Хипоспадия - тема 5

  • 74 317
  • 447
  •   1
Отговори
# 195
  • Добрич
  • Мнения: 400
Dellice_Fille , Мери досбре ти е обяснила.Рано е да се притесняваш допълнително!
Има доста изписано на зад в темата.Аз писах доста подробно.
Моето дете не спи в кошарата си,а при нас.Но в Пирогов си спеше спокойно в нея.Нито мрънкаше.За кърменето може да си вземеш и голям стол от столовата.Просто трябва да го махаш,когато идва визитацията.
Искам аз да попитам притеснявате ли се да споделяте диагнозата?
Сега за тази декларация трябва да споделя с ЛС във фирмата си,а това ме притеснява...
Споделих със шефката си.Тя прояви любопитство,но не обяснявах много.Казах само,че е урологично и е минал операция.Не съм споделяла,че има и ТЕЛК.
Притеснявам се от лоши и зли хора,клюкари...
Мисля си,че това е лично...

# 196
  • Мнения: 4 733
И мен ако някой ме попита, казвам, че е урологично и толкова. Какво ги интересува? Това е лично, на никой не дължа обяснение. В най- лошия случай казвам, че е стеснена уретра.

# 197
  • Мнения: 5 531
Никога не съм се притеснявала да кажа от какво е опериран, защо се наложи втора операция.  Доста пъти ми се е налагало да обяснявам, хората винаги са били и ще бъдат любопитни. Действала съм според ситуацията. Това е вътрешно усещане. Аз лично не се притеснявам от диагнозата на Михаил. Принципно имам 3 деца и тримата са с урологични операции, та кажа ли за това и се започва, защо, от какво......

# 198
  • Мнения: 22
И за мен е лична тема и не се обяснява подробно.

# 199
  • Мнения: 22
Здравейте! Искам да попитам нещо малко в страни от самото лечение на хипоспадията.
Как седи въпросът с детската градина, за София става въпрос? До колкото видях такива деца се приемат/кандидатстват на място и специална комисия разглежда случая. Мойто бебе е на 10+ месеца и, живи и здрави, на пролет мислим да направим операцията. Тъй като разбрахме наскоро, че има право на ТЕЛК, тепърва ще задвижим въпроса. Много ми е оплетена ситуацията, но някой, ако има опит по този въпрос,с детските градини/ясли, нека пише? Благодаря!

# 200
  • Мнения: 45
 Здравейте! Искам да Ви попитам след като се получи ТЕЛК решението освен определената сума полагаше ли се и безплатна винетка?

# 201
  • Мнения: 45
Има ли вероятност този доктор Джинович от Сърбия да бъде поканен да оперира в България и някой знае ли какъв е редът за това

# 202
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте! Искам да Ви попитам след като се получи ТЕЛК решението освен определената сума полагаше ли се и безплатна винетка?
http://www.asp.government.bg/web/guest/pravo-na-godisen-vineten- … eritRedirect=true
Предполагам,че ни се полага от написаното в сайта

# 203
  • Мнения: 5 531
Да винетка се полага. Както и за по-големите дечица на 7 и над 7 г. карта за градски транспорт с много голямо намаление.

# 204
  • Добрич
  • Мнения: 400
Скрит текст:
Има ли вероятност този доктор Джинович от Сърбия да бъде поканен да оперира в България и някой знае ли какъв е редът за това
Може ли потребителите,които комуникират с Д-ра да попитат?
Мисля си,че трябва да се намери болница,в която да бъде поканен.Той предполагам,че е с планиран график и едва ли ще се съгласи на нещо извън Сърбия
Лично мое мнение - Пирогов и Клиниката по урология мисля,че е идеално място.Хем нашите ще "откраднат" от него малко занаят.

# 205
  • Мнения: 4 733
Трябва някоя болница да го покани. Ние пациентите няма как, а лекарите изобщо не искат и да чуят. Според техни думи са по- добри и дори те са учили сърбите на медицина. По- скоро нашите лекари трябва да отидат да се обучават. Ние като сме били (3 пъти), винаги е имало лекари от цял свят (Япония, Германия, САЩ). Но Бг уролозите нямат нужда от специализация.

# 206
  • София
  • Мнения: 199
Добър ден! Операцията на детето е насрочена за 24.01. Днес имаме записан час за ехография на коремни органи. Нали не я правим прекалено рано? Simple Smile Благодаря!

# 207
  • Мнения: 112
Ако някой има излишен гел Андрактим, моля нека ми пише.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 458
Здравейте момичета, записвам се в темата. Нямам време да ви чета, за което съжалявам, но
може ли да ми препоръчате добри специалисти в Пловдив! Ще съм благодарна за контакти, ако разбира се може някой да ми помогне!

Благодаря предварително  bouquet

# 209
  • Мнения: 29
Не мога да ви помогна ,но ако имате възможност прочетете напред и предните теми ,за да добиете представа за какво става въпрос.Лично ние направихме операцията в Сърбия,за което благодаря на всички съфорумци писала  по темата.

Общи условия

Активация на акаунт