Бригада "Нов дом" - 2

  • 96 378
  • 773
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 20 475
Доли е напълно права. Целият вход има проблем. Мазето им сигурно е пълно с трупове на гълъби. На отдушниците на подпокривното пространство се слагат мрежи и проблемът се решава завинаги. Лошото е, че на много места съседите така и не успяват да постигнат съгласие за общите части. Всеки гледа какво му е вътре, а общите части изглеждат като след бомбардировка. И никой не се замисля, че руши ли се нещо по сградата, скоро цялата започва да се руши/мухлясва/протича и каквото още там се случва с общите части. Поддържани ли са те, това е гаранция за по-високо качество на живот и вътре в жилищата.

# 481
  • Мнения: X
 И аз се чудя какво става оттук нататък с гълъбите, които падат долу. Те са на първия етаж, проблемът при тях ще е най-сериозен, защото труповете ще са им директно зад стената. Горните етажи не са толкова засегнати, докато купищата умрели гълъби не станат толкова големи, че да достигнат и тяхната височина.

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 30 643
Аз не изгледах момента с ремонта...Караджов какво предприе относно гълъбарника?Само го затвори и запуши отгоре ли?

# 483
  • Мнения: X
Аз не изгледах момента с ремонта...Караджов какво предприе относно гълъбарника?Само го затвори и запуши отгоре ли?



 Смени някакви ВиК тръби и затвори дупката май. Но като че ли можеха да се махат на магнити плочките и да се махат умрелите гълъби. Ако обаче не отварят редовно шахтата и не премахват гълъбите не знам какви мухи и червеи ще им плъзнат.

 Между другото, преди докато живеех в панелен блок и ние имахме подобен проблем. Бяхме на висок етаж и нямаше трупове по тази причина, но се чуваше редовно пърхането на гълъбите в шахтата зад стената, как мятат криле вътре и от вентилатора редовно влизаха трупни зелени мухи, за това стоеше затворен с капак.

# 484
  • Sofia
  • Мнения: 30 643
Ние още не можем да се измиришем от гълъбарника,който беше се образувал в междупокривното преди 2год....едвам изгониха гълъбите,чистеха умрелите,викаме постоянно фирма да пръска,но лятото миризмата все още е ужасяваща

# 485
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 703
Не вярвам една рабицова мрежа да не може да свърши работа, и жена може да се справи с такава, 2 - 3лв й е квадрата. При това проблемът е на входа, не само на първия етаж. Нямам думи.

# 486
  • Sofia
  • Мнения: 30 643
Гледах малко от инфото за днешния епизод...думи нямам....абсурд там да са живеели...то всичко изкорубено,няма врати,прозорци,таван....поредните ленивци и готованци...при толкова изхвърлени навсякъде дограми и врати да не си сложиш нищо,незнам...

# 487
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 621
Мързи ги даже и да идат някъде на някой строеж и да откраднат материали  Mr. Green Бетер циганите са.

# 488
  • Мнения: X
Гледах малко от инфото за днешния епизод...думи нямам....абсурд там да са живеели...то всичко изкорубено,няма врати,прозорци,таван....поредните ленивци и готованци...при толкова изхвърлени навсякъде дограми и врати да не си сложиш нищо,незнам...

потрес, ама пък сателитна чиния имаше...

# 489
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Не е ли утре епизодът, в четвъртък?

# 490
  • Мнения: 15 516
Утре е. Днес е "Смени жената".

# 491
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ето едни хора които наистина имат нужда от помощ. Браво, че се борят сами. Дано са доволни от ремонта.
Обаче къщата е бяло платно, много благодатен за ремонт имот.

# 492
  • София
  • Мнения: 15 914
Значи те има къде да живеят, но е в друго село и искат собствена къща.Добре де, тоя таван как ще се оправи?И двете къщи ли ще оправят?

# 493
  • Мнения: 6 604
Аз разбрах, че живеят в съседнага къща- и тя порутена вече и опасна за децата.
Затова искат да стегнат новата.

# 494
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 703
Тука ме разреваха от самото начало. Който е строил сам, знае колко знания, пари и сили са нужни. Добре е поне, че си произвеждат храната и не гладуват.

Общи условия

Активация на акаунт