Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 10

  • 40 273
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Хеллоуу,

Много са Звинявам неска малку заплес дей, та дано не сте заспали по работните места без кафенци,  Whistling

А, жгмъци сложила,  bowuu
Жгмъци, мноу си свежа,  bouquet

Аз директно слагам това, щот гледам изпотената Б е турена,  Mr. Green
Скрит текст:

Жулке да не опаса някое дърво  smile3532?
smile3534
Почти.....  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 347
Сиске аз такива дежурства не давам  hahaha,стомаха ми е бИтон,само киви в големи количества може да ме обърка  Joy.
МамаМия много ме накефи това с ТМ и Жгмъцка  Grinning.Игор обира трохи,прах и Легота  Mr. Green /малкия му се заканва сутринта с точилката  newsm66 по този повод/.Хартийки ще му накъсам утре за проба  hahaha.
Адорейшън за поръчката
Скрит текст:
накарах мой познат да пусне поръчката,защото се плаща с карта ПейПал,а нямам,а и друг път не съм поръчвала от чужбина.Поръчахме на 2-ри или 3-ти,дойде на 8-ми,и то в дълбоката провинция чак  Laughing.Аз първо пробвах да поръчам,като минавам текста през преводача на Гугъл-не ми се стори сложно,но естествено не завърших заради картата.По принцип първо си теглят парите от картата,после пращат  Mr. Green,гадняри  Crossing Arms.
Прегледай тази тема
Скрит текст:
-ох,не знам как да дам линк май  Blush-прахосмукачка робот-12 тема.От там почетах синтезирана информация,може да намериш нещо по-подходящо за вас,а и да питаш.
Гладна съм народе  Crazy,само след обяд омахах една купа плод,после 70гр ядки+стафиди  Embarassed.Самонаказвам се и отивам да колоездя  bash.

# 92
  • София
  • Мнения: 11 131
Дай Боже всекиму един Игор!  Mr. Green bishop
Блазе ти Мамексче, а аз в това хубаво време съм цял ден вътре и утре също. Разбира се ще почивам, като се развали.  Crossing Arms

Долчето изчезна...  newsm78

# 93
  • Мнения: 2 314
Ей ме за отчет - всичко апнато.  Wink Mr. Green Утре моно череши.
Жгмъцка чичко Гугъл знае всичко.  Mr. Green Joy Hug Hug Heart Eyes
Емкасемка изпи ли биричката?  Mr. Green hahaha Hug Hug Heart Eyes
Жулиетке да не ти отказвам ша зема от всичко, не че ми се иска ама .. hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Мамексче към някоя кръчмичка ли колоездиш?  hahaha Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Оставям ви да полегна с Портокалови дни.
И вечерното чайче да сложа.  Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug

# 94
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Имам некво проблемче с бг мамата.... Thinking

Кате, с тез моно череши??  Naughty
Дан си обрала банка?  Joy  Joy
А сега сериозно, не мисля, че е добра идея.....

Ухуу, де сте?  Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 858
Добър вечер дами и господин,
Голям глад мори днес добитъка /аз/, изядох две зелеви салати и една зелена салата и глад не се търпи  ooooh!
Щерката отиде на абитуриенска на приятелката й и аз да вди нагледам  Heart Eyes
Инджи, Мамексче, Кате, Hug
Жгмъц, аз да бях на твойте килограми само щях да си ги подържам, ако успея де  Wink  Hug
Кате, направо ти завиждам за моно чериши обожавам ги  Hug
И аз имах проблем нещо се е бъгнало   newsm78

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Явно не само аз съм гладна днес. Днес ми излезе душата, няма такъв ден! Утрепах се от работа и от бързане да свърша всичко, след работа търчах до оптиката, че детето вчера си счупи очилата (стискайте палци да могат да се поправят), после търчах в къщи да сготвя един казан сърми и пилешки пържоли, и риба за мен, после извеждах децата, къпах, храних..... аааааа..... край няма! 14 часа на педал.  ooooh! На всичко отгоре съм пред ову, а в такъв момент озверявам от глад. Та прегреших с 3 сърмички, ама много малки. Ама това е положението.  Rolling Eyes  
Нещо ми дотегна това японстване... Месото ми идва в повече, хич не го обичам. Ще изкарам и утре и в неделя мисля да направя един плодов. Така са ми се дояли плодове... 90дд ако не друго поне ме научи да ям плодове.  Joy  Преди нея не бях яла плодове с години сигурно.
Размазвам се на дивана, че едвам си стоя на краката.

Последна редакция: пт, 12 май 2017, 21:32 от savina_33

# 97
  • Мнения: 29 100
Привет банда, и аз съм страшно уморена! Днес пребродих сума километри, беше тежко, но много, много хубаво!
Но вече официално съм в ОТПУСКАААААА, на работа съм чак на 25.05.!!!!
Дано времето за почивката е хубаво, чеее с тия дъждове тук!
Утре за беля съм на инглиш, а и багаж трябва да събирам!
Сави пак ли моят човек си счупи очилата!

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не, другият.  Joy Счупеният не носи очила.

# 99
  • Мнения: 29 100
Не, другият.  Joy Счупеният не носи очила.
ОООх, тъкмо се уплаших викам горкото не стига че със счупена ръка ми сега и без очила, дано ги оправят!

# 100
  • Мнения: 3 347
Имам некво проблемче с бг мамата.... Thinking
Ко?
С на кого мамата   Mr. Green hahaha?

# 101
  • Мнения: 487
Мдаммммм тъкмо се чудех защо е толкова тихо тук,а то имало проблем във форума... Излезе ми че няма нови публикации в темата ,но когато реших да питам къде сте :Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 4 нови отговора. Thinking
Публикувана от: Мамекс
Цитат
Ко?
С на кого мамата   Mr. Green hahaha?
С наща мама бе Мамекс  hahaha Joy
Отчет: З-ябълка,О-пържола от пилешко бутче на скара,гриловани тиквички и салата домати В-същото без тиквичките +1 ябълка
За утре искам съвет(бяхте ми дали съвет да заменя зърнения с въглехидратен обяд и протеинова вечеря,но за сега искам да го карам по устав) до сега ям или картофи на фурна или ориз със зеленчуци,но предвид плюса  искам да е нещо по- леко.Дайте идеи.

# 102
  • Мнения: 2 844
Аз послушах Вики  Hug и хапнах рибка със салата.Сега гледам Аз обичам България  Simple Smile
Мамамия  Hug киноа пробвала ли си, със зеленчуци - бързо става,на мен ми харесва
Утре ще ходя и аз на пазара да търся череши Mr. Green
Жгмъц  Hug много красиво кафенце си ни поднесла,а Джулс  Hugсе реваншира с Ф hahaha hahaha
Сави станаха ли очилата Hug Hug Hug
Мими  Hug Hug завид,завид за отпуската,а багажа ще го събереш  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 29 100
Утре ще ходя и аз на пазара да търся череши Mr. Green
Мими  Hug Hug завид,завид за отпуската,а багажа ще го събереш  Mr. Green
Инджи, да не си взела кредит, че за череши ще ходиш? Simple Smile

# 104
  • Мнения: 487
Indji11 ,веднъж в едно заведение ми бяха поръсили салата с киноа,но не съм приготвяла.Ако ми обясниш утре ще съм на киноа със зеленчуци,звучи интересно.
Колкото до утрешното търсене на череши-дано не те спипат данъчните Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт