Къде в Пловдив? - 71 тема

  • 70 086
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Много зависи от типа посетители, както и от финансовите възможноости. То затова има различен ценови клас и различно предлагане като условия. Аз съм скептична към хотели от типа Новиз. Те за мен стават само да преспиш там, не и да стоиш в хотела. Ако ще са чужденци гостите запазвала съм Guest House Coco. На мен не ми харесва особено, но на тях много им хареса. Там е още по-скъпо, но е супер център.

Извън темата, Новиз ме сразиха с оригинал, на Ангел Василев, във фоайето и репродукция, на Вълчан Петров, в стаята.  Laughing

# 31
  • Мнения: 9 991
Много зависи от типа посетители, както и от финансовите възможноости. То затова има различен ценови клас и различно предлагане като условия. Аз съм скептична към хотели от типа Новиз. Те за мен стават само да преспиш там, не и да стоиш в хотела. Ако ще са чужденци гостите запазвала съм Guest House Coco. На мен не ми харесва особено, но на тях много им хареса. Там е още по-скъпо, но е супер център.

Извън темата, Новиз ме сразиха с оригинал, на Ангел Василев, във фоайето и репродукция, на Вълчан Петров, в стаята.  Laughing
Ниската цена не значи ниско качество, високата не значи добро качество. Има нови поддържани малки хотелчета на доста прилични цени, които ще те изненадат приятно. Лендмарка е с хубава гледка, нов хотел, прилично обзавеждан, но цената не е за всеки. Без басейн и СПА/ който се заплаща допълнително/ има малки симпатични хотелчета на 3 пъти по-ниска цена. Чисти просторни стаи, модерно обзаведени....всеки си избира.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Ако мислиш, че ще е реклама, пък и да не занимаваме повече останалите, можеш на лични да ми пишеш. Наистина не съм запозната, а понякога ми се налага. Окобено за новите хотелчета.  Party

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 423
Момичета, препоръчайте ми жена гинеколог, която да работи със здравната каса. За предпочитане е да мога да си запиша час предварително, че нямам време да седя и да чакам пред кабинетите.
Като район - центъра, Понеделник пазара. Може и в Кючука.

# 34
  • Мнения: 3 922
За Новиз в момента има супер изгодни оферти в Грабо /предполагам заради разкопания булевард "Руски" пред него) - нощувка със закуска и вечеря за 39,90 лв.
Хотелчето е много чисто и уютно. Обзавеждането е леко поовехтяло обаче.  Относно картините - собственикът е един от най-известните колекционери на  произведения на изкуството в страната. По Нова година в Градската галерия бе изложена личната му колекция.

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 19:43 от Greene

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Къде в Пловдив могат да ми направят абсолютно същата торта и да е вкусна?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Greene и аз си го помислих. Тези художници, в този хотел..... Peace Вълчан Петров, макар и копие, не може да е случаен избор. А Ангел Василев, направо ме слиса. При това беше картина от период, в който не беше чак толкова популярен. Очевидно, който го е купувал е знаел какво купува.  bowuu

# 37
  • Мнения: 9 991
За Новиз в момента има супер изгодни оферти в Грабо /предполагам заради разкопания булевард "Руски" пред него) - нощувка със закуска и вечеря за 39,90 лв.
Хотелчето е много чисто и уютно. Обзавеждането е леко поовехтяло обаче.  Относно картините - собственикът е един от най-известните колекционери на  произведения на изкуството в страната. По Нова година в Градската галерия бе изложена личната му колекция.
То май и единичните им стаи през другото време са 40 лв. Браво на собственика за картините. За чисто хотелче в центъра, цената си е супер.

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 20:11 от adelinda

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 447
Моля за мнения за сладкарница Малката Ида в Тракия. Също и препоръка за други сладкарница в Тракия. Не е за поръчка на торта, а за да седнем да хапнем с децата по една торта.

# 39
  • Мнения: 3 922
Тя е по-скоро сладкарска работилница. Има една маса, колкото да седнеш да разгледаш каталозите с тортите.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Деси, такава торта могат да ти направят в Амели. Много съм доволна, препоръчвам. Peace

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 447
Тя е по-скоро сладкарска работилница. Има една маса, колкото да седнеш да разгледаш каталозите с тортите.
Разбрах. Значи не става за сядане.
А в сладкарницата на Форум Тракия хубави ли са тортите?

# 42
  • Майничка
  • Мнения: 12 653
Момичета,дайте препоръка за добър хотел на пешеходно разстояние до центъра и стария град.

"Одеон", на края на "Отец Паисий", преди пощата. Кухнята също е чудесна. Проблем са паркоместата /две или три само/.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 579
Ох, търся надпис "Mr & Mrs" за декорация.
Виждали ли сте в Джъмбо или някъде, чийто резултат не излиза в Гугъл?

# 44
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Трябва ми майстор за теракот,който може да пътува до Асеновград.За един ден е работата.

Общи условия

Активация на акаунт