Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 247
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 363
Кагииии,  Hug, как няма да те помним Simple Smile Като се събрахме пак старата дружинка дано се нахъсаме и вталим по лесно! Hug
Ти беше моето вдъхновение при първото отслабване, беше показала снимки...20 кила разлика, са си 20 кила разлика! Simple Smile За две врътки ли, за една ли бяха? newsm78

Благодаря!!!  Бяха 2 врътки и почивка между тях. За съжаление, в последните 2 г. ме сполетяха  едно след друго много нещастия. Започнах безразборно ядене-каквото има  и когато мога. Прекъснах всякаква двигателна активност, ядях сладко без мяра и в резултат на това качих много.  Затова пак започнах диетата.  В темата съм за стимул, а и освен нахъсването, беше много приятно общуването с вас.

Въпрос. Мога да ви намеря само чрез Гугъл. Директно в  бг мама не ви откривам. Моля за обяснение как да ви откривам по-напряко!

# 721
  • София
  • Мнения: 11 126
Кагииии,  Hug, как няма да те помним Simple Smile Като се събрахме пак старата дружинка дано се нахъсаме и вталим по лесно! Hug
Ти беше моето вдъхновение при първото отслабване, беше показала снимки...20 кила разлика, са си 20 кила разлика! Simple Smile За две врътки ли, за една ли бяха? newsm78

Благодаря!!!  Бяха 2 врътки и почивка между тях. За съжаление, в последните 2 г. ме сполетяха  едно след друго много нещастия. Започнах безразборно ядене-каквото има  и когато мога. Прекъснах всякаква двигателна активност, ядях сладко без мяра и в резултат на това качих много.  Затова пак започнах диетата.  В темата съм за стимул, а и освен нахъсването, беше много приятно общуването с вас.

Въпрос. Мога да ви намеря само чрез Гугъл. Директно в  бг мама не ви откривам. Моля за обяснение как да ви откривам по-напряко!


# 722
  • Мнения: 28 899
Каги като пишеш в темата не ти ли излизат новите отговори!? newsm78

# 723
  • Мнения: 487
Здравейте банда ! bouquet
strela,писах ти на лични за съжаление нямам инфо  Sad  Hug Hug Браво за килограмите bouquet
жгмъц,дано има резултат,стискам палци! А филма с моя ник   Laughing не съм го гледала...Може и да си го пусна след малко  Hug Колкото до диетата на Байкова..... много глад ще има.
desi_mama,като най- безвредно и действащо ти препоръчвам по една лъжица течен парафин,вечер.
Скрит текст:
Когато бях на Дюкан имах проблем с фисура и хемороиди,та конете идваха с болка.Тогава хирурга каза да пия по лъжица течен парафин вечер или лъжица зехтин.Не съм пила зехтин,само парафин.Имаше ефект.Зла Вещица(която пише сега в другата тема за 90ДД) ,тогава ми каза ,че и на нейното дете са предписвали парафина за проблеми с конете.
Juls14 ,Благодаря за гледките,които ни пращаш,действат ми размечтаващо  Hug
ni4iq,да оздравявате бързо! Praynig
K.A.G.,добре дошла !Още ползвам твоите рецепти за въглехидратния ден  Hug Hug Hug
Днес бяхме на състезание,и успях да си спазвам режима този път. Хапнах за обяд една пържола със зелева салата,вечерята беше в къщи пак пържола ,и една много готина салата от Лидъл,пишеше градинска салата със спанак,рукола и листа от цвекло(препоръчвам)страхотна!

# 724
  • Мнения: 28 899
мале Мама Мия
Скрит текст:
и аз страдам от фисура, това е нетърпима болка, дори 2008 съм оперирана, затова сега липса на коне не допускам

# 725
  • Мнения: X
Другия вариант е търсенето на темата от менюто на бг мама, "потребителски групи". Най - лесно е с известията.

Оф, да ви се оплача. Доста хапнах уж днес, вечерях раничко. И сега рязко ми премаля от глад, лошо ми стана, 1 филийка омахах и веднага ми мина. Sad
Да ходя дебела по здравословни причини ли!? Преди как карах на айрян и т.н, днес цял ден набивам пица и пак ще пукна от глад..

# 726
  • Мнения: 487
mimi.7299 ,да болките са ужасни.На мен ми мина без операция,хирурга го излъгах,че е от седмица ,а беше от месец та каза първо да мажа с едни мазила и ако не мине тогава операция.Не бива да се допуска липсата на коне!

# 727
  • Мнения: X
Пробвали ли сте чаша топло мляко с мед за конете?

Жгмъцко, темичка? Hug

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Появявам се с цялото си щастие от вчерашния вълшебен ден!
Чувствам се обичана, уважавана, заредена с енергия и още повече щуротия.
Хора, толкова ви обичам,...и искам  да ви прегърна на живо, всяка едно от вас  и Борко!
Купонът беше невероятен! Направо избухнахме. Не мога да ви кажа за храната, защото аз не седнах! Само си изядох тортата и след малко ще видите защо!
Първо с вас споделям една снимка, защото другите още не са ми ги изпратили.
Знаете си да не цитирате, плиийз!


Вълшебната торта. Дизайна е по моя идея Blush




Няма да коментирам режима, защото го спазвам Naughty Тази сутрин 58, кеф а?

Всички болни малчовци да се оправят!

Ich_will, съжалявам за загубата  ти! Hug Hug Hug Hug
Мимозакис, а калмарки хапна ли, чадо? Joy

Последна редакция: пн, 22 май 2017, 09:02 от Irinita

# 729
  • Мнения: 1 617
K.A.G., сигурно ни търсиш при диетите, но тази тема е на друго място във форума: Свободно време > Потребителски групи > Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо. Другата тема, в която преди пишехме, си е в Красота > Диети и отслабване.
Ириниткеее.....невероятна си!!!

# 730
  • Мнения: 5 420
Тудорке, изглеждаш страхотно. Никога не бих ти дала 50 години Peace И мен тази цифра ме зове... след "само" 23 години Joy Joy
Сиси, на мен също ми стана лошо преди малко, но не от глад, а от рибата Sad Само два пъти ми е ставало от нея, не знам защо Confused Моето прегрешение обаче не е храна, а алкохол. Изглежда ми помага, по-добре се чувствам сега. Ще взема да си налея още една чаша hahaha Наздраве Drunk

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
К.A.G, добре си дошла у дома! Hug Hug Нали знаеш, че при нас е мнооого весело!
Ich_will, ти си точно колкото голямата ми дъщеря Hug Hug

# 732
  • Мнения: 28 899
Иринитке, НЕВЕРОЯТНА СИ! Сега ще заспя спокойна, защото те видях! Simple Smile

# 733
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Аууууу, Иринитооууу, много си хубава мъриии..... Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Грим, коса, тУВалет....А тортата е жИстока!!! Мнооого красота на едно място,  Whistling  Two Hearts

КАГи, вече би трябвало да получаваш известия, понеже си писала в темата.  Flutter

Ох, ко имаше друго?  Thinking
Утчети не видех, освен, че Сис е яла мнооого пица. Mr. Green Сис, огладняла си, щот си яла основно вгх. Hug

# 734
  • Мнения: 487
Irinita ,прекрасна си! bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт