Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 25

  • 70 601
  • 608
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 43
Благодаря ви! Аз бях при него 1 път тази седмица след 3 неуспешни инвитро/иски! С тубарен стерилитет съм . Правя ембриони(бластоцисти),Но непосредствено преди или след имплантация спират да се развиват. Досега не са ми правени имунологични и генетични изследвания,които той ми предложи . Досега само се въртя в кръга на инвитрото без да се търси причина за неуспеха. Д-р Малинов ми направи много добро впечатление ,но искам да чуя и други мнения . Все пак от толкова неуспехи съм позагубила надежда. А при вас какъв беше проблема!

# 406
  • Мнения: 6 039
А проблеми с мъжки фактор имате ли? Ако спират развитие и не се имплантират по-скоро ми се вижда проблем при оплождането. Как се развиват до трансфера и казвали ли са ти как ги оценяват като качество?

# 407
  • Мнения: 43
Да ви попитам и друго относно цените в малинов .предстои ми 3д преглед на матка,базови хормони (TSH LH AMH FSH) ХИСТЕРОСКОПИЯ ИМУНОРОГИЧНИ И ГЕНЕТИЧНИ изследвания знаете ли какви са им цените в сайта намерих само за хистероскопия

# 408
  • Мнения: 3 126
Ивчето,
къде си правила неуспешните ти опити и как избра д-р Явор Малинов?

# 409
  • Мнения: 6 039
Като бяхме там хормоните бяха по 18 лв. АМХ мисля, че беше 66 лв. Скоро правих гинетични и имунологични, но зависи какво ще ти назначи доц. Русев. Аз платих 460 лв., което включваше: пакет тромбофилия, АФА /антифосфолипидни антитела/ , ТЛА /тромбоцитно-левкоцитни агрегати/ и НК панел.

# 410
  • Мнения: 43
Бях при ралица Сенкова в токуда накара ме да потърся друга клиника защото след всяка неуспешна процедура не търси проблем нямам изследвания никакви .Просто си правим инвитро след инвитро с надежда за чудо без да търсим причина за неуспеха

# 411
  • Мнения: 16 871
Според мен по-добрата процедура е трансвагинална лапароскопия, защото при нея се влиза и се оглеждат и тръбите / за разлика от хистероскопията/.
Тъй като казваш, че нямаш никакви изследвания според мен е важно да се изясни състоянието на тръбите. Ако те са ОК, и хормоните са ОК, с имунологията Русев ще ти помогне , имай предвид, Че шансът за бързо естествено забременяване след тази процедура е много голям /можеш да се върнеш назад в темите да прочетеш отзиви на вече миналите през ния и хормоните зачатие;) /

# 412
  • Мнения: 43
Не не аз имам 2 лапароскопия и 2 хистероскопия до тук с прекъснати тръби и премахнат септум от матката и влагалището съм . Доктора иск а нова хистероскопия защото кухината на матката е много малка и има съмнение за срастване ,но нямам имунология нито ГЕНЕТИЧНИ изследвания никога не са ми правени

# 413
  • Мнения: 3 126
Не не аз имам 2 лапароскопия и 2 хистероскопия до тук с прекъснати тръби и премахнат септум от матката и влагалището съм . Доктора иск а нова хистероскопия защото кухината на матката е много малка и има съмнение за срастване ,но нямам имунология нито ГЕНЕТИЧНИ изследвания никога не са ми правени

Защо не се консултираш и с д-р Калчев - има много богат опит особено в областта на хирургията?

# 414
  • Мнения: 16 871
Ивчето, извинявай беше писала по-напред, но съм забравила.

# 415
  • Мнения: 43
Този д-р калчев какъв е и в коя клиника ?

# 416
  • Мнения: 5 894
Охх, момичета не си хабете усилията. Няма смисъл просто...

# 417
  • Мнения: 16 871
Ивчето, според мен трябва да се посочиш към специалист с по-голям опит в ин витро процедурите и в хирургията.
Поли ти е дала предложение, имай предвид, Че др. Калчев е специализирал ин витро в САЩ, а непродуктивна хирургия да не те излъжа мисля беше специализирал в Белгия. Освен това юли месец придоби и master of reproductive surgery.
Изборът си е твой, но си проучи Simple Smile

# 418
  • Мнения: 43
Да разбирам ли че явор малинов не е доктора който може да сбъдне мечтата ми ? Аз всъщност нищо не знам за него! Досега съм била само във Виена инвитро център и не съм търсила друго мнение

# 419
  • София
  • Мнения: 23 165
от един лекар с не много опит отиваш при друг пак с малко опит  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт