Откраднат живот - тема 18

  • 74 759
  • 789
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 577
Може ли резюме с две- три думи какво стана?
 bouquet

# 751
  • София
  • Мнения: 7 893
Свърши ли сериала или само сезона?
Сезона. Имам близък приятел от актьорите, сподели че ще се снима и 4 сезон. За сега това ми е инфото.

# 752
  • Мнения: 3 054
Не успяха да минат без поредната голяма порция драма и то на сватба. Генадиев ОК, но защо и Камбуров?

# 753
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Свърши ли сериала или само сезона?
Сезона. Имам близък приятел от актьорите, сподели че ще се снима и 4 сезон. За сега това ми е инфото.
Аз от сценаристите. Ще има.

# 754
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Сестрата на Наталия се появява винаги, когато се случва нещо лошо. Много хора получават такива знаци.
Не се изненадах за Камбуров. Болен, огорчен и не можещ да прости. Нямаше бъдеще!

Финалните неща си бяха ОК. Мазов обеща дете. Захариев пречупи гордостта си. Стилянова прогледна кой единствен я обича. Генадиева прости на Катя. Стилянова прости на Добрева.
И....
Мисля си, че Генадиев ще оживее.

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 40 957
Трябваше Камбуров да види Сашо и да се сбогуват!

# 756
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616
Мисля, че сезонът не заслужаваше такъв гаден финал. Не разбрах защо и Камбуров получи такова "възмездие". Crossing Arms

# 757
  • Мнения: 1 878
Генадиев не само ще го спасят ,ами и министър ще стане....

 Като даваха Камбуров как кашля преди инфаркта се сетих, че той нямаше ли рак и нещо ми се губи как се излекува от него ,та му остана само инсулта... Thinking

# 758
  • Мнения: 6 417
Всеки сезон ли ще приключва с катастрофа?  Tired

# 759
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Трябваше Камбуров да види Сашо и да се сбогуват!

По Холивудски Wink Ако върнат Александър в някоя серия, със сигурност ще се обвинява, че е заминал и е забравил за Камбуров.
Камбуров твърде много се месеше в неща, в които не трябваше. Заплати със здравето си. Хората трябва да знаят кога да престанат да се правят на Бог и да се опитват да раздават правосъдие.

# 760
  • София
  • Мнения: 15 498
Това ли бяха големите две изненади, за които говореха сутринта?Да убият двама души по време на сватба?

# 761
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 616
Като даваха Камбуров как кашля преди инфаркта се сетих, че той нямаше ли рак и нещо ми се губи как се излекува от него ,та му остана само инсулта... Thinking
Да, лекува се в чужбина.

# 762
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
 Безброй сватби има, когато са се случвали трагични неща. Това е живота!

# 763
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Генадиев беше този, който се мислеше за Бог. Заяви го в прав текст.

Камбуров беше един идеалист, от които имаме нужда. Някой, който да иска истината да се разбере. А в крайна сметка щастие намери един престъпник, който освен че размени деца, беше корумпиран до небето.

# 764
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Не беше много добре, очаквах повече, но каквото такова.

Общи условия

Активация на акаунт