Мила, Марина или друго име с М?

  • 14 206
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 960
Как` Сийке и аз затова се сетих. По мое време бяха много модерни  също Милена, Миглена, Мариета. Сега не съм срещала дете с такова име. Особено Милена беше едно от най-популярните.

# 31
  • Мнения: 5 513
Не са лоши предложените имена.Познавам дечица с такива имена и нямат проблеми с другите деца.На мен не ми допадат.
Харесвам Мария ,но не се разглежда.Харесвам и Моника,Мартина,Мадлена.

# 32
  • Мнения: 1 756
С интерес прегледах предложенията, защото отразяват как се променя модата на имената.
Направи ми впечатление, че никой не е предложил името Мариела, което едно време беше доста често срещано, а днес е явно позабравено. Но пък има няколко предложения за Маринела.  Simple Smile
От имената в първи пост Мила и Марина ми харесват много. Едното е много нежно и ефирно, другото – силно и звучно, но същевременно и женствено.
Ако не беше фамилията Арабаджиеви и тяхната крайна безвкусица граничеща със своеобразен кич, можеше и да харесвам името Simple Smile Познавам една много красива и мила Мариела на около 25 години. Аз вече гласувах за Мила и бях споменала, че ми харесва Милана. Сега добавям и Матеа/я.

# 33
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 286
Много харесвам Мадлен,но Мадлена-не.
Милана също ми е любимо,но Милена ми е безлично.
Малена звучи много добре,но не ми харесва значението-малка.

Сетих се за Мелина-гръцко име и оначава мед.


# 34
  • Мнения: 18 562
Мила няма нужда от галено, то е с 4 букви, достатъчно кратко. Това им е хубавото на кратките имена, според мен, че нямат галени,не че при желание не се намират и на тях съкратени вариации.
Рая, Вая, Дея, Ема.Точка. Нямат нужда от галено.
Ако държите да е с М има далеч по-красиви имена, от споменатите в анкетата, според мен.
Мадлен, Магдалина, Мария-Магдалина, Мелина, Мелани, Мелиса, Маргарита, Мариета, Моника, Михаела,Маделин. Simple Smile

Ако ли не, си я кръстете Мила.
Аз не гласувах, просто защото нито едно от имената не ми допада, никак даже.  Peace
П.С.
Познавам една единствена Мариела, много е позабравено името, просто сега модата е друга. Simple Smile
Маринела не ми допада, и изобщо не харесвам имена съставени от две други в повечето случаи.

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 13:01 от Каролин Бингли

# 35
  • Мнения: X
Имаше един филм, който се казваше " Марта, Марси- Мей, Марлен" Wink В този смисъл, много харесвам имената Марта и Марлен, също и Миа.

# 36
  • Мнения: 5 347
Мила.Марина ми е крайно неприятно.
Моника е страхотно име Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 619
Освен посочените, подсещам за Малина - нежно име на ароматен плод.

# 38
  • Мнения: 2 133
Мила много ми харесва, но имаме проблем с произношението. Тя ще се нарича МиУа, а в чужбина ще е Мила. Аз мога да произнасям 'л', но и мен ме затруднява в конкретното име. И въпреки това гласувах за него, защото е най-хубаво  Heart Eyes

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
В анкетата гласувах за Марина. Не е лошо.

А, Мирела или Магдалена?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Изброените в анкетата не ми харесват.
"Малена" от мен.
"Магдалена" също винаги ми е харесвало.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 133
От анкетата гласувам за Мила - най-нежно е и няма нужда от галена. В графата други предложения с буква "М" ми допадат Марта, Мартина, Мирена, Мирела, МагдалИна, Магда, Маргарита.

# 42
  • Мнения: 4 020
Марина от анкетата.
А също и Мирела, Мариела.

# 43
  • Мнения: 393
Миролюба, Мелани, Михаела....

# 44
  • Мнения: 410
Аз се казвам Марина 😊. Като малка не си харесвах името,но вече като тинейджър го обожават. Никой не ме нарича Мими.Може би не ми отива.😊😊😊Всички се обръщат с цялото ми име към мен,дори и майка ми.И признавам ,че ми харесва. По рядко се среща.И не ми звучи грубо,когато се обръщат към мен.Други имена с буквата М ,които ми допадат са Мадлен и Магдалена 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт