Дисниленд Париж - тема 3

  • 85 879
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 857
Ех, Дисниленд Grinning. Записвам се да следя темата.Искаме да заведем дъщеря ни есента, но сега четейки темата се чудя дали не е още малка. На 3г.е. Връщам се да чета назад.

# 91
  • Мнения: 31 181
Ех, Дисниленд Grinning. Записвам се да следя темата.Искаме да заведем дъщеря ни есента, но сега четейки темата се чудя дали не е още малка. На 3г.е. Връщам се да чета назад.
Малка е. Нищо няма да разбере и запомни все още. Изчакай, към 5 е най-добре според мои и на приятели наблюдения. Тогава е разбиващо и децата помнят цял живот, това първо грандиозно докосване до приказния свят.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Нашата кака беше на 8 като я заведохме за първи път.Беше омагьосана от принциси , рокли и атракции.Сега малкия е на почти 7 , а каката е на 12 и отново се вълнува за предстоящото посещение на Дисни.На 3 години според мен е много малко-ще се изморява, ще мрънка на опашките за атракциите и ще се развали цялото удоволствие от Дисни

# 93
  • Мнения: 331
Аз живея в Париж и на детето ми много и харесва да ходим в Дисниленд . Там е прекрасно , има всичко и за големи и малки . Няма да съжалявате ако го посетите  Peace

# 94
  • Мнения: 4 761
Аз живея в Париж и на детето ми много и харесва да ходим в Дисниленд . Там е прекрасно , има всичко и за големи и малки . Няма да съжалявате ако го посетите  Peace

Ти живееш в Париж и можеш да ходиш всеки ден до Дисниленд, но ако при Тара не е така, ситуацията е друга.

Тара, ако това ще ви е единственото ходене до Дисниленд за следващите пет години, по-добре е да изчакаш още малко години. Но ако мислите да ходите всяка година, тогава може и да я заведеш. Във всеки случай за малки деца си е тежко - дори моето имаше тежки моменти, въпреки че е изключително адаптивно и е свикнало на хора, шум, движение (все пак ходи на ясла от шестмесечно и пътуваме през 2-3 месеца).

Синът ми беше на 2 години и 10 месеца, когато го заведох, но бях малко принудена от обстоятелствата. Бабата искаше да ходи на изложба в Париж, лелята тийнейджърка искаше забавления и реших, че Дисниленд е подходящо място за полубебе, тийнеджърка и баба, която всеки ден ходеше до Париж и изобщо не й се занимаваше с Мики Маус. Но все пак ние живеем на час и половина с влака от Дисниленд и можем да го посещаваме (поне на теория), когато искаме.

# 95
  • Мнения: 1 857
Благодаря за мненията. Не мога да предвидя дали 5г напред ще го посетим, но със сигурност не можем да си го позволим всяка година. Ще почета назад, ще разгледам сайта подробно и ще взема решение.

# 96
  • На планетата земя
  • Мнения: 758
Здравейте!
Вчера бяхме в Дисниленд,да споделя малко пресни впечатления.За целия ден успяхме да се качим само на 5 атракции,тъй като навсякъде има огромни опашки.Чакането за повечето атракции е от порядъка на 45мин.60 мин.90 мин.като повечето от атракциите са с продължителност от около 2 мин.За някои от атракциите има опция за запазване на час в  рамките на същия ден,запазихме час за едно влакче и когато отидохме след около 30 мин.чакане се оказа,че и там няма да се качим поради технически проблем,на съседната опашка за влизане без час чакаха около 300 човека.Нашите билети ни ги подариха и добре че пари не сме давали,иначе щеше много да ме е яд.Разгледахме и двата парка.Бяхме само с по-голямото дете,иначе много бих искала да заведа някой ден и дъщеря ми,която е в момента на 7 години,но може би е добре  това да се случи в друг период от време извън ваканцията на децата от цяла Европа.
Париж обаче много ми харесва. Heart Eyes

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Искам да попитам атракцията star tours симулатор с движещи се седалки и 3d очила ли е или е влакче, което се движи по релси

# 98
  • Мнения: 234
Искам да попитам атракцията star tours симулатор с движещи се седалки и 3d очила ли е или е влакче, което се движи по релси

Симулатор, но мисля, че се движи цялата кабина, защото се усеща движение не само поклащане, ние всички много го харесахме, определено си заслужава.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 809
Тази атракция, заедно с Рататуй ми бяха супер любими  Heart Eyes
Моето усещане беше за 4D кино, не знам дали се движеше и цялата кабина, но е супер яко. И не е влак на релси, симулатор е  Peace

# 100
  • Мнения: 258
Момичета, така се вълнувам! Вече сме съвсем на финалната права. Днес се обадих за резарвациите на ресторантите. Ще празнуваме там август и рождения ден на дъщеря ми- та едно въпросче, към мамите, поръчвали торта- имате ли снимки? Дадоха ми две опции- шоколадова и сладоледена с ванилово-ягодов вкус. Аз обаче понеже съм един тортотворец и винаги досега съм правила тортите на дъщеря ми ме гложди мисълта коя да избера. Каква украса имат въпросните торти? Коя поръчахте вие и останахте ли доволни?
Мерсии  Hug

# 101
  • Мнения: 90
Здравейте,

на 20ти ни предстои пътуване до Париж (с половинката) и правим планове на 24ти да посетим Дисниленд. Видях, че откриват тогава Карибски пирати, та въпросът ми е, той в парка ли е или в студиата, тъй като мисля да взема билети само за един парк, все пак ще сме за 1 ден и не знам дали ще ни стигне времето. Заслужава ли си да се видят въпросните Карибски пирати?  Laughing
От календара видях, че билетите ни трябва да са или Magic, или Super Magic.. чета им описанията и така и не мога да разбера каква е разликата в двата билета. Ще съм благодарна, ако някой ми каже, за да се ориентирам по-лесно кой да купя..  Hug

И още един въпрос - колко време е пътуването от Париж до Дисниленд и има ли някакви специални билети за транспорта до там?  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 02 юли 2017, 23:47 от wictoria.

# 102
  • Мнения: 4 325
От календара видях, че билетите ни трябва да са или Magic, или Super Magic.. чета им описанията и така и не мога да разбера каква е разликата в двата билета. Ще съм благодарна, ако някой ми каже, за да се ориентирам по-лесно кой да купя..  Hug

Само в датата е разликата, виж в календара кои дни са Magic и кои Super Magic. Ако вземеш по-скъпия, можеш да влизаш и по-евтини дни, обратното не става.

# 103
  • Мнения: 90
Ами то реално целия месец юли е със синьо (т.е Magic or Super Magic). Най-вероятно ще купя Magic и без друго сме за един ден само..

А сега разглеждам официалния сайт на Дисни и сменяйки горе страната, избирайки UK ми излиза, че билетите са по-евтини.. Възможно ли е?
Magic 1 day/1 park - е 56 евро (109лв), а като сменя на UK същият билет е 43 паунда (95лв)
и ще има ли проблем на входа, ако купя с паунди, а представя българска лична карта?

Извинявам се, ако въпросите са малко глупави, но толкова много информация прочетох, че вече почвам да се обърквам  Laughing

# 104
  • Мнения: 4 325
синьото е меджик, лилаво е супер меджик. нищо чудно, лято, ваканция, няма как да има ниски цени

Общи условия

Активация на акаунт