ДУБАЙ - тема 13

  • 131 618
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 807
Полетът София - Дубай е 5ч.
На борда на flydubai има достатъчно храна, която може да се купи - сандвичи, кроасани и др.

# 961
  • Мнения: 33
Здравейте! Предстои ми първо пътуване до Дубай през май месец с 4 нощувки в Дубай и 3 в Рас Ал Хайма хотел Хилтън. Някой отсядал ли е в този хотел в Рас Ал Хайма, имате ли впечетления?Има ли наблизо молове и местни ресторанти? Чудя се дали да поръчвам пакет с вечери или не. Колко горе-долу струва пътуването с такси?
Благовеста, Хилтъните в Рас ал Хайма са 3 или 4. Казват, че Double tree е най-добър. Била съм само в Al Hamra , нямам оплаквания. До него е най-големият мол Al Hamra. Пакет с вечеря си струва, ако е на бюфет.
От Дубай дотам е час и нещо път, но трябва да се вземе магистралата Е611, не по стария път през Ум ал куийн и Аджман.
Ако няма промяна ще отседна в Hilton Garden Inn в Дубай и  Hilton Al hamra Beach&Golf вечерите май ще са на блок маса и идват по 300 лв на човек.

# 962
  • Мнения: 292
Полетът София - Дубай е 5ч.
На борда на flydubai има достатъчно храна, която може да се купи - сандвичи, кроасани и др.

Благодаря!

# 963
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Здравейте,
Искам да попитам тези, които пътуват често до Дубай или всеки, които има впечетления дали има шанс цените на билетите да паднат (мисля да резервирам към кря на април - около 20-ти )?

Аз взех отиване 27 април за 80 лв на човек - не вярвам да паднат повече. Връщането още не съм букнала, защото цените са невероятни - около 400 лв. на човек. Laughing

# 964
  • Мнения: 549
Здравейте,
Искам да попитам тези, които пътуват често до Дубай или всеки, които има впечетления дали има шанс цените на билетите да паднат (мисля да резервирам към кря на април - около 20-ти )?

Аз взех отиване 27 април за 80 лв на човек - не вярвам да паднат повече. Връщането още не съм букнала, защото цените са невероятни - около 400 лв. на човек. Laughing

Аз ги гледах преди 3-4 дни бяха в двете посоки 250 лв на човек, а сега са вече 370 Sad

# 965
  • Мнения: 341
Здравейте,
Искам да попитам тези, които пътуват често до Дубай или всеки, които има впечетления дали има шанс цените на билетите да паднат (мисля да резервирам към кря на април - около 20-ти )?

Аз взех отиване 27 април за 80 лв на човек - не вярвам да паднат повече. Връщането още не съм букнала, защото цените са невероятни - около 400 лв. на човек. Laughing

Аз ги гледах преди 3-4 дни бяха в двете посоки 250 лв на човек, а сега са вече 370 Sad
Аз сега реших да купя още билети, защото компанията ни се разраства и даже 685 лева в едната посока ми дава цена.
А някой, който е пътувал с уиз, може ли да каже има ли ентъртейнмънт на борда( индивидуални екранчета с филми, игри, музика). Не съм летяла с нискотарифни извън Европа и е добре да съм подготвена, ако са спестили и от това. Дават ли одеала и възглавници също. Храната ясно, че си я плащаме.

# 966
  • Мнения: 73
Здравейте,
Искам да попитам тези, които пътуват често до Дубай или всеки, които има впечетления дали има шанс цените на билетите да паднат (мисля да резервирам към кря на април - около 20-ти )?

Аз взех отиване 27 април за 80 лв на човек - не вярвам да паднат повече. Връщането още не съм букнала, защото цените са невероятни - около 400 лв. на човек. Laughing

Аз ги гледах преди 3-4 дни бяха в двете посоки 250 лв на човек, а сега са вече 370 Sad

Аз в понеделник резервирах  двупосочни билети за двама на 20.04-27.04, които ми излезнаха 620 лв. с вкл. багаж 20 кг. на единия. Само багажа е 166 лв Sad Вземете си дискаунта, които предлагат... струваше 60 лв, може да се използва за всички полети с Wizz air за 1 год. Иначе билетите за тази дати бяха 730 лв. Дефакто въпреки, че си платих този дискаунт от 60 лв ми излезе по евтино с 50 лв от редовната цена на билетите  хахах
А вие към кои хотели сте се насочили...аз съм в голяма дилема и не мога да реша Simple Smile

# 967
  • Мнения: 3 906
Аз лично гледах за март преди две седмици и бяха по 50 лв. на човек на отиване, а е сезон. Падат в някои дни доста. На връщане бяха 124 лв., което също е много добре. За 5 човека ми излизаше под 900 лв. (с груповото членство). Отпуск обаче точно тогава не мога да си взема и ...

# 968
  • Мнения: 191
Здравейте! Предстои ни пътуване до Дубай на 4.02 с Wizz air. Някой който скоро се е върнал от там да каже, кое си заслужава да се посети. Ще бъдем там 7 дни и мислим да наемем кола. Трябва ле нещо допълнително да правим със шоф. книжки? Ще се радвам ако някой сподели

# 969
  • Мнения: 191
Ще помоля ако някой знае хубаво място за спане за не много пари също да сподели!

# 970
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ще помоля ако някой знае хубаво място за спане за не много пари също да сподели!

Винаги може да спите на плажа, въпреки, че все още е хладно!
Верно ли летите на 04,02 и още нямаш и идея за хотел? newsm78
А предните две страници прочете ли? Или поне първата? Май не!  Thinking

# 971
  • Мнения: 191
Ще помоля ако някой знае хубаво място за спане за не много пари също да сподели!

Винаги може да спите на плажа, въпреки, че все още е хладно!
Верно ли летите на 04,02 и още нямаш и идея за хотел? newsm78
А предните две страници прочете ли? Или поне първата? Май не!  Thinking

Привет!
Благодаря за креативното предложение за плажа. Втора - имаме идея за хотел. Бяхме резервирали, но една от стаите ни е анулирана. Можем да я запазим отново, но цената към днешна дата е тройна. Трето - на първа страница, която ме пращаш има линкове, които не се отварят, т.е информацията не е актуална, а аз помолих за актуална такава.
Също така, ще те помоля, в случай, че не можеш или не искаш да ми помогнеш с информация, да си спестим време в писане на ехидни постове.
Лека вечер!

# 972
  • Мнения: 3 385
Ще помоля ако някой знае хубаво място за спане за не много пари също да сподели!
В темата най-често препоръчван е х-л Ата на, можете да го разгледате.
Ние бяхме в Ибис ал барша,  добро местоположение, малки стаи, тесни бани.

# 973
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча хотел, който да е на първа линия, съответно чадъри+шезлонг да са включени, да е с вкусна храна тип  HB и да е семейно/към малките деца добре предразположен? Разстояние до забележителности не ме интересува, защото ще бъде само почивка, ако изберем това като дестинация, защото още не съм сигурна как бебока ще понесе по-дългият полет и по-топлото време. Вече съм набелязала няколко хотела от букинг, които отговарят на критериите, но бих се радвала и на споделено лично мнение.
Благодаря.

# 974
  • Мнения: 9
Има ли някой ,който е пътувал с туристическа агенция да сподели от коя е доволна ,на по-ниски цени   Thinking

Здравей Simple Smile
Горещо препоръчвам Арт Травъл, много коректни, добри условия и сравнително ниски цени.  Пътувам с тях от години навсякъде и винаги всичко е било на ниво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт