Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 484

  • 36 353
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Познахте ли сцената, обикновено стопкадрите от въпросната ги режат от друг ъгъл. Страхотен Heart Eyes

Последна редакция: ср, 07 юни 2017, 14:27 от Беллора

# 706
  • Мнения: 21 201
Познахте ли сцената, обикновеностопкадрите ги режат от друг ъгъл. Страхотен Heart Eyes

Скрит текст:
МЧИ КЪ....Руя Mr. Green (на мен първата актриса играеща Руя ми бе много сладка, но втората Туба бе с отвратителни очи изпъкнали като на настъпена жаба Sick)с която изневери на Фердуца(не точно изневяра, защото тогава бяха разделени) и после му излезна не само през носа, Laughing а през всички дупки де що има. tooth
Относно видеото с Ча и Арас. newsm09 smile3506
Скрит текст:
Чагатай и Арас помогли другу (работнику сериала) сделать предложение своей девушке😍💥. Подпись на плакате: "Я люблю тебя даже больше Бешикташа. Ты выйдешь за меня замуж ещё раз"

Последна редакция: ср, 07 юни 2017, 14:01 от Neidjal

# 707
  • Мнения: 27 551
 от румънския репортаж   Peace




 как нЕма помним  тоя кадър с Емир    кожата ти настръхва как я   притисна до стената  с тия тръпчинки на кръстчето    Crazy


 кви са веселяци  Ча и Арас   и запалянковци   на футбол .  Арас е шегаджия    . В руския пишат нема  им издържи нервите , ако Ча се обясни в  ашк на Дуня  ooooh!


 

# 708
  • Мнения: 21 201
от румънския репортаж   Peace

Скрит текст:


как нЕма помним  тоя кадър с Емир    кожата ти настръхва как я   притисна до стената  с тия тръпчинки на кръстчето    Crazy


 кви са веселяци  Ча и Арас   и запалянковци   на футбол .  Арас е шегаджия    . В руския пишат нема  им издържи нервите , ако Ча се обясни в  ашк на Дуня  ooooh!


 


Да  hahahaпийнат по две, три водки и ще го преживеят. Joy

# 709
  • Мнения: 27 551

 Водката чиста или с лед  Joy    внимава като я  джангръсти    и се  пази .  Той мъж ли е или лукова глава  ooooh!

 Не земи  се пръкнат шамански чаавета Опазил Бог ! 


 ново 5 -  ша заминава за Щатите сам   Rolling Eyes   


 
Цитат
Lana, на кого же она своего Уильяма Шекспира оставит, а?
  Шекспир е виновен  Joy

# 710
  • Мнения: 21 201

 Водката чиста или с лед  Joy    внимава като я  джангръсти    и се  пази .  Той мъж ли е или лукова глава  ooooh!

 Не земи  се пръкнат шамански чаавета Опазил Бог !  


 ново 5 -  ша заминава за Щатите сам   Rolling Eyes  


 
Цитат
Lana, на кого же она своего Уильяма Шекспира оставит, а?
 Шекспир е виновен  Joy

Ще ме умориш.

Аййй, Shocked какви бузаци. doh

# 711
  • Мнения: 27 551
    Си поживее и гледа кариерата .   От зори до вечер на площадката  , пътувания . Децата и жената искат внимание .




 Ах , този поглед  и очи Heart Eyes



 




фенката я бива




  

Последна редакция: ср, 07 юни 2017, 20:50 от femmi2

# 712
  • Мнения: 832


 Ах , този поглед  и очи Heart Eyes




E, тия хубави очи ме  .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сериала е към своя край  Weary  Само докато го пиша и вече ми става мъчно  smile3518

Не може да не отдадем заслуженото и на останалите актьори  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



за тия голям конкурс е било .....едвам са ги намерили такива  hahaha hahaha hahaha

Тойгар с новите си допълнения към музиката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



И тези страхотни братя .....




Сърцето ми спря , когато прочетох надписа на плаката по-точно превода "Обичам те повече , отколкото Бешикташ. Ще се ожениш ли за мен още веднъж ?"въпреки , че знам , че Ча не е фен на Бешикташ , пак се стреснах  Sick Sick Sick hahaha

Скрит текст:
Скрит текст:

386





love: Heart Eyes :Хубавото е , че Ча е още на сета





Бърза пак за някъде newsm78
Феми  Heart Eyes да не идва при теб  Heart Eyes
https://twitter.com/CUworldwidefans/status/872516032455376897




И Ева  hahaha hahaha hahaha с ябълката  smile3506

Последна редакция: ср, 07 юни 2017, 21:44 от diana72

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Можеше да клекне малко по-събрана Rolling Eyes



А Чачун с фенката ooooh! Тя по презрмки, той с риза, видимо по-голям размер, отгоре и яке.... Ех Чачоо, ади влизай вече във форма Rolling Eyes

# 714
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тъкмо да си кажа, че отслабва и вземе, че излезе някоя снимка, за да ме приземи Mr. Green

# 715
# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Цитат
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тъкмо да си кажа, че отслабва и вземе, че излезе някоя снимка, за да ме приземи Mr. Green

Най любимата ми Чачова визия Heart Eyes
Така е Марги онзи ден и аз това казах Mr. Green Тъкмо с тебе вземем че си помислим че се вталява, а той бърза да ни опровергае hahaha

Сет в петзвездния Радисън.

# 717
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ох, Бел, ми радваме си се тихо, за старата традиция покрай финала на дизитата, ама той ни попарва надеждите напоследък hahaha Дуйгуто добре си го гледа, спор няма, ама да видим сега в каква посока ще се развият отношенията им. Много съм любопитна Mr. Green

Любима Емирска и Чачова визия и за мен Heart Eyes Това време безвъзвратно отлетя за съжаление Rolling Eyes, едва ли бихме го видели пак такъв.

# 718
  • Мнения: 21 201
Ча ако не беше напълнял толкова много нямаше да му е кофти с почти нула номер коса, я какъв симпатяга бе в началото на Ичерде при все, че си беше орапончен.

# 719
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вярно е, Наде.
Иначе аз много му харесвах подстрижката Peace, но сега като е бузест и набъбнал отвсякъде и тя взе да ми боде очите.
Мърморя си, но с изключение на гръдта онзи ден, Ча не поражда неприятни усещания като го гледам, а и тази негова непринудена усмивка Heart Eyes Има оправия и с кг, а дано по-скоро вземе нужните мерки.

Общи условия

Активация на акаунт