Кауфланд - тема 21

  • 104 332
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 54 755
При нас доматите днес бяха по 99ст. Simple Smile Купих си и Персил за цветно, гел.

# 556
  • Мнения: 1 052
 И аз купих от тези домати. Е, ако знаех какви боклучки са нямаше да ги взема и без пари да ги раздаваха. Абсолютно безвкусни и вътре нещо зелено и твърдо. Но нали бяха по 0,99лв Embarassed

# 557
  • Мнения: 1 892
Скрит текст:
За затварянето са слухове, не мога да коментирам, поради естеството ми на работа, но страшно много вложения правят за базата си в Стряма, отделно от това ремонтират магазини, търсят кадри и преди всичко са 100% на печалба, нямат проблеми с разплащания и т.н.

Нищо интересно в този каталог

И аз не мога да коментирам в детайли, но това нищо не означава.
Предишната ми фирма преустанови дейност след огромни инвестиции и модернизация, също нямаше проблем с плащанията, коректна и на печалба. Confused Confused
До последно се инвестираше.

А защо фирма, в която се инвестира и е на печалба се закрива?
пране,пране на пари....

Не е пране на пари. Глобална фирма и политика на управляващите дали да има клон в БГ.


Явно може да им правят сечено...А ФФ на другарите комунисти надали ще затворят!

# 558
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Във Варна също са започнати 2 нови магазина. Peace
Къде ще бъдат?

# 559
  • shumen
  • Мнения: 18 184
Натали,майка ми още в Понеделник ходи за маратонки с Маккуин на детето,но нямаше.

# 560
  • Мнения: 25 836
Във Варна също са започнати 2 нови магазина. Peace
Къде ще бъдат?
Единия е започнат преди ВИНИЦА, а другия ще е  около гарата някъде.

# 561
  • Мнения: 2 188
Персилът за колко пранета е? 14 лв ли беше?

# 562
  • Мнения: 54 755
Персилът за колко пранета е? 14 лв ли беше?

Да, за 60.

# 563
  • Мнения: 29 871
Натали,майка ми още в Понеделник ходи за маратонки с Маккуин на детето,но нямаше.

Много тъпо, тъкмо се надяваше дребният.... Защо не зареждат повече бройки, когато има интерес?!?  newsm78 Crossing Arms

Персилът за колко пранета е? 14 лв ли беше?
Да, за 60.

Този Персил съм го ползвала преди, доволна съм и на -50% излиза доста изгодно. Peace

# 564
  • Мнения: 3 199
ММ купи басейна дето много го исках. Сутринта имало само 3 бройки. Взе и надуваеми възглавнички  grinning039

# 565
  • Мнения: 29 871
Ние взехме от надуваемия дюшек за 9,99 и креслото за 13,99 лв. Не съм ги отваряла още, надявам се да са добре и да изкараме поне морето с тях... Flutter

# 566
  • Мнения: 2 783
Миналата година купихме лодка за децата, добре че бяха нетърпеливи милите,  та я надухме още същата вечер... Изпускаше, сменихме я. Та за всеки случай.....

# 567
  • Мнения: 29 871
Миналата година купихме лодка за децата, добре че бяха нетърпеливи милите,  та я надухме още същата вечер... Изпускаше, сменихме я. Та за всеки случай.....

Мерси, само дето не пазя касовата бележка... Mr. Green Така че, каквото - такова!

# 568
  • Мнения: 3 199
Днес видях в нашия кауфланд имаше доста от маратонките Маккуин. Не знам дали имат практиката да пращат от един магазин в друг при запитване, какво е в Лидл. Проверете

# 569
  • Мнения: 29 871
Днес видях в нашия кауфланд имаше доста от маратонките Маккуин. Не знам дали имат практиката да пращат от един магазин в друг при запитване, какво е в Лидл. Проверете

Благодаря ти, но не ми се занимава. Ако има, има, ако не - друг път. Ако случайно се появят пак в нашия Кауфланд, ще взема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт