Големи или малки чанти са актуални сега?!

  • 2 022
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Като се успокоиш че скоро ще има и друга  bouquet

Там е работата, че скоро едва ли ще има друга.  Mr. Green

Аз като искам чанта, която да отива на всичко - ми явно няма такава...  hahaha

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мисля, че тази година всичко е модерно. Аз лично купувам и големи, и малки, и средни чанти, сиреч- всякакви. Единствено гледам зимните ми чанти да са от естествена кожа, и аз не знам защо newsm78
Малко офф, ама да се оплача- много си бях харесала една страхотна оранжева чанта, невероятна красота и... докато се накумя да ида до магазина, взели че ми я купили, много ме е яд #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 936
чантата си е напълно нормална,а и важно е на теб да ти е удобна и да ти върши работа-модата на последно място Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
чантата си е напълно нормална,а и важно е на теб да ти е удобна и да ти върши работа-модата на последно място Simple Smile

Аз на моди не робувам, ама откъде да знам дали ми е удобна, едвам днес си я взех...  Joy

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
...............взели че ми я купили, много ме е яд #Cussing out

........ или продали? Wink

# 20
  • Мнения: 2 922
Съвсем нормална чанта си закупила.  Peace
И друг път съм го пускала този линк в една друга чантена тема, но ето пак:
такива чанти обичам аз

# 21
  • Мнения: 291
Съвсем нормална чанта си закупила.  Peace
И друг път съм го пускала този линк в една друга чантена тема, но ето пак:
такива чанти обичам аз

И аз такива ги харесвам, за по-официални случаи ползвам малки чантета, иначе за мен няма по-удобно нещо от всичкопобиращата голяма чанта

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Честита чанта! Важното е да ти е удобна и да чувстваш добре с нея! Какво значение има дали била модна или не. Чантата на снимката е много хубава, ще можеш да я комбинираш с различни дрехи и обувки.
Аз, лично, предпочитам по-малките чанти, защото съм дребосък и не ми отива да нося голяма чанта. Но там пък се събират много малко неща  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък си купувам чанта според вида й. Ако ми хареса - ме грабва от първия път. Нямам претенции за форми и големини. Важното е да ме грабне. Това ми е критерия.

# 24
  • Мнения: 2 596


Прилича на тази като модел, само че моята е с 2 дръжки - по-добре да беше с 1.  Blush


Точно тази чанта си купих и аз то сайта им, доставиха ми я и съм много доволна. За първи път нося толкова голяма, така да се каже чанта. Аз съм ниска и мислех, че няма да ми отива, но всички много ме харесват с нея, значи ми ходи. Сега чакам да ми предложат и обувки в този цвят и всичко ще е ок.

# 25
  • Мнения: 4 733


Прилича на тази като модел, само че моята е с 2 дръжки - по-добре да беше с 1.  Blush


Точно тази чанта си купих и аз то сайта им, доставиха ми я и съм много доволна. За първи път нося толкова голяма, така да се каже чанта. Аз съм ниска и мислех, че няма да ми отива, но всички много ме харесват с нея, значи ми ходи. Сега чакам да ми предложат и обувки в този цвят и всичко ще е ок.
Аз се влюбих в тези и сега събирам парички...Доста подхождат на чантата ти Simple Smile
http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/8992.html

# 26
  • Мнения: 8 917
Честито нова чанта и със здраве да си я носиш!!!

Незнам какви чанти са на мода в момента, но аз обикновенно си купувам по-големи, тип - торби. Хем побират всичко, хем ми отиват на фигурата
Има малки чантета които са много кипри и някой ми харесват, но на мен ми стоят, като че ли съм излязла с портомоне!



 smile3521 ЗА големите чанти!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз се влюбих в тези и сега събирам парички...Доста подхождат на чантата ти Simple Smile
http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/8992.html
Сандалите са страхотни  Peace

# 28
  • Мнения: 4 733
Аз се влюбих в тези и сега събирам парички...Доста подхождат на чантата ти Simple Smile
http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/8992.html
Сандалите са страхотни  Peace
Направо полудях като ги видях....От този сайт не съм пазарила, дали съм и качествени стоките, че въпросните сандалки не са никак евтини......

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
...............взели че ми я купили, много ме е яд #Cussing out

........ или продали? Wink


Не бъркай в раната, че още ме е супер яд smile3511 smile3514 newsm61

Общи условия

Активация на акаунт