Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 25

  • 70 487
  • 608
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 240
Здравейте, виждам, че отдавна не е писано в темата, а може би и въпросът ми не е за тук, но ще се радвам да ми отговорите. Можете ли да ми дадете мнение за раждането в клиника Малинов. Как протича, добре ли се отнасят към пациентите си и т.н.
Благодаря и поздрави!
Здравейте, пациентка съм на д-р Чучумишев. Имам много добри впечатления. Не съм стигала до този етап, но имам две приятелки, които раждаха при него. Едната два пъти-нормално, другата- секцио. Изключително доволни са и двете 😊 Дано се включи някой с лични впечатления

# 556
  • Мнения: 449
Здравейте ако е удобно може ли да ми кажете мнение за доктор Чучумишев ,смисъл преди бременност дали би обърнал внимание

# 557
  • Мнения: 240
Здравейте ако е удобно може ли да ми кажете мнение за доктор Чучумишев ,смисъл преди бременност дали би обърнал внимание
Той е фетален морфолог. Ходила съм при него преди и по време на бременност, но за съжаление направих спонтанни аборти. Изключително внимателен, всеки преглед е минимум 30минути, обръща внимание и на най-малкото подробност, апаратурата му е доста добра, обяснява абсолютно всичко, което го попиташ на разбираем език. На моя приятелка по време на бременността забеляза един процес в мозъка на бебето, който одавна е трябвало да завърши. На други места не го бяха видяли. Като цяло всеки преглед си е като фетална морфология. Силно препоръчвам. Няма да сгрешите. Прегледа е 30-40лв

# 558
  • София
  • Мнения: 7 480
И аз ходя при него за фетална морфология и прегледи, много внимателен, оглежда всичко подробно, обяснява, дава адекватни съвети. Всеки преглед му е като фетална морфология. Доволна съм и препоръчвам.

# 559
  • София
  • Мнения: 692
Подкрепям мнението на Дели. И аз ходех при него и родих при него, но в друга болница. Много съм доволна!

# 560
  • Мнения: 391
Момичета, аз ходя в Малинов при Др Чучумишев за БХС и фетална, но изобщо не съм доволна. Те минаха и двете, живи и здрави, сега чакам късната, но не мога да ви подкрепя мнението. Според мен тъй като не съм директен пациент на Доктора, следи ме друг, изобщо не ми обяснява в детайли, даже като го питам винаги казва “щом нищо не ви казвам, значи всичко е наред”. Мои приятелки, кото са били в други клиники за фетална, ми казват, че прегледа трае понякога и 1 час и половина, аз при Др Чучумишев съм имала два прегледа - за БХС и фетална, и двата са по максимум 20 мин. Да не говорим, че за БХС нищо не ми беше обяснено за кръвните резултати от същия доктор и когато го попитах за възрастовия риск, който ми беше 1:650 за Даун, дали нещо допълнително трябва , дали е висок? отговора му беше “еми това ви е риска за възрастта, колкото повече се трупат годините, толкова по-висок риск”. Изцяло незадоволителен отговор за мен. Съжалявам, но аз не мога да го препоръчам.

# 561
  • Мнения: 2 790
Аз също съм доволна от д-р Чучумишев. Бях при него за преглед. Отговори ми на всички въпроси, които зададох. Преглед+цитонамазка ми струваше 30,00лв. Много внимателен и благ човек.

# 562
  • Мнения: 2 013
Днес случайно се озовах при Чучумишев, понеже исках да видя с бебо дали всичко е наред и отидох без час на УЗ. Нямаше чакащи, та ме прие веднага. Много положителни впечатления остави у мен. Разгледа бебо много обстойно, като ми обясняваше къде и какво гледаме, прегледа беше поне 40 минути. Каза ми ако реша другия път да му занеса да ми погледне изследвания и снимки от УЗ, които съм правила до момента и флашка, за да ми качва всички снимки. 50лв ми беше прегледа, за първи път стъпвам в клиниката и съм доволна.

# 563
  • Мнения: 391
Привет, момичета! Може ли повече инфо за раждането в клиниката? Моля, някоя мама раждала там да сподели мнение! Благодаря!

# 564
  • Мнения: 149
Здравейте момичета, аз проследих цялата си бременност и родих септември 2019 в клиника Малинов при др. Явор Малинов. Бременността ми протече без някакви изявени проблеми, рутинните прегледи бяха при др. Малинов, а за фетална морфология ходих при др. Чучумишев. Изключително съм доволна и благодарна за цялото приятелско отношение от началото до края, наистина с мъжа ми се чувствахме сред приятели. Родих нормално с анестезия, отново с др. Малинов и др. Чучумишев. Раждането ми ще остане завинаги прекрасен спомен, думи нямам да опиша колко спокойна и сигурна се чувствах с тях. С радост ще разказвам допълнително, ако някоя от вас има въпроси 🙂

# 565
  • варна
  • Мнения: 193
Здравейте,имам миома 82/78/93 мм на предна стена. В Плевен др. Георгиев препоръчва хайфу метод за махане на миомата с цел запазване на матката, понеже плануваме бременност. Мислим другият четвъртък да минем преглед при др. Д-р Нецов от София мед. Да видим какво е и неговото мнение.  Интересуваме мнения за клиниката относно махане на миома.

# 566
  • Мнения: 135
Здравейте момичета,
Някоя дали е раждала по време на извъредното положение и какви са впечатленията ви като цяло от клиниката, отношението на акушерките след раждане, хигиена, самото раждане?
Клиника Малинов не работи 24/7 и ме притеснява, ако тръгна да раждам уикенд или през нощта - как точно ще се процедира?
Много ще ми бъде полезно, ако някой сподели по-скорошни впечатления.
Благодаря ви!

# 567
  • Мнения: 22
Здравей, Rush!

На мен ми предстои раждане живот и здраве след месец, месец и нещо. Следя се при прекрасната д-р Дерменджиева, а на фетална ходя при д-р Чучумишев. Те са чудесни, много позитивни и услужливи! Това, което знам за предстоящето раждане, е , че когато то започне, трябва да се обадя на моята лекарка. Тя ме увери, че има дежурен екип (неонатолог, анестезиолог и т.н.) Ще бъда сама в стая, а най-добрата новина е, че ще позволят на мъжа ми да бъде с мен, а ако той желае дори може да присъства на раждането. Естествено ще си направим Ковид тестове и ще се спазват всички мерки.
За акушерките не знам много, виждала съм ги и ми се струват дружелюбни. Доколкото знам, лекарите водят раждането.
Ще се радвам някоя мама, която е раждала там скоро, да сподели повече 😉

# 568
  • Мнения: 135
Здравей Евгения,

Страшно много ти благодаря за информацията! Живот и здраве и аз ще премина през това след 2, 2 месеца и половина. Все още не съм обсъждала нищо с доктор Чучумишев (следя се при него) и това, което сподели звучи страхотно. Особено присъствието на бащите - това много би наклонило везните при избора ми на болница, тъй като все още се колебая.
Другата седмица съм при него и ще обсъдя детайли.
Честно казано се чудя дали тези "условия" биха важали и при него, тъй като той е скептичен дори и за присъствие на бащата на преглед и при мен поне не се е случвало нито веднъж.
Успех от мен и ще се радвам да споделиш, когато всичко премине и вече гушкаш своето бебче!

Ако някой вече е преминал през това ще бъде много полезно за сподели.

# 569
  • Мнения: 391
Момичета, давайте смело. Няма значение, че не работи по график 24/7, в клиниката наистина има добър екип, когато са поели лекарите ангажимент към вас. Акушерките не са топ, НО където и да отидете ще имате оплаквания, или поне леки забележки. Като цяло са любезни, но не са толкова всеотдайни. За сметка на това, лекарският екип е невероятен! Неонатологът е много мил човек. Анестезиолозите са също много добри. Условията като цяло в клиниката не са “лъскави”, но с уникалното отношение от страна на лекарите, просто печелят по точки. Това е скромното ми мнение. Раждах там и честно, за мен лекарите са силата. Те са по-грижовни от акушерките 🤣🤣🤣🤣 Всичко друго минава и се забравя. Късмет, бъдещи мами! Аз вярвам в Др Чучимишев, Др Дерменджиева и Др Малинов. Щом сте ги избрали и вие, бъдете спокойни и леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт