Добри детски уролози във варна....

  • 38 171
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Потърси доктор Петришки,а   тая Близнакова-не ти я препотъчвам.Беше объркала племеника ми. #2gunfire

# 16
Здравейте, някой има ли впечатление от д-р Амар - уролог, преглежда в Майчин дом - Варна. А да препоръчате добър детски уролог-хирург ?

# 17
docent petkova e nay dobrata naskoro tq me operira ot hidrocele
 Grinning

# 18
не търсете д-р Шейтанов за проблеми с половите органи имам личен опит и казвам че той кара децата да страдат !

# 19
        По добре потърсете Д-р Румен Христов от детска хирурхия в океъжна болница,ако той не може да помогне поне ще ви насочи.Мнохо е любезен и мил с децата.Дъщеря ми пищеше от Петришки,а сина ми дърпаше от болка брадата на Шейтанов. А с Христов и двама та станаха приятели.Успех на всички!!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 691
някой има ли по прясна инф за добър уролог във Варна. Когато бях в 9 мес на бременността си д-ц Балев каза че едното ни бъбречно легенче е под 5 а др. е 6.5 и трябва да се види детето м/у 2-3 мес. Сега ще ходим но ми се иска и уролог да ни види ако има усложнения.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 13:32 от Milagros

# 21
  • Мнения: 1 167
някой има ли по прясна инф за добър уролог във Варна. Когато бях в 9 мес на бременността си д-ц Балев каза че едното ни бъбречно легенче е под 5 а др. е 6.5 и трябва да се види детето м/у 2-3 мес. Сега ще ходим но ми се иска и уролог да ни види ако има усложнения.

И ние сме така с леко увеличено бъбречно легенче. Още не съм родила и се надявам всичко да се нормализира, но все пак ще ходим за наблюдение..живот и здраве.
Ще следя темата.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 691
кой ви установи увеличените легенчета-къде ходи на видеозон

# 23
  • Мнения: 1 167
кой ви установи увеличените легенчета-къде ходи на видеозон

Първо Балев на ФМ в 30 седмица, а после и моята гинеколожка на ЖК като ме гледа на видеозона миналата седмица пак го потвърди. Каза,че не трябва да се притеснявам, т.к увеличението е мн.малко , но все пак предполага наблюдение след раждане. Sick

# 24
  • Варна
  • Мнения: 691
колко е увеличението

# 25
  • Мнения: 1 167
Milagros лявото легенче на моменти е малко над 5мм. При вас как се развиха нещата? Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 691
при нас на прегледа беше 4 мм-док каза че всичко е ОК вече

# 27
  • Мнения: 1 167
Milagros Кога наппавихте първия преглед и при кой лекра..може и на ЛС?  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 691
докато бях бременна ходих при Балев и той в 8 мес установи че лявото легенче е 6.5мм. Поиска м/у2 и 3 мес след като се роди детето да отидем пак-така видя че всичко се е нормализирало

# 29
  • Мнения: 2
Бягайте от д-р Пламен Бориславов Нанков от клиниката на Марешки (в Младост)

Заведохме сина си на 18 месеца при д-р Нанков за първичен оглед и евалюация на развитието на половите органи.

Първоначално добро впечатление ни направи чуството му за хумор и се надявахме на добро отношение.

Позитивното първо впечатление бързо се изпари след като свалихме памперса на Малчо. Без да си измие ръцете или да приложи някаква форма на дезинфекциране доктор Нанков пристъпи към оголване главичката на пениса на нашето момченце, нещо, което досега не бяхме правили. Сложи малко лидокаин гел. След това каза да го пренесем в другата стая, където истинското изтезание започна.

Накара съпругата ми да държи ръцете на уплашеното ни дете , а аз трябваше да обездвижа крачетата, докато той без никакви обяснения продължаваше да оголва главичката. Детето почна да пищи от болка, появи се кръв. "Докторът" изобщо не се трогваше, нито обясняваше защо се прави това, само повтаряше как ни правел "услуга", защото друг на негово място щял да иска да оперира и да ни поиска 200 лева за операция.

Мъчението продължи и д-р Нанков включи в употреба върха на някаква ножица с която подпъхваше кожичката под главичката на пениса на Мишо. Инструмнтът също не беше стерилизиран. Ние бяхме втрещени.

Тормоза трая 15 минути, през което време Мишо и майка му плакаха и пищяха в хор, а аз едва се сдържах да не изхвърля изверга с 31 години стаж от петия етаж на клиниката.

Ако става дума за децата ви, изисквайте пълна информация от лекаря какво ще прави, не ги оставяйте да докосват децата ви без да са взети задължителните мерки за хигиена. Изкарахме безсънна нощ, защото всяко уриниране причиняваше болки и предизвикваше пищене.

Не ходете при д-р Нанков. Потърсете по-добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт