Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 292
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 486
Цитат
Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност.

Можеше и по-зле да е Flutter

# 676
  • Мнения: 2 103
Деси хотела се казва "Алеа" - Торони и да има сайт. Hug

# 677
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Я да ва видааа,  Whistling
Охооо, коктейлчета, моктейлчета.....Супер!  Crazy

Демиии, как си? Почнахте ли преселението?? Heart Eyes

Десиии  Heart Eyes, те са при майка си и баща си, и ние сме при тех,  Mr. Green Утре си тръгват,  Whistling

Ох, връщам се да дочета, но виждам, че Долче още я нема.....Долчеее.....

# 678
  • Мнения: 2 844
Аз съм зодия мента hahaha hahaha
И съм като разглобена - днес основно почистване на кухнята,еми разказа ми се играта- важното е,че успях.Другите помещения по-лесно се чистят Mr. Green
Лека нощ бандичка smile3524 smile3524 smile3524

# 679
  • Мнения: 3 347
Цял час тишина  Thinking...
Вечерята беше паламуд и чернокоп на скара,вЕрно чернокопа е страхотен  bowuu.Лошото е ,че много работи имаше покрай тях,само от  бобови,картофи и ориз  не употребих  Blush.Аууууу,а и закусих 2 мекици днес  ooooh!,О-спагети с млечни  chef.Утре пак минавам на нормално хранене,страх ме е да се претегля като си  ида  Rolling Eyes.Лекинка  Heart Eyes.

# 680
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
             

                 

                         

# 681
  • Мнения: 2 103
                 Добро утро девойки, Курдов
Кукувица №1 е на линия. Пак станах по никое време, но разликата е, че си легнах снощи в 10 ч. тъй като бях смъртно уморена.
Ир отново красиво кафе и чай. Благодаря ти. Hug Hug Hug
Деси, Иринитка ние от понеделник ли започваме 2-ра фаза с постепенно включване на въглехидрати ?
Вие  как мислите да процедирате ? Hug Hug Hug
Иринитка ще ли да има разказ и снимки от юбилея ? Чакаме  newsm78 Joy Hug
МамаМия предполагам, че нямаш информация или тя не е за писане, макар и на лични. Иначе аз много мисля, чак не мога да спя от пустото мислене. Hug Hug Hug
Общо взето сте били много кротки вчера, което мисля се дължи на слънчевото време. Няма почесване, няма снимки на протеини изобщо голяма скука.
Днес мисля да хапвам :
З - кисело мляко с сладко от малини /мисля,че сладкото не е по режима/, но просто ми се яде нещо сладко и мисля, че това е най-безобидния вариант
О -1/2  лаврак /беше общо 450 гр./
В -  ще я мисля, но нещо от рода на салата със сирене и пак кисело мляко   
ХУБАВ, ПОЗИТИВЕН И МНОГО ОТПОЧИВАЩ ДЕН !
 


 

# 682
  • Мнения: 2 103
Кукувицата продължава да си пише сама, но ме мога да не ви съобщя новото си най-ниско тегло - 63,5 кг. Този Южен бряг/плаж все повече ми харесва, но спирам да отслабвам. Оттук нататък само ще поддържам 64-65 кг.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 146
Не си сама, чета те но съм в ГТ и писането е трудно. Ха честито!

# 684
  • Мнения: 2 103
А какво значи ГТ ?  Hug

# 685
  • Мнения: 1 988
О, и аз съм тук, но съм все още като хипопотам.
Някаква среща се подготвя, но не отктих точно за кога?

# 686
  • Мнения: 2 103
Вава няма как да откриеш, тъй като все още няма дата, час  и  място на провеждане. Hug
Ще пишем като го измислим. newsm78

# 687
  • Мнения: 29 236
Добро утро милички! Аз току що се стбудих!
Ир, страшно елегантни кафета, много са ми по вкуса чашките! bouquet
Стреличка, страхотен тезултат, браво, страшно стройно парче...Simple Smile Аз не смея да си помислям за кантар след тази Гърция...основно ям морски и салати, но и бая лебец на закуска?  ooooh!
Вавичке, кога ще се хванем двете с теб сериозно да отслабнем?
Хубав ден прекрасни, днес смятам да правя плаж....много не обичам, ама поне да се запиша..... hahaha
Жгмъцонка, още малко и почивай! Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 11 146

Градски Транспорт  Mr. Green

МамаМиа, купих си някакъв чай "Цяръ" за бъбреци, съдържа и листа от бреза. Запарен е и след малко го почвам, ще докладвам за резултата.  Sunglasses Препоръчаха и го за отводняване.

Мими, още 10 часа и после 4 дни почивка, кеф!  Grinning
Аз вчера на работа изгледах за н-ти път филма "Мама Миа" и започвам да планувам догодина посещение на Скопелос.  Heart Eyes
http://www.nasamnatam.com/statia/Ostrov_Skopelos_ostrovyt_Mama_miia-1680.html

Иначе съм се заредила с розови домати, сире и яйца за днес. Закусих една Активия.

# 689
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добър ден от мен Hug
Ирка, много хубави сервизчета имаш  Hug такова прекрасно настроение ми носят  Hug
Стреличке, мисля, да включа плодове, но по принцип много да не напредвам, че имам проблем - в края на май отивам за седмица в Грузия  Party и там мисля да не отказвам неща, които не съм опитвала... А иначе не съм смъкнала повече, но пък имам проблем с конете. Вчера влязох в аптеката да си купя Хуск и един симпатичен аптекар ми препоръча Колон-ц като подобно, но с по-добри отзиви средтсво. Та снощи и тази сутрин пих и сега съм като бременна хлебарка - корема ми е подут, ама резултат -нъц.
За днес менюто е
з - к.мляко с чия и ленено семе, о - крем супа броколи и пържолка със салата, в - нИ знам newsm78
Много  Hug на всички, отивам да готвя обяда, после ще ви нгледам пак

Общи условия

Активация на акаунт