения: 607
Аз не мога да кажа крайно ЗА или ПРОТИВ. По-скоро съм на принципа да не се прекалява.Боби хапва рядко и то не НЕСКУИК, а корнфлейкс пак на Нестле, но без какао. Той си го хареса. Но само в събота и неделя и то не всяка. Просто ако ме домързи да направя топла закуска Confused

# 18
  • Мнения: 2 567
Целта при мене да я накарам да пие млякото като си мисли, че пие шоколад  Mr. Green

Именно! Дано оправадва средствата, наистина! Mr. Green


Ами дано  Simple Smile За сега сме елегантни дами, та ще видим до кога  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 5 877
Ами... нямам нищо против, но май мюслите са по-полезни.
Чат-пат съм й взимала едни Cheerios с мед, ама скъпо ми излиза тази закуска, още повече че на мен ми е много вкусна и си  я хрупам като чипс.
При Ането нормата е фини овесени ядки, задължително с кисело мляко, захар  Embarassed и канела. Друго закусва-не закусва, това си го търси задължително. Баща ми казва, че съм я увредила, не му давам на детето пържени филии и мекици, ей  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 39 764
Дияна обича тези закуски, в магазина се мрънка да й купувам.
Единствено в събота и неделя й давам такава закуска, и то не винаги. Та... хапва си, но да речем 1-2 пъти на два месеца.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Анда, и аз искам такова "увредено" дете:lol:
Но май и аз съм си виновна. Не съм настоятелна. Къде, къде по лесно е да залееш един Нескуик с мляко, вместо да режеш филии, да мажеш масла и лютеници и отделно да бъркаш мляко с какао Rolling Eyes

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 1 639
Не давам все още и като цяло мисля да го забавя този момент.
Иначе заглеждам разни натурални корнфлейксове , но засега само толкова  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 176
за сега не и давам защото и правя разни други вкусотий старая се да е разнообразна храната и но като цяло нямам нищо против стига да не се прекалява ми понякога наистина ако бързаме за някъде ми е по лесно да зелея нещо от този тип с млако  Party

# 26
  • Мнения: 687
Румен пък ги яде с кисело мляко. Видя от баща си (той не понася прясно) и да не остане по-назад  Simple Smile
Гледам да не яде повече от 1-2 пъти седмично в събота и неделя. Е, ако открие кутията в някой шкаф си ги хрупа без мляко, но и това не е много често.
Взимали сме и други видове - чокапик, чериос с мед и чист корнфлейк, но нескуик си № 1  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 474
Дъщеря ми изобщо не ги харесва. Naughty, което ме радва,защото нещо не ги въэприемам като хубава закуска(нещо ми напомнат храните от типа на Макдоналдс-вкусни и вредни). Предпочитам да дам сандвич.

# 28
  • Мнения: 188
За всичко с което не се прекалява от тези неща съм ЗА Peace

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"ЗА"

Вече 2-ра година само това й е закуската. За цяла уч. година (без събота и неделя) да има 5-10 пъти да е яла нещо различно.
Изяжда я с настървение и наслада за 3-4 мин. и с това "кара" до обяд. Но яде само зърнената на Нескуик, другите не ги харесва  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт