Откраднат живот - тема 18

  • 74 725
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Абе някой може ли да ми припомни какви са истинските взаимоотношения между Камбуров и Кръстева? Малко се оплетох женени ли са, не са ли... newsm78
Не са. Просто живеят заедно.

# 16
  • Мнения: 4 864
Аз съм изпуснала сцената между Наталия и Хинова. Бихте ли ми казали какво е станало?

# 17
  • София
  • Мнения: 19 249
Снощи хванах само края - ами и аз не смятам реакцията на Коко за нормална за 10-годишно дете. Чак така да резне Магда... Ще ми се да вярвам, че децата на тази възраст все още не са такива използвачи - досега книжката му харесвала, а като си дойде тати - се превърна в малкия гад. Не че моят син не се държи различно когато съм сама с него и в присъствието на баща си, но не е чак така
Скрит текст:
Разведена жена има син, има и втори мъж, с който са отгледали детето от сравнително малко. След години вторият мъж иска да осинови сина (вече младеж на 16-17), истинският баща (пияница и пропаднал човек), който дотогава май не е контактувал много, се сеща да търси и да навива сина си, да го причаква край у-ще.
Някак се разбира за тези контакти и родителите правят голямата грешка - отрязват категорично "Или баща ти, или ние", отнемат му подарен часовник, скандали, простотии...И момчето, още ненавършило пълнолетие - отива при баща си, вкл. води дело срещу майка си за издръжка. Живее известно време с баща си и поредната му жена в недоимък, имал и природена сестра и трябвало да се грижи за тях, защото бащата починал от пиене сравнително млад. Синът става и може би още е пощальон, което едва ли е високо платено, все пак има жена и дете.
Майка му, вторият му баща и майчините му родители са заможни, от соц. номенклатура и щяха да му осигурят далеч по-добро образование и бъдеще. Направо го провалиха - родният му баща в най-голяма степен, плюс майка му и мъжа й.
Синът казва впоследствие: "Трябваше да ме оставят на мира, да не ме притискат и гонят, аз сам щях да видя какъв човек е баща ми".

Последна редакция: ср, 10 май 2017, 17:26 от Cuckoo

# 18
  • Мнения: 9 109
и за мен поведението на Коко към Магда е пресилено. Колкото и да се радва на баща си -обяснимо е, как пък изведнъж с такава омраза се отнесе към нея, като бягаше от дома, за да е с нея.
Благодаря за темата  bouquet

# 19
  • Мнения: 6 159
Ензимче , благодаря за темата  bouquet
С това темпо и  идеи , които имаме , май ще я изпишем до края  на сезона  Thinking

# 20
  • Мнения: 14 793
Аз съм изпуснала сцената между Наталия и Хинова. Бихте ли ми казали какво е станало?
Ами Хинова се нацупи на Наталка,че Мазов видял роклята. Все едно тя има вина. Чак й върна кафето ,което Наталия я почерпи и се фръцна. Не мога да цитирам думите,но беше грубо от нейна страна.

# 21
  • Мнения: 9 193
Аз най си харесвам Наталка и Калин, добре им се получава химията добре играят.
Сценаристката госпожа Рачкова - Милошева алоооуууууу , може ли вече, да разкараме бездарното си дете от сериалчето ..знаем че не е за хонорара, а е за престиж и да си покажем гарджето Mr. Green   Ама след едно епизодично участие, трябваше да го заметете в къщи и да не го пускате да играе, виждаме че талант няма ... защо ни мъчите Sunglasses  .

# 22
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
То тоя баща много глупав и ревнив се оказа, ами стократно по-добре е детето да живее с приемна майка/родител, в нормална среда, отколкото в институцията като бройлер. Нито някой му оспорва родителските права, нито нищо...

Именно!
Сега, че Жекова имаше и по-големи амбиции - да го осиновява, въпреки наличието на жив баща, то един баща..., това е друга тема. Wink
 Кръстева я свали на земята малко... А то се оказа, че и приемен родител няма да бъде, милата.... Бе, гадно ми стана за героинята - и детето много грубо се отнесе, за бащата да не говорим.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 303
Ами то точно това се очакваше - бащата да си дойде и да си вземе сина. В крайна сметка той е пълноправният настойник. И както се видя - го обича. Глупава ревност, но е истинска - такива са хората: от страх, чеможе да изгуби детето си е готов да го остави в дом, където условията са ужасни, отколкото да рискува детето му да заобича друг. Жалко е.
Този аспект показва един нюанс на приемното родителство, което хората трябва да знаят - станеш ли приемен родител с неотказали се права от родителите трябва да си готов във всеки един момент да им предоставиш детето. В една нормална ситуация и родителите и приемният щяха да общуват заедно за благото на детето, но за съжаление не става така.
Реакцията на Коко също според мен беше реална - той вижда баща си, когото обича най-много. И си представете какъв страх е в душата му, ако баща му си тръгне. Затова предпочете да играе срещу Магда, от страх да не изгуби баща си. А и детето всеки път се надява, че този път баща му ще остане завинаги.

# 24
  • Мнения: 2 757
Реакцията на Хинова спрямо Наталия беше нелепа. Ни в клин, ни в ръкав се врътна и се направи на обидена. Набързо забрави кой й организира моминското парти.  Naughty

# 25
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Ама след едно епизодично участие, трябваше да го заметете в къщи и да не го пускате да играе, виждаме че талант няма ... защо ни мъчите Sunglasses  .
Ние виждаме, но тя - не, затова ни мъчат.  hahaha
Така или иначе, мисля, че тази история няма да има продължение и момчето повече няма да се появява. За мен беше грозно отношението на Коко към Магда и тя с нищо не го е заслужила. Баща му няма да се установи за постоянно в България, нито ще го вземе със себе си, но то явно се надява на нещо. И аз мисля, че по-добре е да расте при приемен родител, вместо в дом, но егоизмът на баща му е по-голям от обичта му към детето.  Confused
Хареса ми решението на Пецан да откаже участие в схемата с приватизацията на болницата, но не знам дали останалите играчи ще позволят това да се случи. Той знае за техните намерения, освен това е фигура, без която машинацията не би могла да се осъществи.
Разочарована съм от развалянето на сватбата между Хинова и Мазов и вече ме обзема един песимизъм, че сценаристите няма да допуснат дори едно хубаво нещо да се случи в сериала. Вероятно и тази между Наталия и Калин няма да се състои - и тя имаше някакви видения и кошмари. Rolling Eyes

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Хареса ми решението на Пецан да откаже участие в схемата с приватизацията на болницата, но не знам дали останалите играчи ще позволят това да се случи. Той знае за техните намерения, освен това е фигура, без която машинацията не би могла да се осъществи.
И аз си го помислих, дали няма да му измислят някой атентат.... hahaha, така де, нали мафиот го раздава малко онзи фъфлещия.

# 27
  • София
  • Мнения: 22 954
То пък едно моминско беше.  hahaha По-добре без него.  Mr. Green

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
И аз съм изпуснала сцената между Хинова и Наталка. То не стига, че Мазов видя роклята, ами в прав текст каза на булката, че не я харесва. За яд си е.

# 29
  • Мнения: 2 742
И аз благодаря за темата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт